TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Tracion - kurš skatās?


La Tracion - kurš skatās?

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Izskatās, ka lielākā daļa foruma skatās. Nu - atzīstās - kas skatās un cik daudz ir redzējuši?

Es vismaz pagaidām skatos un esmu visas 3 sērijas redzējusi... Un arī 4. domāju skatīties - Dannas, Burkē pāra, fantastisko kostīmu, vides un - jā - arī Salvadora del Solara dēļ - nu vienmēr man viņš kaut kāds mīļš bijis.

0

2

diezgan maz laikam jautājumu, vai es skatos.
jā - skatos.
^_^  ^_^  ^_^

un man iesmelsu rinda būtu garāka. un nav pārsteigums - ar Dannu priekšgalā.
...
tikai gribu piebilst, ka man arī diki, dikti patīk salvador de salor, jau no sin verguenzas. un tā viņa la tracion māsa, kurai nu nekādi nespēju atcerēties vārdu - vienmēr fascinējis veids kā viņa tā elegenti un reizē aptrakoti spēlē ļaundares.

0

3

Es protams skatos un domāju, ka turpmāk arī skatīšos!!Jo pagaidām ļoti patīk joīpaši Dannas un protams nepārspējamā Buerkē pāra dēļ!!!!!

0

4

esmu redzējusi 2.5 sērijas, pagaidām paskatīšos, bet ar manu saspringto seriālu grafiku Traicion būs ļoti jāpacīnās, lai es ilgi turpinātu to skatīties. :/

0

5

es arī skatos ;) esu paspējusi tikai 2 sērijas noskatīties, jo pie datora maz esmu, un sērijas man sūta Paloma ;)  :love:
gribas jau turpināt skatīties, bet tad jau redzēs kā sanāks, galu galā tuvojas pēdējais skolas laiks..

Отредактировано aNgeL (02.02.2008 10:02)

0

6

nu es laikam kad skatos
nezinu kā būs turpmāk vai vēlāk dikti daudz neiekavēšu bet vispār skatos tikai daudzko ssolās čakarēt eksmāmeni
bet vispār skatos un tāpēc ka skatos arī viena koka kalnu un tas man ir priekšgalā tāpēc arī sanāk ka esmu tikai otro sēriju noskatījusies bet laikama  jau stidzos skatīties 3
bet nu mani tik ļoti laikam nebremzēs bilžu taisšišana jo nezinu kāpēc ne pirmio ne otro daļu nevaru ielādēt
gribētos jau ataisīt un gribētos labdabīgo bremzi bet laikam nesanāks

0

7

Nja... Es arī skatos un esmu pagaidām noskatijusies 3 sērijas, bet tagad cenšos nolādēt 4. sēriju!!!Man šis serjāls tīri labi patīk! Domāju, ka skatīšos šo serjālu vismaz kamēr man nava Ladron de corazones serijas!!! :worried:

0

8

Nja... Es arī skatos un esmu pagaidām noskatijusies 3 sērijas, bet tagad cenšos nolādēt 4. sēriju!!!Man šis serjāls tīri labi patīk! Domāju, ka skatīšos šo serjālu vismaz kamēr man nava Ladron de corazones serijas!!! :worried:

0

9

es esmu noskatījusies tikai 1. sēriju, bet tas seriālu rindas dēļ un arī laika neatliek - vispirms skatos Ladronus un PA. bet es noteikti turpināšu skatīties - dēļ Mario Cimarro.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Tracion - kurš skatās?