TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion ceturtā sērija...


La Traicion ceturtā sērija...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Viss sākas ar to, ka Sole saka, ka ir gatava bēgt prom kopā ar Hugo, bet Hugo viņu atrunā un ska, ka pats ir gatavs runāt ar viņas vecākiem, lai viņi paliktu kopā, bet sole saka, ka viņas vecāki to nesapratīs, jo ir pret viņu attiecībām. Sole dodas prom, bet Hugo pamana, ka viņai ir izkritis mutautiņš viņš to paņem rokās rāda tādu jauku ģīmīti, pasmaržo, noplūc ziedu un to arī pasmaržo un iekāpj karietē.(Šeit man prasījās lai Hugo izjustāk paņem rokās savas mīļotās mutautiņu, lai vairāk tēlo savas izjūtas nevis tikai bišku pasmaida pieliek pie deguna un viss, bet tik traki jau nebija) Beatrises brālis ir ļoti dusmīgs uz strādniekiem, ka viņi mēģināja nogalināt soli, Beatrise mēģina viņu apturēt, bet viņš vienalga sašauj vienu no strādniekiem rokā. Alsides runā ar kalponi, lai viņa viņam palīdzētu un iedot naudu, lai viņa sev ko nopērk, protams, mēģina piekukuļot.(Šajā momentā man patika Asidesa tēlojums, vispār Mario viņu labi tēlo tā izjusti). Hugo brauc mājās un sarunājas ar Borisu viņš saka, ka neļaus nevienam izšķirt viņu un Soli, nekas. (Lūk šajā momentā man likās, ka Mario Hugo labi notēloja, es vismaz viņa vārdiem varētu noticēt, viņam izdevās ticami. Un beidzot viņš Soles mutautiņu pielika sev klāt kā nākas nevis kā pirmstam). Sole sarunājas ar tēvu un tēvs atļauj viņai precēties ar Hugo, par viņu saderināšanos paziņot Soles dzimšanas dienā, Sole ir ļoti laimīga un viņas tēvs tāpat. Sole raxta vēstuli Hugo par to, ka tēvs ir atļāvis viņai būt kopā ar viņu un ierodas viņas māte. Sole strīdas ar māti un māte saprot ka Sole  pāgulēja ar Hugo, Sole raud, māte satriekta.(Žēl man Soles vispār Danna perfekti tēlo, visu ļoti labi) Soles māte visu izstāsta tēvam tēvs ir ļoti satriekts. Hugo atceras skaistos momentus kopā ar Soli(tie momenti ir dikti romantiski, man patīk). Alsides plāo darījumus ar Burkē. Man patika kā Burkē kundze bija apģērbusies melnā elegantā kleitā un to izrādīja Burkē kungam a tas tik ar saviem komentāriem. Man patīk tas pārītis. Alsides ierodas pie Soles ar ziediem un satop māti kura kopā ar tēvu gatavojas doties pie Hugo aistāvēt meitas godu, viņa visu izstāsta Alsidesam(bet viņš jau protams to visu zina un sāp tas viņam, ka Sole ir kopā ar Hugo) Sole ir ieslēgta savā istabā un māte viņu nelaiž iekšā, ja jau viņai nekas cits neatliek, viņa izlec pa logu un mēģina uzkāpt zirgā, bet neveiksmīgi un nokrīt, ir bezsamaņā. Alsides aiznes viņu uz viņas istabu un māte paliek kopā ar viņu. Burkē kungs savai kundzei rāda, ka ir dabūjis naudu jo viņam redz ir savi darūjumi Burkē kundze ,protams, ļoti priecīga.(Naudu viņam iedeva Alsides) Brīdī, kad sole nokrita Hugo ļoti iesāpējās galva. Beatrise ierodas pie Hugo, bet viņš mēģina viņu aizsūtīt prom, bet viņa nevālas, viņam paliek slikti viņš atslēdzas un Beatrise sāk viņu skūpstīt un tieši tajā brīdī ierodas soles tēvs un ierauga to visu un ska, kas šeit notiek. Sērijas beigas!!Man patika šī sērijas Danna izcili  tēlo, Mario Alsidesu perfekti, Hugo arī labi(vēl jau viss var mainīties), Burkē pārītis lieliskie, Beatrises brālis man arī diezgan patīk un pārējie aktieri arī labi!
Nākamajā sērijā gan daudzkas gaidāms!!!

0

2

Es joprojām tik pusi sērijas redzēju, jo vienkārši kaut kā... apnika. Pardon. Bet noteikti noskatīšos līdz beigām! mary, tu esi īsts zelts - paldies par atstāstu. :cool:

0

3

albalonga написал(а):

mary, tu esi īsts zelts - paldies par atstāstu.

:)

0

4

ak. nu jā.
šādas beigas ir varen nepatīkamas.
un vēl tāds promo - šķiet, ka liktenīgā katalepsijas lēkme ir klāt. un tātad - nākamājā sērijā notikumi sarkanajā kleitā, kas jau no tām bildēm man likās tik intriģējoši.

un. vispār ir tā, ka man alsides ir vareni žēl. tas nu gan ir no mario puses labi panākts. vismas man. saprotu jau, ka viņš dienās kļūs vareni riebīgs un man vajadzēs viņu vai nīst. bet tagad man viņa ir žēl, patiesi. ne jau ar tādu nozīmi, ka gribau, lai paliek kopā ar soledadu, bet tik tiešām - dzīve un savā ziņā viņš pats nav bijuši godīgi.

0

5

Vo, vo, man Alsidesa arī žēl. Mario viņu daudz labāk tēlo, tāpēc viņš man liekas daudz interesantāks un dziļāks varonis. Vakar ar mokām 4. sēriju izmocīju līdz galam un neesmu vēl īsti izlēmusi vai tālāk skatīšos...

0

6

albalonga написал(а):

Vo, vo, man Alsidesa arī žēl. Mario viņu daudz labāk tēlo, tāpēc viņš man liekas daudz interesantāks un dziļāks varonis.

bet man tā liekas domāt, ka tad, kad sāskies īstā la tracion daļa - viņa atriebība, viņš kļūs savādāks. patiesībā viņš visās telenovelēs, kur labi tēlojis, ir tēlojis atriebību. un jāatzīst, ka tā viņam sanāk labi.

albalonga написал(а):

Vakar ar mokām 4. sēriju izmocīju līdz galam un neesmu vēl īsti izlēmusi vai tālāk skatīšos...

ak! un mans viedoklis gluži vai pretējs. ar lielu interesi gaidu nākamo sēriju.
bet godīgi sakot - nemocies. saku, kā cilvēks, kas nedomā, ka runa iet par la tracion.  ;) nav vērts, ja nesagādā prieku ne mazdrusciņ un sēriju tikai izvelk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion ceturtā sērija...