TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion 3. sērija


La Traicion 3. sērija

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Redzēju jau no rīta. Nu neizdarīja neko Alsiless - tik sāka raudāt. Pēc tam bija manuprāt banāla aina pie vecāku kapa, kur Alsiless raudāja kā gļēvulis un tipa taisījās pašnāvību taisīt - pistoli pie deniņiem divreiz lika un viereiz mutē. Nu pilnīgi sviestaini, teatrāli - kauns, kauns, Mario.
Tikmēr Sole un Hugo tipa pārgulēja, tikai jau pēc tam gulēja saņērbti, kas man dikti kaitina. Nu bļin - viņiem tur tās apģērbu caku cakas senajos laikos, a šie pārgulēja, saģerbās un tad gulēja kopā. Nu kādas muļķības! Nu es atvainojos! Bet nu labi - neņemiet mani galvā - vienkārsi man kaut kā dusmas uz šo noveli un visu - kā tas tur notiek... 2. sērijā jau pie Burkē pāra bija atnācis doktors Max, lai šie atkal līķus zog viņa eksperimentiem. Tā nu jautrais pārītis devās zagt līķus. Sole un Hugo tur tieši pie kapiem bij mīlejušies un redzeja šos, tāpēc nolēma beidzot doties prom. Nu mani dārgie super Burkē, kuru dēļ vismaz gūstu kaut cik baudas no noveles, piedzirdīja kapu sargu un nolaupīja vecas lēdijas līķi. Oj, dievinu šito pārīti - viņi ir satriecoši!!!!! :D
Sole mājās pārradās, bet viņu jau gaida niknie tētuks ar mammuku. Tētuks jau bij pie Hugo Soli meklējis. Boriss to Hugo pastāstīja un Hugo gribēja tajā pat naktī doties runāt ar Soles vecākiem. Tas nu bij mīļi. Nu vēl arī Soles kalponi padzina un viņa atnāca un Hugo visu pastāstīja. Tā kalpone pie Hugo sāka strādāt. A Soli māte grib sūtīt uz pilsētu pie tantes.
Tikmēr Alsiles bāra piedzērās un Linaresam pateica, ka grib sava brāļa nāvi. Top sazvērestība.
Nākamajā dienā Hugo sataisās, lai dotos pie Soles runāt ar viņas vecākiem. Soli sūta prom, a šī izlec no karietes un mūk - Danna šajā ainā ir satriecoša.- mīlu viņu. :D  Māte dzenas Solei pakaļ. A Beatrise 2. sērijā piesolīja atdoties Fabio - bandītam, kuru nolīdzis viņas brālis - ja viņš nogalinās Soli. Nu tur Hugo brauc karietē pie Soles, Sole skrien, māte skrien pakaļ un kariete, kura domāta, lai notriektu Soli, gandrīz uzbrauc Soles mammai, bet Hugo izglābj. A Soles māte nikna kā fūrija, bet noģībst. Ved Soles māti uz māju, Hugo pat uznes viņu augša uz istabu. A tēvs Soles tās dusmīgs un nelaipns. Tēvs paliek pie Soles mātes, bet Sole izskrien pakaļ Hugo, kurš jau dodas prom, un aicina Hugo bēgt kopā...

0

2

Es gan vēl nevaru apskatīties, bet ļoti gribētu!!Sērijai, kuru ielādēju ir tikai skaņa bet tattēls ir vispār nesaprotams!!!!

0

3

Burkē pāris ir vnk nepārspējams!!tik smieklīgs!!Man patīk ierodas kapu pārzini , bet viņi sāk raudāt un stāsta, ka mirusī sieviete bija viņu radiniece un vēl tādas sejas abi rāda :D :D!!!!!!Man patika Sole kopā ar Hugo kā viņi sarunājās, bet tikai ļoti romantiska vieta pie kapiem, lai pārgulētu un viens pret otru tik romantiski izturētos. Hugo vēlas noformēt savas attiecības ar soli un doties pie viņas vecākiem(bet diemžēl zināms, ka tuvākajā laikā neko nenoformēs, tikai beigās ar viņu paliks kopā, jo visi uzskatīs, ka viņš ir iris, kaut arī tiks aprakts dzīvs!!Traki!!!Hugo malacis izglāba Soles māti, bet tā pat paldies nepateica. Man Alsidesa kļuva žēl, kad viņš atcerējās, ka viņa māte viņu vainoja tēva nāvē un vienmēr jauca ar Hugo. Var saprast kāpēc viņš tāds ir kļuvis, jo bērnībā juties ļoti sāpināts. Man patika kā Sole no savas mātes bēga a tā tikai viņai pakaļ, bet Sole izliekas, ka viņu nemaz nedzird :D. Tik tie vecāki tik nelaipni pret Hugo(nu vnk riebīgi), ja jau viņš grib ar viņu palikt kopā, kāpēc viņi nepiekrīt, jo viņš taču netaisās viņu pamest vienu, bet taču palikt koopā ar viņu!!!
Un beigās Sole paziņo, ka grib bēkt kopā ar Hugo!!!Man tā patīk viņus redzēt kopā, viņi ir tik, tik jauks pāris!!!
3 sērija man arī patika un nevaru sagaidīt 4!!!!!!!

0

4

nu var jau būt, ka neko no telenovelēm nesaprotu, bet man patiešām La tracion patīk.

0

5

dannuk, man tikai prieks, ka patīk. Ja Gabija būtu galvenajā lomā, iespejams man ar patiktu...

Bet izskatās, ka Amerikas spāņvalodīgie skatītāji tomēr vairāk piekrīt man.  :(

0

6

albalonga написал(а):

Tikmēr Sole un Hugo tipa pārgulēja, tikai jau pēc tam gulēja saņērbti, kas man dikti kaitina. Nu bļin - viņiem tur tās apģērbu caku cakas senajos laikos, a šie pārgulēja, saģerbās un tad gulēja kopā. Nu kādas muļķības! Nu es atvainojos!

man tas ar tā... neriktīgi izlikās :/

albalonga написал(а):

Oj, dievinu šito pārīti - viņi ir satriecoši!!!!!

jāāā'!!! :D

mmaarriiaa написал(а):

bet tikai ļoti romantiska vieta pie kapiem, lai pārgulētu un viens pret otru tik romantiski izturētos.

:D :D :D  tik tiešām!!!
Kas man likās dīvaini... ka māte tā bļaujot skrien Solei pakaļ pa visu pilsētu.. tak tādu skandālu uztaisīja.. Vai tiešām tajos laikos nedomāja par skandāliem? :D varēja tak kaut kā bik mierīgāk to nokārtot..
eh, dannuk, gaumes ir dažādas :)  man šis sižets kā tāds ne ļoti patīk - ar to katalepsiju utt. Un vispār man nepatīk, ka Hugo mājās stāv tas tēva galvaskauss.. Ok, varbūt tam ir pamatojums utt utt., bet man tik un tā tas liekas... slimi. Br.

0

7

Paloma написал(а):

man šis sižets kā tāds ne ļoti patīk - ar to katalepsiju utt.

nu to jau sapratu pirms La Tracion idejas parādīšanās.
laikam man vienīgajā forumā bija paticis mīla un noslēpums rauzanā. kad sen tas gāja - dievināju. un slepus no mammas skatījos.  ;)
bet. tas tiešām liekas tik neparasti - tikai par ECDD  viedokļi mums forumā ir bijuši tikpat pretēji kā tagad par La tracion.
^_^

0

8

Tas jau vien nozīmē, ka La Traicion ir diža novele - dažiem patīk, dažiem nepatīk, bet vienaldzīgu neatstāj nevienu.... :lol:

0

9

albalonga написал(а):

Tas jau vien nozīmē, ka La Traicion ir diža novele - dažiem patīk, dažiem nepatīk, bet vienaldzīgu neatstāj nevienu....

nu jau tā skatās.  :D
un es personīgi neaizmirsīšu, ka tik daudzi sāka skatīties no foruma. nu teiksim atklāti - daudzi nenoskatīsies līdz galam, bet sāka - oh, cik daudz forumiešu.

un, albalonga, nevari skypu apciemot?

0

10

varu... :D

0

11

Es tikko noskatijos un man pagaidām nu tā. Bet man ļoti, ļoti patīk Sole(Danna)!!! :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion 3. sērija