TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor - daudzas gribēja tēlot Gaviotu!!!!!!!!!


Destilando Amor - daudzas gribēja tēlot Gaviotu!!!!!!!!!

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Reiz, kas Destilando Amor vēl tikai taisījās filmēt, man šī rīmeika ideja likās stulba. Un es patiesi tam neparedzēju tādus panākumus, kādus tas guva. Bet liekas Meksikas aktrise paredzēja, jo cīņa par Gaviotas lomu bija milzīga - biki parakājos un atradu bildes, kuras mani toreiz izklaidēja.

Nu, vai spējat iedomāties Gaviotai kādas citas, nevis Angelicas Rivieras izskatu?????

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

2

Patiju pilnīgi noteikti nevaru iedomāties kā Gaviotu!
Bet Danielu, Adrianu un Jadiru laikam jau varētu. :)

0

3

Manas pirmas domas bija tādas pašas kā Raganai. :D Patricija šai lomai nederētu. Ļoti skaista Gaviota būtu Jadira vai Adriana. :)
Tomēr, man Gaviota - tas ir Silvija Navarro. Serhio un Silvija bija labākais pāris. :) :heart:

0

4

rubi написал(а):

Manas pirmas domas bija tādas pašas kā Raganai.

:D http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ae2737c36976ce46a6cc9a07b2c928e0.gif

0

5

Runā, ka pat Barbara Mori esot pretendējusi uz lomu, bet bilžu gan nav...

0

6

albalonga написал(а):

Runā, ka pat Barbara Mori esot pretendējusi uz lomu

Tam es neticu.  :tongue:  Ja reiz viņa nolēma neatgriezties seriālos, tad diez vai to darītu dēļ šīs telenoveles. :)

0

7

Ragana написал(а):

Tam es neticu.    Ja reiz viņa nolēma neatgriezties seriālos, tad diez vai to darītu dēļ šīs telenoveles.

Atkal piekritu. :D Manuprāt, Rubi - 2 bija ļoooti izdevīgs projekts, bet viņa atteicās, tāpēc viņa neatgrieztos DA dēļ, kuram sākumā nebija lielas popularitātes. (diez vai pirms filmēšanas aktrises zināja, ka telenovelei būš tādi reitingi ;))
Turklāt, man liekas, ka, ja Barbara pretendētu uz šo lomu, viņa varētu to arī sāņemt, viņa tagad ir ļoti slavena, skaista, jaunāka par Anheliku, un viņas atgriešanos telenovelēs gaida visa pasaule. ;)

0

8

Man ir kā rubi - Serhio un Silvija.  :love:   
Un jā, Patijai tādas čirkas nepiestāv. Bet savādāk.. nez..
No foto man Adriana patīk kā izskatās. :)

0

9

Pagaidām par Adrianu ir 3 balsis. :D Par Jadiru 2. Un par Danielu tikai 1. :)

0

10

Es uzskatu, ka no šīm vislabākā tomēr ir Angelica.

Tomēr arī es par Serhio un Silviju :)

0

11

Ši loma ir it kā rakstīta Angelicai, man liekas, ka neviena aktrise nevarētu ar viņu konkurēt... un vispār Silvija bija Paloma (man liekas), bet ši vēsture ir cita no paša sakuma. Citi aktieri. Varbūt, ka CSM nebija labāka par Silviju un Sergio, taču tē nav labāka par Angelicu un Eduardo. IMHO. Es pat neuztvēru šo noveli kā rimeiku kādam seriālam. Es skatos kā teatrā (kad vienā "pjesa" spēle dažadi aktieri). IMHO   :rolleyes:
P/S. Un citas aktrises, kuras pretendeja... man neviena nepatīk.   :suspicious:

0

12

2 balsis par Angelicu. :D

0

13

2 balsis par Angelicu

:D

0

14

man arī šķiet, ka vēl piestāvētu Adrianai un Danielai ;) nu un Anhelikai arī piestāv, vismaz esmu pieradusi, ka viņa ir Gaviota :)

0

15

Adriana - 4
Anhelika - 4 (pieliku klāt arī savu balsi, jo Gaviotas lomā Anheliku uztveru labi. :) )
Jadira - 2
Daniela - 2

0

16

jā. es esmu tik reklāmu redzējusi, bet izskatās tur Anhelika piemēroti.
bet šāda veida lomā nu dotajām tik Danielu vēl varu iedomāties.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor - daudzas gribēja tēlot Gaviotu!!!!!!!!!