TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Mi prima ciela - kurš no māsīcu izredzētajiem jums patīk vislabāk?


Mi prima ciela - kurš no māsīcu izredzētajiem jums patīk vislabāk?

Сообщений 1 страница 13 из 13

Опрос

Kurš no māsīcu izredzētajiem jums patīk vislabāk?
Dāvids(Grasielas)

91% - 11
Rafaels(Silvijas)

0% - 0
Abels(Maites)

8% - 1
Голосов: 12

1

Man vislabāk patīk Dāvids!!!!Viņš ir komisks, vienmēr izdomā, ko ļoti interesanti!!!Bet, kad viņš ar Gracielu būs kopā mainīsies būs ļoti gādīgs tēvs!!Un, kad viņš attēloja kaķi tas bija vnk nepārspējami :D

0

2

Man ar Dāvids. mmaarriiaa, tu pati nobalsoji?

0

3

Norkys написал(а):

Man ar Dāvids. mmaarriiaa, tu pati nobalsoji?

Tagad jā!Pirmstam nebija laika!

0

4

hihihi... Dāvids... Manā izpratnē Manuels Sosa ir nākamais Jorge Reyes - un domāju, ka viņš atšķirībā no Jorges izies arī starptautiskā līmenī, nevis filmēsies tikai Venecuēlas novelēs...

0

5

albalonga написал(а):

Manā izpratnē Manuels Sosa ir nākamais Jorge Reyes - un domāju, ka viņš atšķirībā no Jorges izies arī starptautiskā līmenī, nevis filmēsies tikai Venecuēlas novelēs...

Pikerītu!!Es viņam arī paredzu spožu nākotni!!!

0

6

šobrīt man vislabāk patīk dāvids.

0

7

Man patīk Dāvids, jo viņš man ļoti atgādina puisi, kas man tagad patīk! :embarrest:

0

8

nu es neskatos, bet atļāvos nobalsot, lai redzētu rezultētus, no izskata puses.
un ātrumā neatceros, bet zinu, ka tas dāvida aktieri esmu pirms tam kaut kur redzējusi un ka ditki jauks viņš bija.
:D

0

9

es arī par Dāvidu - jo komisks un arī romantisks, mīļš un ar Grasielu viņi ir tik jauks pāris :)

mmaarriiaa написал(а):

Un, kad viņš attēloja kaķi tas bija vnk nepārspējami

ooo. jāa :D Tas man arī dikti patika :D Mjau :D

0

10

NU man pagaidām ar Dāvids patīk, bet vēl jau Abels kopā ar Maiti nav. Kas zin varbūt vēlāk domas man mainīsies! :rolleyes:

+1

11

Man jau tagad patīk Abels.  :D

0

12

:D

0

13

Deyalit написал(а):

Man jau tagad patīk Abels.  :D

Man ar, bet tomēr Dāvids pagaidām ir mīļāks man!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Mi prima ciela - kurš no māsīcu izredzētajiem jums patīk vislabāk?