TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Tracion 5. sērija


La Tracion 5. sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

tik jauki jauuuuuuuuuka sērija.
es vienkārši neticu, ka boriss būs ļaunais - ne tagad, redzot kā viņš rūpējas, kad hugo ir katalepsijas lēkme.

un beigas bija tik jaukas. hugo bija tā lēkme un nu izsktāsijās, ka viņš netiks un soledadas dzimšanas dienu un nevarēs izskaidrot, kā bijis tur ar beatrisi, ka tas nebija labprātīgs skūpsts. viņš atradās laikam skābeļa kamerā, kad no viņa tēva galvaskausa nopūtās melnais lakatiņš un borisa priekšā pēcšņi nokrita neredzēta huga tēva dienasgrāmata, kur viņš izlasīja, ka jāstimulē slimnieka pamošanās. un viņš pielika soledadas lakatiņu hugo pie deguna. nākamajā brīdī viņš jau ieradās soledadas ballē. mīlestība pret soldedadu viņu pamodināja - tik jauuuuuuuki. bet alsidess vien noskatās, kā hugo skatiens sasopas as soledadas, kaut viņš bija drošs, ka šis būs viņa vakars.
un Danna šodien bija īpaši izcila. patiešām.

bet promo.
būs balles vidū kautiņš starp hugo un alidesu. bija arī pistole ak. un nejaukā soledadas māte liks alsidesam publiski bildināt soledadu - ak, nē.

0

2

Es visu pārtinu un tik sērijas beigas paskatījos, ka Hugo uz balli atnāca. Es vienkārši nevarēju skatīties - bij pārāk garlaicīgi...

Man prieks, ka mūsu gaumes tik ļoti atšķiras un tu vari baudīt šo noveli...

0

3

albalonga написал(а):

Man prieks, ka mūsu gaumes tik ļoti atšķiras un tu vari baudīt šo noveli...

jā. arī mani tas priecē.
lai arī cik dīvaini tas neskanētu - es justos vainīga savā priekšā un tā kā nodevēja Dannai, ja man telenovele nepatiktu un man nāktos pašai sev un citiem melot, ka patīk. bet ir tik labi, ka patiešām patīk.

un atzīšos. sākumā ārkārtīgi škrobījos, ka tev nepatika. kaut kā bija sanācis, ka mūsu gaumes bija ārkārtīgi līdzīgas. sin vergunzā, pdg, aptuveni vienlaicīgi apnika madre luna, pa, sobrergiro de amor un vēl un vēl. bet tagad La Tracion- ak, cik krasas viedokļu atškirības.
bet arī tā jābūt - lai ir māsām par ko pretēji padiskutēt.

0

4

Hihihi... Jā, piekrītu visam, ko saki!!!!

A mana jaunā aizrautība ir Ciela, kura nomākusi pat Ladronu... :D

0

5

Man patīk īpaši beigas, kad ieradās Hugo!!!!Danna izskatījās tik ļoti skaista, kad smaidīja!!Man arī neticās kā Boriss var savu saimnieku nodot, jo tagad izkatās tik uzticams un arī labs draugs!!6 sēriju vēl nepaspēju noskatīties kaut arī jau sen ielādējās, jo laika vispār nav!

0

6

albalonga написал(а):

A mana jaunā aizrautība ir Ciela, kura nomākusi pat Ladronu

ohoo!! :D nju Ciela var lepoties ar sevi :D gaidu pirmdienu, turpinājumu ;)
a runājot par La traicion.. tālāk par 2. sēriju neesmu tikusi, lai gan datorā stāv līdz 6. laikam.. nevaru apvienot datoru un telenoveļu skatīšanos... :/

0

7

aNgeL написал(а):

nju Ciela var lepoties ar sevi

tieši tā. dievīgs seriāls

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Tracion 5. sērija