TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor 1. sērija


Destilando Amor 1. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

Es tikko noskatījos to. ;)
   Vispār, telenoveles sākums ir ļoooti lidzīgs CSM sākumam. :)
   Man ļoti iepatikās Kaija. (Anhelikas varoni tomēr sauks Kaija, nevis Gaviota ;)) Anhelika tēlo lieliski.
   Rodrigo - vau! :O Telenovelē viņš ir īsts smukulītis. Viņš man ļoti atgādina Serhio Basanjesu CSM.
   Fabians - biju pārliecināta, ka viņš man nepatīks, bet aktieris spēlē diezgan labi. :) (CSM Fabians man vienmēr patīks labāk, jo viņš bija ļoti noslēpumains un neskatoties uz negatīvo lomu - viens no maniem vismīļākajiem personāžiem. Viņš ir tik spilgts! :)) Aktieris ir ļoti skaists. Kopš La Intrusa laikiem viņš kļuva glītāks, šarmantāks.
   Aneta Mitčele man patīk daudz vairāk, nekā Chantal Andere, Chantal šajā telenovelē man ne īpaši patīk, turklāt, ja viņu jāsalidzinā ar manu mīļu Barbaru. :)
   Šeit ir 2 aktieri no Rūbijas. :) (liels prieks par to ;))
   Vecmāmiņa un Gaviotas māte man ne īpaši iepatikās. ;)
   Ievada dziesma, kā jau teicu, man patīk! :)
Kopumā, 1. sērija man patīka un pat ļoti. Esmu ļoti ieinteresēta, gaidīšu rīt turpinājumu. ;)

0

2

rubi написал(а):

Man ļoti iepatikās Kaija. (Anhelikas varoni tomēr sauks Kaija, nevis Gaviota )

Es biju nikna, kad to izdzirdēju! Nu kā var būt tik idiotiski, ka iztulko vārdu/?? Nu... grr!! Cik labi, ka Paloma bija Paloma, nevis Dūja, Balodis vai velns zin kas vēl.

rubi написал(а):

Rodrigo - vau!  Telenovelē viņš ir īsts smukulītis. Viņš man ļoti atgādina Serhio Basanjesu CSM.

Eeem.. ok, tas ri gaumes jautājums. Es viņā neko smuku tā arī nesaskatīju. :D nu neeeepatīk man viņš.  :confused:

rubi написал(а):

Ievada dziesma, kā jau teicu, man patīk!

Es to dzirdēju tik mazajos klipiņos seriāla vidū, bet pagaidām pārāk neiepatikās. ;)
Par pārējiem grūti ko teikt, īsti vēl nesapratu, kurš ir kurš pat. :D  ko varu teikt točna - CSM Daniela man daaaudz labak patika!! Kurš bija Fabians, nepamanīju :/
Un kafijas pupiņas man patīk labāk nekā šitās agavju audzes. :P
bet nu pagaidām noteikti skatīšos tālāk, ta redzēs, kas būs. Mana māsa gan ja nokritizēja, CSM bija viens no retajiem seriāliem, kas viņai tiešāāām patika. :)

0

3

Man ļoti iepatikās Kaija. (Anhelikas varoni tomēr sauks Kaija, nevis Gaviota) Anhelika tēlo lieliski.

Es biju nikna, kad to izdzirdēju! Nu kā var būt tik idiotiski, ka iztulko vārdu/?? Nu... grr!! Cik labi, ka Paloma bija Paloma, nevis Dūja, Balodis vai velns zin kas vēl.

Mda... man tas arī nepatīka... Vispār kāds stulbums. Man tādas associācijas rodas, kad Klarita sauc Gaviotu par Kajiņu... arprāts.  :x Nu tas laikam ir forši, visu tulkot, mūsejie to mīl...  :evil:
Jaaaa... Anhelika ir forša šajā lomā. Es pat varētu noticet, ka Gaviotai ir kaut kur 23-25 gadi ^_^

Telenovelē viņš ir īsts smukulītis. Viņš man ļoti atgādina Serhio Basanjesu CSM.

Eduardo arī ir tāds skatiens kā sunītim. Un Serhio ar' bija tāds skatiens. Manuprāt šis ir viņiem kopīgs ^_^

bet nu pagaidām noteikti skatīšos tālāk, ta redzēs, kas būs. Mana māsa gan ja nokritizēja, CSM bija viens no retajiem seriāliem, kas viņai tiešāāām patika.

Ehh... vienalga nesaprotu vienu lietu... nu kāpēc salīdzīnāt? Kāpēc nevar skatīties kā citu seriālu? :blink: Jā, seriāls var nepatīkt, taču tāpēc, ka viss uzņēmts briesmīgi un tt., nevis tāpēc, ka ir rimeiks.

0

4

es ar noskatījos. nezinu, kad spīd nākamo reizi redzēt, bet nu skatīšos, ja būšu mājās, vismaz kkāds normāls latino pa tv :D

0

5

rubi написал(а):

Viņš man ļoti atgādina Serhio Basanjesu CSM.

man gan tā nelikās.. un tajā brīdī, kad Gaviota ieraudzīja viņu pirmo reizi, es wnk nesapratu par ko viņā var iemīlēties no 1. skatiena :D

rubi написал(а):

Aneta Mitčele man patīk daudz vairāk, nekā Chantal Andere, Chantal šajā telenovelē man ne īpaši patīk, turklāt, ja viņu jāsalidzinā ar manu mīļu Barbaru.

man tāpat!!! Ļoooti man mīļa bija Barbara, bet šajā seriālā Chantal izskatās labāk nekā citos seriālos
un vispār tik daudz pazīstamu aktieru!!!! un patīk man Gaviotas māte - šī aktrise :) jauki, ka viņa ir ;)
mja, man arī nepatīk, ka viņu sauc par Kaiju nevis Gaviotu :/

0

6

angelina написал(а):

vismaz kkāds normāls latino pa tv

Nu.. vēl jau rāda Mi prima Ciela :)  :love:

0

7

rubi написал(а):

Man ļoti iepatikās Kaija.

man arī patīk gaviota. Un es viņu saukšu tikai par Gaviotu.

rubi написал(а):

Rodrigo - vau!

Šoreiz piekrītu Palomai, jo man viņš nepatīk

rubi написал(а):

Gaviotas māte man ne īpaši iepatikās.

Man gan patīk šī aktrise un arī tēls

rubi написал(а):

Ievada dziesma, kā jau teicu, man patīk

es dievinu šo dziesmu

Deyalit написал(а):

Es pat varētu noticet, ka Gaviotai ir kaut kur 23-25 gadi

Es arī

aNgeL написал(а):

vēl jau rāda Mi prima Ciela

:love:

0

8

man gan tā nelikās.. un tajā brīdī, kad Gaviota ieraudzīja viņu pirmo reizi, es wnk nesapratu par ko viņā var iemīlēties no 1. skatiena

Viņa taču neiemīlējas, viņai vienkārši ļoti patika Rodrigo...

+1

9

aNgeL написал(а):

Nu.. vēl jau rāda Mi prima Ciela

to man ir vēl grūtāk redzēt.

0

10

Deyalit написал(а):

Viņa taču neiemīlējas, viņai vienkārši ļoti patika Rodrigo...

atvainojos .. nju vienalga nesapratu to sejas izteiksmi kas viņai bija, ieraugot Rodrigo :D bet patīk man tās sejas izteiksmes :D

0

11

Oho, super - kāda dzīva diskusija. Es jau protams neredzēju!!!! :lol:  Bet bij interesanti palasīt, ko jūs te sarakstījāt. Diez, ir 1. sērija tūbē??? Ta jau es ar kaut kad paskatītos.

Nu bet tā kā man nespīd būt šajā laikā mājās un ļaunais LNT no rītiem neatkārto, tad nu nekā...

0

12

aNgeL написал(а):

un tajā brīdī, kad Gaviota ieraudzīja viņu pirmo reizi, es wnk nesapratu par ko viņā var iemīlēties no 1. skatiena

vot, vot - tieši kā man! Es tā skatījos, skatīos un nekādi nevarēju saprast.. Eh, nabaga meitene, nav savā mūžā skaistākus vīriešus redzējusi.. :D
Deyalit - grūti nesalīdzināt, ja redzēts otrs un ja tas tik mīļš bijis. Bet pagaidām jau skatos un ja sižets un notikumi utt.patiks, tad skatīšos arī tālāk. :) un šķeit, ka tas varētu arī notikt :)

0

13

Deyalit написал(а):

Ehh... vienalga nesaprotu vienu lietu... nu kāpēc salīdzīnāt? Kāpēc nevar skatīties kā citu seriālu?  Jā, seriāls var nepatīkt, taču tāpēc, ka viss uzņēmts briesmīgi un tt., nevis tāpēc, ka ir rimeiks.

Vispar, man ari negribetos shis telenoveles salidzinat, bet pagaidaam tas ir lidziigas. 1 lieta ir, kad, piemeram lasu kadu gramatu, iedomajos varonus, vinu dzivi, terpus, atmosferi u.t.t., bet velak skatos filmu. It ka redz to pashu, bet savadaak. Ar CSM un DA man ir citas asociacijas. ;) Tomer DA man ari loti patik. Ta ka CSM bija viena no manam milakajam telenovelem, DA ari vares par tadu klut. ;)

aNgeL написал(а):

un patīk man Gaviotas māte - šī aktrise  jauki, ka viņa ir

Man patik shi aktrise, bet shajaa telenovelee man ne iipashi iepatikaas vinas "stradal4eskij vid".

Deyalit написал(а):

Viņa taču neiemīlējas, viņai vienkārši ļoti patika Rodrigo...

Piekritu. Man tas moments looti iepatikaas. :)
Vispaar man patiik tas, ka telenovele nevelkas. 1. seerija pagaaja looti aatri. :)

P.S. Man pagaidaam nestraada latv. val. :( Gljuki... :(

0

14

Paloma написал(а):

Bet pagaidām jau skatos un ja sižets un notikumi utt.patiks, tad skatīšos arī tālāk.  un šķeit, ka tas varētu arī notikt

nu es skatīšos tajos brīžos, kad nebūs kas cits darāms ;)

0

15

Paloma написал(а):

Eh, nabaga meitene, nav savā mūžā skaistākus vīriešus redzējusi..

:D :D :D

Paloma написал(а):

grūti nesalīdzināt, ja redzēts otrs un ja tas tik mīļš bijis

Pievienojos! Kā es dievināju cuando seas mia. Toreiz mācījos tikai kādā 1.klasē, bet tāpat dievināju...

0

16

aNgeL написал(а):

nu es skatīšos tajos brīžos, kad nebūs kas cits darāms

:D :D :D

0

17

ak jel.. vajdzēja pāris mirkļus, lai saprastu, ka DA ir Destilando amor, nevis Dumidora armija. :D (saucas - Paloma lasa 5.Poteru :D)

0

18

Vispaar man patiik tas, ka telenovele nevelkas. 1. seerija pagaaja looti aatri.

Tē vispār ļoti dināmiski... 7 sērijas točno... ^_^

bet patīk man tās sejas izteiksmes

Man viņa asocējas ar mazo meiteni, kura ieraudzīja pirmoreiz dzīvē saldumus :rolleyes:

Eh, nabaga meitene, nav savā mūžā skaistākus vīriešus redzējusi..

Kādi vīrieši viņas dzīves ritmā?  :D Viņa pat uzskatis, ka Londona un Parize atrodas blakus, jo tā ir "na karte"  :D Tas gan bija spēcīgi! :lol:

Pievienojos! Kā es dievināju cuando seas mia. Toreiz mācījos tikai kādā 1.klasē, bet tāpat dievināju...

A es biju tad... 8. klasē man šķiet... ehh... tie bija laiki... vēlos atpakaļ... un ar' dievināju...

0

19

Paloma написал(а):

vajdzēja pāris mirkļus, lai saprastu, ka DA ir Destilando amor, nevis Dumidora armija.  (saucas - Paloma lasa 5.Poteru )

Oi... Norkys grib lasīt 7.Poteru...  :cry:

0

20

Paloma написал(а):

Eeem.. ok, tas ri gaumes jautājums. Es viņā neko smuku tā arī nesaskatīju.  nu neeeepatīk man viņš.

Jau teicu, ka neko tik traki pievilcīgu nesaskatu taj vīrietī.

Paloma написал(а):

Eh, nabaga meitene, nav savā mūžā skaistākus vīriešus redzējusi..

Tieši tas, ko es nodomāju, skatoties šo ainu. :lol:

Paloma написал(а):

Es biju nikna, kad to izdzirdēju! Nu kā var būt tik idiotiski, ka iztulko vārdu/??

Aha. Man ar viss iekšā sagriezās, kad to izdzirdēju.  :evil:

rubi написал(а):

Šeit ir 2 aktieri no Rūbijas.

2? Es saskatīju 3.  :tongue: Marko, Refuhio un Karla.

aNgeL написал(а):

un patīk man Gaviotas māte - šī aktrise

Uj, man gan nepatīk.  :/ Nepatika arī Rūbijā. Viņai visur ir tas cietējas izskats, kuru pieminēja rubi.

Nevaru teikt, ka esmu sajūsmā, bet vispār skatīties var. Un Anhelika seriālā izskatās labāk nekā bildēs.
Bet tā vecene stulba(Pilāra?). Pēdējā dziesma, kad Rodrigo „gāja tik ar to galā” bija skaista. Kā var teikt, ka Gaviotai nav balss?
Man vienmēr liekas smieklīgi, kad seriālu varoņi skatās seriālus. :D
Priecājos redzēt Anu Patriciju Roho. Man viņa patīk. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor 1. sērija