TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor 1. sērija


Destilando Amor 1. sērija

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

Man vienmēr liekas smieklīgi, kad seriālu varoņi skatās seriālus

Ak, cik labi, ka ne visas telenoveles varoņi to dara... patiešam mazlietiņ stulbi  :cheesy:

0

22

Ragana написал(а):

Man vienmēr liekas smieklīgi, kad seriālu varoņi skatās seriālus.
Priecājos redzēt Anu Patriciju Roho. Man viņa patīk.

man arī liekas smieklīgi :D un arī priecājos redzēt Anu Patriciju Rojo - ļoti :)

0

23

labi saaku lasiit juusu te komentaarus, tad nenotureejos un saaku pati savus rakstiiit.... :D

rubi написал(а):

Vispār, telenoveles sākums ir ļoooti lidzīgs CSM sākumam

ljoti liidziigs????????? ha TAA ir chistaakaa kopija Cuando seas mia...... es minu vinju katru naakamo soli!!!!!! vienkaarshi neticami... pirms tamkad veica tos rimeikus seriaals tik un taa likaas cits, a te... nu skatoties es chista saku - o, te tuliit vinjsh nomirs, tliit zvaniis uz londonu, pariizi... tuliit gavjota dziedaas, vecim patiks, vecene burkshees.... rodrigo atkal tur ar sievieti nesanaaks... DIOS MIO !!!!!!! vaardss vaardaaa visu atkaarto... pat teikums ko jau izdzirdeeju taads pats ka "pariize ir pavisam tuvu no Londonas, ka viegli nokljuus tur!" gavjota pateica. eeeeh...

Paloma написал(а):

Es biju nikna, kad to izdzirdēju! Nu kā var būt tik idiotiski, ka iztulko vārdu/?? Nu... grr!! Cik labi, ka Paloma bija Paloma, nevis Dūja, Balodis vai velns zin kas vēl.

ui, labi ka es to latvija neskatos.... Kaija, kas tas bljaaviens ir ka tulko...!!!!!!!! neeeee MAN TE VINJU PAR GAVJOTU SAUC :D

Deyalit написал(а):

Jaaaa... Anhelika ir forša šajā lomā. Es pat varētu noticet, ka Gaviotai ir kaut kur 23-25 gadi

jaaaa... Anhela man vispaar ljoti patik kaaa aktrise... nekad vinju Angelaa neaizmirshu!!! man vispaar ljoti pattk taadas ar raksturinju cilveeki un sievietes, vienalga. un taadas stipras, neatkariigas, kaisliigas, kokjetas - viss vienaaa !!!! super!!! te man arii vinja patiik un domaaju veelaak vairaak iepatiksies

aNgeL написал(а):

un tajā brīdī, kad Gaviota ieraudzīja viņu pirmo reizi, es wnk nesapratu par ko viņā var iemīlēties no 1. skatiena

ui... nu kaaa gan tas Yanes vai kaa tur vinju var taa iepatikties... te es tev piekriitu un vel no pirmaa skatiena :) jaaaa :D takoi bichok!!! bet jaasaka ka te man vinjsh patiik labaak nekaa redzeeju vinju vispirms citos seriaalos - Marijaelena un Gvadelupee laikam...... tur bija manupraat vispaar, tushi svet !!!!! :D :D :D  :idea:

aNgeL написал(а):

bet patīk man tās sejas izteiksmes

taaas seju izteiksmes...  :crazy:  vot taaas mani fascineee.... iipashi kad ljoti patiik aktieri un varonji.... uuuuuuuuui  :blush: tagad atceros Apuesta por tu amor... Cuando seas mia.... Angela un citus seriaalus, kad pati smaidu redzooot taas izteiksmes...  :flirt:  :D

nu iisumaa taa - man patka verot aktierus un meginaat atcereeties kur tie jau bija filmeejushies (to tur pa pilnam)
patika atcereeties katru soli no cuando seas mia un atcereeties katru sejas izteiksmi kaa bija tur jo man ir pat ierakstii kautkaadi no pirmaam seerijaam maajaas riigaa.... un pagaidaam varu pateikt man taas sejinjas vairaak CSM patika..
patika, ka varu Destilando amor ierakstiit un pakaveet kaadu laicinju pie TV kad nevaru noskatiities eeteraa...

eh.... labais tomeer !!!!!!!!  :jumping:  :yep:

0

24

Julia написал(а):

ui... nu kaaa gan tas Yanes vai kaa tur vinju var taa iepatikties...

man viņš ar katru sēriju patīk arvien mazāk!

0

25

Norkys написал(а):

man viņš ar katru sēriju patīk arvien mazāk!

uhtiiii........ tas gan skan tik....... aizmirsu to vaardu... koroche ja saproti krievu valodu - ti menja obnadezhila !!!!!!!  :insane:

0

26

Julia написал(а):

ljoti liidziigs????????? ha TAA ir chistaakaa kopija Cuando seas mia...... es minu vinju katru naakamo soli!!!!!! vienkaarshi neticami... pirms tamkad veica tos rimeikus seriaals tik un taa likaas cits, a te... nu skatoties es chista saku - o, te tuliit vinjsh nomirs, tliit zvaniis uz londonu, pariizi... tuliit gavjota dziedaas, vecim patiks, vecene burkshees.... rodrigo atkal tur ar sievieti nesanaaks... DIOS MIO !!!!!!! vaardss vaardaaa visu atkaarto... pat teikums ko jau izdzirdeeju taads pats ka "pariize ir pavisam tuvu no Londonas, ka viegli nokljuus tur!" gavjota pateica. eeeeh...

:D Nu vispār jā - gandrīz identisks. :) Tomēr CSM viss notika mazliet ātrāk. To ar ko beigsies DA 3. sērija, ar to beidzēs CSM 2. sērija. :D Nesen pārskatīju CSM. Silvija un Serhio man tomēr patīk daudz vairāk, jo viņi man ir oriģināli, bet Anhelika un Eduardo viņu frāžu, sejas izteiksmju atkartotāji. Tomēr man patīk gan Anhelika, gan Eduardo. :)

Julia написал(а):

ui... nu kaaa gan tas Yanes vai kaa tur vinju var taa iepatikties... te es tev piekriitu un vel no pirmaa skatiena  jaaaa  takoi bichok!!! bet jaasaka ka te man vinjsh patiik labaak nekaa redzeeju vinju vispirms citos seriaalos - Marijaelena un Gvadelupee laikam...... tur bija manupraat vispaar, tushi svet !!!!!

Nu kāpēc tikai man patīk Eduardo? :D Viņš ir diezgan smuks. :) Viņa varonis man gan vēlāk patīks daudz mazāk, nekā Diego CSM (viņu es vnk dievināju  :love: ), bet tik un tā aktieris ir diezgan labs. Man patīk viņa un Anhelikas jūtu ķīmija. :)

0

27

rubi написал(а):

Viņš ir diezgan smuks

:rofl: Piedod, rubi...

0

28

Norkys написал(а):

Piedod, rubi...

Par gaumēm nestrīdās.  :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor 1. sērija