TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Mi Prima Ciela - kurš skatās????


Mi Prima Ciela - kurš skatās????

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Nu es līdz šim 2 sērijas redzēju, bet taisos turpmāk centīgāk mosties un skatīties!!!!!! Jo man dikti patīk! :D

0

2

esmu redzējusi itkā 3 sērijas.. diemžēl pirmās 2 nesanāca.. nju man arī patīk un ļoti gribu skatīties tālāk..bet diemžēl ir arī tādas stundas kas beidzas 16.20.. un kamēr tikšu līdz mājām.. palaidīšu garām 2 sērijas nedēļā. :/

0

3

Nu man tikai no rītiem sanāk skatīties, bet reizēm uz darbu būs jānāk agrāk un tad no rītiem neredzēšu. Bet centīšos skatīties maksimāli daudz. Es domāju, ka Destilando Amor neskatīšos - šis tad nu būs vienīgais, ko pa TV skatīšos. Un Monika Spīra pamazām kļūst par vienu no manām mīļākajām aktrisēm. Protams visas pārējās ir aiz Gabijas, kura vienmēr būs Nr.1.

0

4

albalonga написал(а):

Protams visas pārējās ir aiz Gabijas, kura vienmēr būs Nr.1.

neviens jau par to nešaubās :D

0

5

:embarrest:

0

6

albalonga написал(а):

Monika Spīra pamazām kļūst par vienu no manām mīļākajām aktrisēm

Man viņa tāda kļuva pēc el Desprecio

0

7

Nu es skatos kad sanāk uzķert un tākā es slimoju pa šo nedēļu sanaca paskatīties!
Aktieru sastāvs man liekas tīri tā neko, bet bieži nākas rēkt pat skumjos momentos, jo es iedomājos kā viņi to uzņēmuši un vienkārši smiekl nāk! :D

0

8

Ak, cik jauki, ka arī tu skaties, bumy! Nē, vispār Venecuēlas noveles pēdējā laikā salīdzinot ar citu valstu ražotajām tādas patīkami maigas, jaukas un ar humoru - es to dievinu! Un pat zinot beigas, man ļoti gribas skatīties šo noveli un baudīt un beigās baudīt arī savas skumjas un liet asaras... Tas sniedz tādu katarsi.

0

9

albalonga написал(а):

Nē, vispār Venecuēlas noveles pēdējā laikā salīdzinot ar citu valstu ražotajām tādas patīkami maigas, jaukas un ar humoru - es to dievinu!

Man īpaši mīļas ir visas ar Norkys (izņemot Huanas brīnumu, ko skatījos tikai Norkys dēļ) un tagad arī mi prima ciela (kur ir Monica).

0

10

Nu man patika Estrambotica Anastacia, bet Amor A Palos ne īpaši...

0

11

albalonga написал(а):

Nu man patika Estrambotica Anastacia, bet Amor A Palos ne īpaši...

Man gan labāk patika amor a palos!

0

12

Norkys написал(а):

Man gan labāk patika amor a palos!

Nu nezinu! Man Amor a palos kaut kā ne īpaši gāja pie sirds it īpaši beigas.

albalonga написал(а):

Ak, cik jauki, ka arī tu skaties, bumy! Nē, vispār Venecuēlas noveles pēdējā laikā salīdzinot ar citu valstu ražotajām tādas patīkami maigas, jaukas un ar humoru - es to dievinu! Un pat zinot beigas, man ļoti gribas skatīties šo noveli un baudīt un beigās baudīt arī savas skumjas un liet asaras... Tas sniedz tādu katarsi.

TAm gan piekrītu! Es labāk skatos Venecuēlas seriālus(noveles) nekā citu valstu, tieši humora dēļ! :lol:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Mi Prima Ciela - kurš skatās????