TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Dumpīgais enģelis/Angel rebelde ( Venezuela, 2004)


Dumpīgais enģelis/Angel rebelde ( Venezuela, 2004)

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Dumpīgais enģelis (Angel Rebelde)

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Luna/title.jpg

Gads: 2004
Valsts: ASV-Venecuēla
Sērijas: 217
Mūzika: Rogelio Martinez - "Angel Rebelde"

Sižeta līnija:

Lūsija ir aizrautīga, optimistiski noskaņota un čakla jauna meitene, kura atbalsta savu ģimeni, vadot autobusu Maiami. Ielas ir viņas dzīves. Tās iemācījušas sevi aizsargāt un par sevi pastāvēt. Lūsija ielīlas Raulā, nabadzīgā puisī, kurš centīgi strādā sava onkuļa dārzniecībā. Rauls atbild Lūsijas jūtām un viss ir labi, līdz Rauls pieņem darba piedāvājumu no bagātās Kovarrūbiju ģimenes. Tur viņs satiek Kristālu, vienu no ģimenes galvas Donjas Enriketas Kovarrūbijas mazmeitām. Kristāla ir ļoti skaista, pārliecināta un pieredzējusi sieviete, bet tai pat laikā ļauna un egoistiska. Viņa ir spējīga pavedināt savas māsa vīru Ernesto, nemaz neuztraucoties par savas māsas Natašas jūtām. Kad viņa satiek Raulu, viņa kļūst apsēsta ar viņu un pieliek visa pūles, viltības un intrigas, lai viņu iekarotu un lai vecmāmiņa pieņemtu viņu ģimenē, par spīti sociālajai nevienlīdzībai. Kopš brīža, kad viņa satiek Lūsiju, viņa to ienīst un cenšas pazemot. Bet Rauls ir noburts ne tikai ar Kristālas skaistumu, bet arī ar viņas labklājību un labo audzināsānu, stilu, namaz neapjausdams, cik zemiska un perversa viņa patiesībā ir. Lūsija paliek stāvoklī un uzzina, ka Rauls slepus apprecējies ar kristālu. Viņa dzemdē dvīņus. Lūsija grib izdzēst Raulu no savas dzīves pavisam, tomēr tas nav iespējams. Izrādās Lūsija un Kristāla ir māsīcas un daļa Kovarrūbiju bagātības pienākas viņai. Patiesībā jau visa bagātība, jo Donja Enriketa to viltus ceļa nozagusi Lūsijas tēvam un panākusi, ka viņs uz daudziem gadiem nonāk cietumā. Viņa iznīcinājusi savas meitas Elēnas – Lūsijas mātes laimi. Elēna, nezinot neko par Lūsijas tēvu Alehandro Valderamu, visus šos gadus slēpusies. Bet pagātne atgriežas. Alehandro iznāk no cietuma un meklē savu mīļoto sievieti un arī atriebību pret Enriketu. Viņš atgūst savus īpašumus un savu ģimeni un izliek Enriketu kopā ar uzticamo mazmeitu Kristālu un viņas vīru Raulu uz ielas. Nu viņš koncentrējas uz to, lai izveidotu Lūsiju par elegantu, izsmalcinātu augstākās sabiedrības dāmu. Tomēr Kristāla nespēj to pieņemt. Viņa ir gatava nogalināt – ne vienreiz vien. Lūsija cieš negadījumā un visi domā, ka viņa ir mirusi. Tomēr viņa nonāk kādā rančo, kuras saimnieki viņu izglābt. Viņa ir zaudējusi atmiņu, tomēr viņa iemīlas rančo īpašnieks. Par spīti atmiņas zudumam, viņa nespēj atbildēt uz viņa jūtam, jo ar sirdi jūt, ka viņas pagātnē ir kāds vīrietis...

Aktieru sastāvs:

Cast:

Grettell Valdez
   .......... Lucia
Victor Noriega
   .......... Raul Hernandez

Ariel Lopez Padilla
   .......... Ernesto Lezama

Osvaldo Rios
   .......... Alejandro Valderrama

Lisette Morelos
   .......... Natacha Covarrubias

Marisol Calero
   .......... Etelvina Perez

Juan Pablo Gamboa
   .......... Camilo Salazar

Alba Roversi
   .......... Elena Andueza Covarrubias

Ana Patricia Rojo
 

Norma Zuniga
   .......... Doña Lola

Franklin Virguez
   .......... Alejo Espejo

Orlando Fundichelly
   .......... Vicente

Ismael la Rosa
   .......... Leonel Anselmi

Bernie Paz
   .......... Dr. Claudio Salazar

Claudia Islas
   .......... Doña Enriqueta Covarrubias

Maritza Rodriguez
   .......... Cristal Covarrubias

Maria Antonieta Duque
   .......... Rubi Morante

Rodrigo Vidal
   .......... Luiggi Spaguetti

Patricio Borghetti
   .......... Juan Cuchillo

Carlos Augusto Maldonado
   .......... Rafa Morante

Andres Mistage
 

Maritza Bustamante
   .......... Marielita Covarrubias

Claudia Reyes
   .......... Iraida Ferrer

Marcela Cardona
   .......... Graciela Santiago

Konstantino Vrotsos
   .......... Cheito

Vivian Ruiz
   .......... Balbina

Sandra Itzel
   .......... Lissette Lezama

Julio Capote
   .......... Rudenciño

Alba Raquel Barros
   .......... Simona Ramirez

Adriana Acosta
   .......... Rosita Rosales

Desideria D`Caro
   .......... Patricia Villaverde

Jorge Luis Pila
   .......... José Armando

Elizabeth Morales
   .......... Penelope

Sandra Arana
 

Raul Olivo
   .......... Alvaro Reyes

Hada Bejar
   .......... Tomasa

Sabrina Olmedo
   .......... Betania

Ines Maria Calero
   .......... Diana Duarte

0

2

Ņda, seriāls jauks. Man patika. Ipaši jau Nataša un Hose Armando (liekas, ka ta sauca Horhe Luisa Pilas varoni), tikai, nu ļoti vēlu atkarto (vai agri - tas ir jau individuāli), bet laiks slikts :fie:

0

3

Deyalit написал(а):

Ņda, seriāls jauks. Man patika. Ipaši jau Nataša un Hose Armando (liekas, ka ta sauca Horhe Luisa Pilas varoni), tikai, nu ļoti vēlu atkarto (vai agri - tas ir jau individuāli), bet laiks slikts

Jā, laiks drausmīgs. Bet šaubos, vai tāpat skatītos. Gan Lūsija, gan Rauls man mežonīgi krita uz nerviem!!! :D

0

4

albalonga
Rauls bija tāds kā lauku zēns, ar tiem balīnatiem matiem (kā "Asā" mazgaja galvu :lol:).
A Lucia - pilsētas muļķe (kā vienmer).
Pārejie bija diezgan labie, nu ja neskaitīt tas Enrikettes un Elenas)))

0

5

Lūsija bija tik stulba un Rauls vēl lielāks idiots. Latīņamerikā jau klīda baumas, ka Raula lomas atveidotājs ir gejs. Es par to gandrīz nemaz nešaubos. Man nekas nav pret gejiem, bet man patīk vīeišķīgi vīrieši, nevis tādi sievišķīgi, kā viņš! :D

0

6

albalonga
Jā. es arī par to dzirdeju, taču viņš spēlēja arī normalus džekus. Atceros viņa Aleksu "Rosalindā"... Tāds smukulītis, un te. Lai gan tolaik gejiem bija lābāk slēpt savu.. e... piederību))) Un tagad - mīļa lieta, kliegt par to no ekrāniem.
Atcererejos, ka vēl man nepatika tas Makaroni... vai kā viņu tam, un Rozita, Es saprotu, ka viņus izdomaja, lai skatitāji varētu smeties, taču laikiem, nu tads stulbums bija...
Kad atceries seriālu tik jaunu faktu atklāj atmiņa. :lol:

0

7

Jā. Tā tas ir. Jauki atcerēties. Tur varēja daudz pasmieties. Un Kristāla ar sdavu mežonīgo slepkavošanas kāri bija gluži interesanta!! :rolleyes:

0

8

^_^ Mazliet viņai nepieteka, lai kļūt par slepkavu-rekordsmeni. Vēl tikai 6 cilvēkus... un Judasava Sieva jau 2 plana zvaigzne

0

9

Deyalit написал(а):

Mazliet viņai nepieteka, lai kļūt par slepkavu-rekordsmeni. Vēl tikai 6 cilvēkus... un Judasava Sieva jau 2 plana zvaigzne

Jā, bet par Jūdasa sievu jau neko īsti nevar zināt - cik katra no viņām slepkavības veica un cik slepkavības veica tas viņas palīdziņš (kā viņu tur sauca - Ismaels laikam!!!) :rolleyes:

0

10

Īstenībā diezgan jautrs seriāls!  ^_^  :cool:

0

11

em. šis seriāls.. nu nebij nekas tik ļoti īpašs.. Rauls un Lusija bij skaists pāris, taču tās mīlestības un romantikas par maz bij.. un vēlāk vēl Rauls matus nokrāsoja - man patika, kad viņš bij blondīnis :D Bet man ļoti patika Kristāla!!

0

12

aNgeL написал(а):

Bet man ļoti patika Kristāla!!

jām, Kristāla smuka. :) man patika Lusijas tēvs. :D tas aktieris ir vnk mm.. :D Nataša un Rafa arī baigi foršie aktieri! :)

0

13

Šo seriālu vēlreiz negribētu redzēt, kaut īpaši nepiesaistīja.

0

14

milzuks написал(а):

Šo seriālu vēlreiz negribētu redzēt, kaut īpaši nepiesaistīja.

Es gan gribētu redzēt, ļoti daudz ko atceros un man patika, viena no mīļākajām telenovelēm  :love:

0

15

Hei,sho gan es arii veel atceros.:) Raadiija veel taa saucamajos ""treknajos gados"".

0

16

Njaa, šito es arī atceros un atceros, ka biju riktīgi safanojusies, jo biju no viena žurnāla pat izgriezusi mazu attēlu ar abiem galvenajiem varoņiem un turēju makā! Un vēl seriāla iespaidā pat uzrakstīju stāstu ar tiem pašiem notikumiem kas seriālā un tas stāsts man vēl joprojām ir saglabājies drukātā formātā! :D Ārprāc, kad šito tagad atceros, vnk kauns pār visu seju nāk! :D Bet tāda nju toreiz biju! :D
Man patika šis seriāls, kaut arī sāku viņu skatīties tikai kaut kur labu gabalu vēl pirms beigām - apmēram no tās vietas kur Lusija nonāca pie Hosē Armando pēc tās avārijas, kad viņa zaudēja atmiņu! Nabags, vēl iemīlējās viņā un cerēja, ka iegūs viņas pretmīlu, bet Lusija saprata, ka viņas sirds jau pieder citam - Raulam! :)
Nju tagad es vēlreiz neskatītos noteikti, jo vairs neesmu tādā fanošanas varā kā toreiz un arī mani šis seriāls vairs tā nepiesaista kā toreiz un viņam ir ļoti daudz sēriju! :) :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Dumpīgais enģelis/Angel rebelde ( Venezuela, 2004)