TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kuras no šobrīd Latvijas TV kanālos redzamajām telenovelēm skatāties?


Kuras no šobrīd Latvijas TV kanālos redzamajām telenovelēm skatāties?

Сообщений 1 страница 10 из 10

Опрос

Kuras no šobrīd Latvijas TV kanālos redzamajām telenovelēm skatāties?
Vētra (La Tormenta)

6% - 5
Likme uz mīlestību (Apuesta por un Amor)

18% - 14
Mīla lielā pilsētā (Verliebt in Berlin)

14% - 11
Mīlestības ieleja (Tierra de Pasiones)

13% - 10
Likteņa gūstekne (La Prisionera)

8% - 6
Sieviete spogulī (La Mujer en el Espejo)

13% - 10
Neprāta cena

2% - 2
Hameleonu rotaļa (The Bold and the Beautiful)

1% - 1
Rebeka

4% - 3
Mežonīgais enģelis (Angel Rebelde)

4% - 3
Bjanka (Bianca: wege zum gluck)

5% - 4
Mīlas viesulis (Sturm der Liebe)

6% - 5
Citu/citas

1% - 1
Голосов: 75

1

Lūdzu atbildiet un pierakstiet, par kurām balsojāt - varat balsot par vairākām. Ja skatāties kādas citas Latvijas TV kanālos rādītās telenoveles - pierakstiet - kādas!!! Paldies!!!

0

2

Nu par sevi jāsaka, ka neskatos Neprāta cenu un Hameleonu rotaļas, kā arī rebeku un Mežonīgo eņģeli - jo tās jau agrāk redzēju!!! Pārējās noveles vairāk vai mazāk skatos. Mīlas viesuli, Bjanku, Sieviete spogulī un Likteņa gūstekni neregulāri. Vētru skatos jau otreiz un tāpēc arī tik centīgi nesekoju līdz. Viscentīgāk skatos Mīla lielā pilsētā, Likme uz mīlestību un Mīlas ieleju!!!! :D

0

3

es skatos protams LA TORMENTU(reku fotka) ta vel likmi uz milestibu un milestibas ieleju :cool:

0

4

Skatos Likmi, Gūstekni, Mīlu lielā pilsētā, Amuletu. Ļoti reti Vētru un vēl retāk Mīlestības Ieleju. ;)

0

5

Neskatos nevienu, jo no rītiem nav laika, un uz vakarā seriāliem ne katru dienu paspēju.

0

6

Es protams skatos ciitiigi katru seeriju Likmei, bet  paareejaas mani taa nepiesaista tapeec arii neskatos varbuut pa retam iesleedzu Miilestiibas ieleju!!!;)

0

7

:D "likmi" un Zorro... neko citu nekad neskatos.... ļoooooooooooooooooooooooooooti reti, ja tajā laikā ēdu vai kaut kas tam līdzīgs, respektīvi, ja trāpās - "mana mīļa aukle" , "tormentu" vēl retāk... ja arī trāpās varu tik un tā pārslēgt.... :rofl:

0

8

skatos likmi, sievieti spogugli, reti bjanku un milas viesuli, bet nekad Neprata cenu via hameleonu rotalas!!  :angry2:

0

9

:heart: Nu protam saktos "Likmi" :yahoo: , dewreiz, kad gadaas La tormentu vai Miilestiibas ieleju!!

0

10

Mīla Lielā Pilsētā, bet ne katru dienu iznāk redzēt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kuras no šobrīd Latvijas TV kanālos redzamajām telenovelēm skatāties?