TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Mi prima Ciela - Dziesma


Mi prima Ciela - Dziesma

Сообщений 21 страница 31 из 31

21

Man šī dziesma arī ļoti patīk!!!!!Viņā ir kas īpašs, kas tik ļoti piesaista un ir vēlmē to klausīties vēl un vēl!!!!!
Enģelīt paldies par dziesmas vārdiem :)

0

22

mmaarriiaa написал(а):

Enģelīt paldies par dziesmas vārdiem

nevarēju neielikt. kā sāku klausīties vārdus, tā sagribējās izlasīt.. nu tik jau skaisti :)
ura, ka arī Palomai patīk :)

0

23

Man ar sāk patik šī dziesma! Protams nebūs mīļaka par dažām citām, bet tomēr tīri forša!

0

24

Man šausmīgi patīk!

0

25

Es dievinu so dziesmu-man ta ir pat uz mobila!Un tagad visi draugi ludz lai atsutitu viniem ari:))

0

26

*Heaven* написал(а):

Un tagad visi draugi ludz lai atsutitu viniem ari:))

oho,, cik forši! ak, tik tiešām dievināma dziesma ar lielu jēgu :)  :love:  tikai es jau pārklausījusies esmu :D

0

27

aNgeL написал(а):

oho,, cik forši! ak, tik tiešām dievināma dziesma ar lielu jēgu     tikai es jau pārklausījusies esmu

Patiesam forsi ir tas,ka sie draugi pat neskatas telenoveles un viniem nevisai patik latinamerikas muzika!Nacas viniem tulkot par ko ir dziesma:))
Man starp citu ari bija tads moments ka likas ka parak biezi to klausos un es izdariju pauzi:))Un tagad atkal izbaudu:)

0

28

*Heaven* написал(а):

Nacas viniem tulkot par ko ir dziesma:))

:love:  tulkojums ir fantastisks :)

nju tā kā skatos seriālu, tad šo dziesmu ik pa gabaliņam dzirdu gandrīz 5 reizes nedēļā :D

0

29

aNgeL написал(а):

nju tā kā skatos seriālu, tad šo dziesmu ik pa gabaliņam dzirdu gandrīz 5 reizes nedēļā

Es ari regulari skatos!Mans milakais serials sobrid:))

0

30

*Heaven* написал(а):

Es ari regulari skatos

cik forshi :) prieks, ka ir veel kāds kurš joprojām skatās :) nju, man šobrīd nav mīļākais, bet ļoti patīk - tik romantisks :0

0

31

*Heaven* написал(а):

Es dievinu so dziesmu

Prieks, ka mums šīs dziesmas cienītājiem pievienojas vēl kāds, jo šī dziesma patiesi ir kaut kas īpašs un man tā arī trakoti patīk!!!!

aNgeL написал(а):

tulkojums ir fantastisks

Tiesa!!!Vārdi šai dziesmai ir trāpīgi izvēlēti, lai iekristu klausītāju sirdīs!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Mi prima Ciela - Dziesma