TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street


Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/SweeneySoundtrackCD.jpg

Latviešu tulkojums: Svīnijs Tods: Flītstrītas dēmoniskais bārddzinis
Žanrs: Muzikāla šausmu filma
Iznākšanas gads: 2008
Lomās: Johnny Depp, Helena Bohnam Carter, Alan Rickman, Timothy Spall, Sacha Baron Cohen, Jamie Campbell Bower, Laura Michelle Kelly.
Anotācija: Bārddziņa Benjamina Barkera un viņa skaistās sieves Lūsijas dzīve bija bezrūpīga un mīlestības pilna līdz tam brīdim, kad tiesnesis Tarpins iekāroja Lūsiju un izdarīja tā, lai nabaga bārddzinis tiktu arestēts pēc safabricētas apsūdzības un aizsūtīts izciest sodu tālu prom no Londonas. Pagāja 15 gadi un viņš atgriezās. Viņa vārds vairs nav Benjamins Barkers, bet Svīnijs Tods un viņu vada aklas atriebības alkas. Atjaunojis savu frizētavu, Tods atsāk tajā sniegt bārddziņa pakalpojumus. Veikla rokas kustība, nozib spožais bārdas nazis un nu jau bijušais klients nonāk pagrabstāvā, kur dēmoniskā bārddziņa draudzene Lovetas jaunkundze gatavo Londonā garšīgākos pīrāgus ar visai specifisku pildījumu.

Pirmizrāde filmai 22. februārī.

Tik ļoti gribas šo filmu redzēt kinoteātrī! :)

Отредактировано GaBy (31.01.2008 22:41)

0

2

:D  Oj, tas sižets izklausās satriecoši smieklīgs. Man ar noteikti jāredz.

0

3

albalonga написал(а):

:D  Oj, tas sižets izklausās satriecoši smieklīgs. Man ar noteikti jāredz.

mhm. :D tapēc jau arī gribu redzēt. :D

0

4

Man ar noteikti jāredz!!!!!!
Tikai kino neieteiktu ēst pat popkornu to skatoties, jo skatoties uz garšīgajiem pīrāgiem ar visai specifisku pildījumu, var sanākt ne tā kā vajag.

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Tikai kino neieteiktu ēst pat popkornu to skatoties, jo skatoties uz garšīgajiem pīrāgiem ar visai specifisku pildījumu, var sanākt ne tā kā vajag.

labi teikts. :D:D:D

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street