TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » HouseMD - Šahs un mats...


HouseMD - Šahs un mats...

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Hei, Hauss beidzot zaudēja, lai gan no otras puses - viņš arī uzvarēja, jo atklāja slimību. Bet tomēr - zaudēja. Un Hauss nemāk zaudēt... Man patika šīvakara sērija, bet no otras puses - Hauss vairāk nav tik labs, kā bija pirmajās divās sērijās un 3. sezonas pirmajās sērijās. Jau agrāk to biju dzirdējusi, ka 3. sezonas 2. puse nav laba, bet neticēju - tagad ticu. Viņi muļļājas un it kā nezina, ko darīt, ko teikt. Tagad saprotu, kāpēc vajadzēja jaunu komandu Hausam. Žēl tikai, ka jau drīz 3. sezona TV3 beigsies un pēc tās nesekos 4. sezona, bet agn tas kaut kāds trakais prokurirs, kuru te regulāri reklamē. Nu nez, man jau liekas, ka neviens nevar būt tik interesanta personība kā Hauss. Es ceru, ka 4. sezona tomēr akut kad parādīsies TV3.

0

2

es gan no sērijas vakar maz redzēju.. tas pacients -puisītis man savā ziņā patika - ka tāds savādāks, lai gan negatīvs. jā, zaudēt Hauss nemāk, bet toties slimību atklāja :D jap, arī nesen ar draudzeni runāju par to, ka Hauss vairs nav tik labs kā agrāk bija.. tik ļoti žēl, ka drīz vairs nerādīs.. :( un arī ceru, ka būs 4. sezona pa TV3

0

3

Es ļoti gribu lai rāda arī 4 sezonu pa televizoru!!!jo Hauss ir vnk nepāspējams, man ļoti patīk!!!Es katru reizi gaidu nākamo un nākamo sēriju, viņš ir viena no manām vismīļākajām filmām!!!

0

4

nu ši ir sērija kas man atgrza patiku pret hausu kuru pazuda sākot skatīties greju
bet atgriezās
un tad dikti tīk fomrans nevis haus čejs vai kamerona
tiem trīs pārāk daudz trūkumu
bet formana lielā vainas apziņa un ja tā to varētu nosaukt - principi man ārkārtīgi tīk
tik varen jauki liekas kad ne tika haus ir tas kas blefo bet blefo kāds cits lai būtu varen āks par hausu par cilvēku kas sevi uzskata par likteņa grozēju un varen varenu
nu ebt haus tiktiešam ir jauks bet formans varenjauks
tiktiešam ši sērija tīk

un ši sērija uzjumda domas
ka tad kad hausam būs lūzuma punkts kā jau visiem seriāliem reiz pienāk negribu lai haus kļūst labs un pareiz gribu lai viņš na tikai vientuļš
bet formans strāda kopā ar hausu protams lai jaukajam formanam ir daudz jauku mazu nē''gerīsu vai vismaz mulati ar lielām acīm

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » HouseMD - Šahs un mats...