TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion otrā sērija!!


La Traicion otrā sērija!!

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Soledada ierodas pie Hugo, bet viņš jūtas pārāk slikti, lai viņu satiktu, bet viņš nevēlas, lai viņa redz viņu tādā stāvoklī, viņš atslēdzas un viņa kalps Boriss saka, lai viņa iet prom aizbildinoties ar to, ka Hugo sāp galva un tas nav nekas nopietns, bet Soledada uztraucas un iedot vēstuli Borisam kuru nodot Hugo. Hugo lasa vēstuli, kurā Soledada raksta, ka viņai ir vienalga, ko domā viņas ģimene un pārējie, bet viņa vēlas būt kopā tikai ar viņu. Hugo redz sapni, kurā Soleda stāv pie viņa kapa un raud, saka kāpēc viņš viņu pameta un nepateica par savu slimību, bet tikmēr viņš iekšā zārka smagdams mēģina kliegt, ka ir dzīvs, Soledada uz viņa kapa noliek baltus ziedus, bet no kapa iezlaužas cauri zemei Hugo roka un saķer Soledadas roku, viņa kliedz un viņš pamostas.(tā aina bija biedējoša, bet labi izdevusies)  Hugo nevēlas, lai Soledada ciestu tāpat kā viņa māte, kad viņa tēvs nomira no katalepsijas un uzrakstā vēstuli, kurā raxtīts, ka viņš vairs nevēlas ar viņu tikties un atdod Borisam to nodot soledadai. Soledada pastaigājas ar savu kalponi Ursulu un viņai uzbrūk Beatrise un sāk plūkāt aiz matiem, viņas gandrīz sakaujas. Soledada dodas mājās un, kad Ursula nodod viņai vēstuli viņa sāk raudāt, jūtas ļoti slikti, sāpināta un piekrāpta. Tikmēr viņas māte ir par to ļoti laimīga(tāda riebekle), ka Hugo ar viņu vairs netiksies, bet Soledada dodas pie Hugo pēc paskaidrojumiem. Ierodas Asides pie Solesdadas ar ziediem, bet māte pasaka, ka viņa ir apslimusi un nevar viņu satikt. Soledada ierodas pie Hugo un vēlas uzzināt, kāpēc viņš tā izdarīja, viņai likās, ka viņš to dara speciāli, lai viņa justos slikti, ka Hogo ir ciniķis. Bet viņš viņai nespēj paskaidrot, kāpēc tā dara. Vīņa dodas mājās un Hugo saka, ka viņš viņu aizvedīs, lai viņai nav vienai pa nakti jādodas mājās, bet viņa atsakās. Viņa skrien prom, pakrīt, pieskrien Hugo un palīdz viņai piecelties un saka, ka lai gan, ko viņa par viņu domā viņš neļaus viņš neatstās viņu vienu tādā naktī. Viņa uz viņu kliedz un izsaka visu, ko pret viņu jūt, ka viņš ir vienīgais vīrietis, ko viņa jebkad spētu mīlēt, viņš grib visu paskaidrot, bet viņa neļauj un dodas prom tad viņš pasaka: Es tevi mīlu!!(tas bija perfekti viņam un viņai tādas sejiņas, tas bija lielisks moments)Viņa pieskrien pie viņa, apskauj, viņi skūpstās, tad jau viss notiek tālāk viņš atpogā viņas kleitas podziņas un liekas viss notiks, bet tad iet Alsidess un pa gabalu viņus pamana viņš jau izvelk revolveri, pielādē to un sērija beidzas.
Man šī sērija dikti patika, nu vnk perfekti.Īpaši man patika aina mežā, tumsā, kad Hugo grib aizvest Soledadu mājās. Viņu saruna un kaislīgais skūpsts.
Patīk man šī telenovele ļoti. Danna man jau agrāk patika, bet tagad patīk vēl vairāk un man Simarro tagad arī ļoti patīk.Pagaidām man viss patīk!!!!! :) :) :) :)

+1

2

Oho, paldies par atstāstu - nespēju sagaidīt. Tu esi baigais malacis, mary!!!! Buchas tev!!!!http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

3

albalonga написал(а):

Oho, paldies par atstāstu - nespēju sagaidīt. Tu esi baigais malacis, mary!!!! Buchas tev!!!!

Nav par ko!!!!Bučas tev alby, ja ne tu tad es nemaz nevarētu redzēt http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif !!!!

0

4

Nu beigas šai sērijai man ļooooti patika - tas viss mežā, kā viņš pateica, ka grib, bet nevar palaist viņu, ka mīl viņu. Tik smuuuki :)  bet protams kādam vajadzēja uzrasties - nu bet loģiski. Pfff. Nevarēja ļaut viņiem pabūt mierīgi laimīgiem.

0

5

Nu es ar beidzot noskatījos. Un uzreiz jāsaka - pardon, bet nesajūsmināja. Nesajūsmināja ne pirmā, ne otrā. Pirmā patika, 2. - nu tā. Tāda sajūta, ka vienīgā, kas tēlo ir Danna. Nemanīju, ka tēlotu arī Mario. Soles jūtas kā pret akmeni atdurās. Viņa raud, saka, ka mīl, pārdzīvo. A šis vienkārši skatās uz viņu un runā savu tekstu. Un tas moments, kad viņš pasaka, ka mīl. Nu tā arī ir - vienkārši pasaka. Es nejūtu to lūzumu, iekšejo cīņu. Man gribētos just, ka man iekšas dedzina viņa sāpes, jo viņš pārdzīvo un jūt Soles sāpes. Bet es to nejūtu - gandrīz it kā viņam vienalga būtu. Esu bišķi vīlusies. Vienīgie kas mani iepriecina ir Bukē pāris - viņi mani uzjautrina. Un vēl - Mario Asilesu manuprāt labāk tēlo nekā Hugo. Jā, un vēl gribēju piebilst, ka izskata ziņā gan man Mario te patīk. Nu vot tādi man tie komenti.

0

6

albalonga написал(а):

Nu es ar beidzot noskatījos. Un uzreiz jāsaka - pardon, bet nesajūsmināja. Nesajūsmināja ne pirmā, ne otrā. Pirmā patika, 2. - nu tā. Tāda sajūta, ka vienīgā, kas tēlo ir Danna. Nemanīju, ka tēlotu arī Mario. Soles jūtas kā pret akmeni atdurās. Viņa raud, saka, ka mīl, pārdzīvo. A šis vienkārši skatās uz viņu un runā savu tekstu. Un tas moments, kad viņš pasaka, ka mīl. Nu tā arī ir - vienkārši pasaka. Es nejūtu to lūzumu, iekšejo cīņu. Man gribētos just, ka man iekšas dedzina viņa sāpes, jo viņš pārdzīvo un jūt Soles sāpes. Bet es to nejūtu - gandrīz it kā viņam vienalga būtu. Esu bišķi vīlusies. Vienīgie kas mani iepriecina ir Bukē pāris - viņi mani uzjautrina. Un vēl - Mario Asilesu manuprāt labāk tēlo nekā Hugo. Jā, un vēl gribēju piebilst, ka izskata ziņā gan man Mario te patīk. Nu vot tādi man tie komenti.

Piekrītu, ka viņš varēja vairāk patēlot savas jūtas(tad, kad viņa ieradās pie viņa un stāstīja par savām sāpēm izskatījās, ka viņš smaida to klausoties), bet man vienalga šī sērijas ļoti patika.Nu vnk patīk!!!!!Jā tas Bukē pārītis ir labais!!!Manuprāt abus viņš tēlo labi, gan Alsidesu, gan Hugo. Iespējams, ka Alsidesu labāk tēlo, jo varēja redzēt viņa sāpes, kad viņš stāvēja un noskatījās uz Soledadu un Hugo, bet Hugo man patīk labāk.
Bet Danna visvisādā ziņā manuprāt tēlo perfekti un izskatās ļoti skaisti!!!!!!!!Var just itkā viņa visu teiktu no sirds un tas notiktu īstenībā!!!!!

+1

7

albalonga написал(а):

Nu es ar beidzot noskatījos. Un uzreiz jāsaka - pardon, bet nesajūsmināja. Nesajūsmināja ne pirmā, ne otrā. Pirmā patika, 2. - nu tā. Tāda sajūta, ka vienīgā, kas tēlo ir Danna. Nemanīju, ka tēlotu arī Mario. Soles jūtas kā pret akmeni atdurās. Viņa raud, saka, ka mīl, pārdzīvo. A šis vienkārši skatās uz viņu un runā savu tekstu. Un tas moments, kad viņš pasaka, ka mīl. Nu tā arī ir - vienkārši pasaka. Es nejūtu to lūzumu, iekšejo cīņu. Man gribētos just, ka man iekšas dedzina viņa sāpes, jo viņš pārdzīvo un jūt Soles sāpes. Bet es to nejūtu - gandrīz it kā viņam vienalga būtu. Esu bišķi vīlusies. Vienīgie kas mani iepriecina ir Bukē pāris - viņi mani uzjautrina. Un vēl - Mario Asilesu manuprāt labāk tēlo nekā Hugo. Jā, un vēl gribēju piebilst, ka izskata ziņā gan man Mario te patīk. Nu vot tādi man tie komenti.

negaidīti. un vispār  - laikam neatceros nevienu telenoveli, kuru jau otrajā sērijā esi tā kritizējusi. nav labs sākums, zinot cik ātri tev daudz kas apnīk.  :weird:

bet pašas viedoklis.
man tiešām sērija patika. un varbut biju pārāk pieķērusies pāris, bet arī mario man tik vienaldzīgs neliekas, bet tāds apjucis. jā, apjucis tās savas katalpsijas dēļ.
un danna ar tik gariem amatiem izskatās nu vienkārši apburoši. lai gan - apsāubu to īstumu - vēl nesen viņai tie bija krietnu gabalu īsāki.
ah. un lai arī kā tālāk telenovelē ietu - zinu, ka noskatīšos no sākuma līdz beigām. dannas un savas pdg nostaļģijas dēļ. bet patiesībā - šobrīd jūsmoju.

0

8

Par Dannu pilnīgi piekrītu. Ja tur nebūtu Dannas, tad tālāk vispār vairs neskatītos. Pavisam nopietni. Sižets man arī īpaši nepatika jau toreiz, kad Rauzanu skatījos. Mario tēlojums mani ne mazākajā merā neapmierina un sižets te bišķi pieklibo - atkal Telemundo scenāristi zaudē laika izjūtu - un šobrīd es nerunāju par tās pirmās sērijas 3 mēnešiem, bet gan par vēsturisko laiku. Televisā vēsturiskajām novelēm jūt pat kaut kādu senatnīgu valodu, jūt senatnīgās manieres. Nu bļin - šitie stāv un skūpstās parkā - publikā vietā pirmajā sērijā - un tad brīnās, ka Soles vecāki uzzināja. Tur jau vvecakiem vajadzēja uzzināt pēc pirmās publiskās tikšanās!!!!!! Tajā laikā tak tas ir skandāls + vēl ņemot vērā Hugo slavu. Nu sviests. Un tas publiskais Soles un Beatrises kautiņš 2. sērijā - nu tādas muļķības. Es gribu vēsturisku noveli skatīties, lai redzetu, kā vīrieši kaujas sieviešu dēļ, nevis tā kā mūsdienās - kad sievietes vīriešu dēļ... albalonga sapīkusi. Nepatīk man pārāk daudz kas. Kā jau teicu - Danna un tikai Danna un vēl pozitīvā lieta ir Bukē pāris - tikai tamdēļ 3. sēriju skatīšos. Bet iespejams, ka kādā brīdī to labo lietu kļūs par maz un es pārtraukšu!

0

9

albalonga написал(а):

Sižets man arī īpaši nepatika jau toreiz, kad Rauzanu skatījos.

Rauzans man visvairāk nepatika Osvaldo Riosa dēļ!!

albalonga написал(а):

Par Dannu pilnīgi piekrītu. Ja tur nebūtu Dannas, tad tālāk vispār vairs neskatītos.

Es skatīšos tālāk, ja patiks, vismaz pagaidām man patīk. Un man patīk Danna un Mario kāpāris telenovelē.

albalonga написал(а):

Televisā vēsturiskajām novelēm jūt pat kaut kādu senatnīgu valodu, jūt senatnīgās manieres.

Piekrītu, ka televisai tas labi idzodas.

albalonga написал(а):

Bet iespejams, ka kādā brīdī to labo lietu kļūs par maz un es pārtraukšu!

Varbūt viss vēl mainīsosies uz tādu pusi, ka būs lietas, kas tev patiks vairāk.

0

10

Nu es jau teicu, ka man arī Simarro ne ļoti patīk, es ar neredzu nekādas gandrīz jūtas. Un par sižetu arī - Rauzana man nepatika. Nu skatīšos, bet nez.. Tiešām tik Dannas dēļ gribas skatīties - man viņa patīk. :)

0

11

Danna un Burkē pāris - tie abi ir fantastiski - ja ne viņi, šorīt vispār laikam nebūtu 3. sēriju līdz galam noskatījusies...

0

12

Burkē - tie tie tur zagļi? Jā, tie ar foršie. :D

0

13

:lol: Jā, Elēna un Giljermo Burkē!!!!! :love:

0

14

nju 2. sērijā es pirmo pusi skatījos visu, 2. pusē jau tikai Mario un Dannu, jo laika pietrūka.drīzāk tā arī turpināšu skatīties pārsvarā tikai viņus, jo savādāk tiešām nekur tālu netikšu. Danna tēlo tik forši, un balss man viņas patīk :) un tik žēl, ka jau ciešanas - vispār viss tik ātri notiek, ka īsti nemāku pierast un tā patiešām dzīvot līdzi.. bet aina mežā - doma ļoti forša, bet tajā tik tiešām no Mario prasījās daudz vairāk, īpaši, kad teica "Te quiero"
mmaarriiaa - malacīte par apraxtu, paldies :)

0

15

mmaarriiaa написал(а):

Rauzans man visvairāk nepatika Osvaldo Riosa dēļ!!

Pilnībā piekrītu!

0

16

aNgeL написал(а):

mmaarriiaa - malacīte par apraxtu, paldies

:)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion otrā sērija!!