TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi prima ciela 8.sērija


Mi prima ciela 8.sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Dāvids stāsta Grasielas ģimenei, cik ļoti viņu mainījusi šī mīlestība. Kritobals apciemo Maiti un uzdāvina viņai dzejas grāmatu. Grasiela paziņo Dāvidam, ka viņa viņam atdosies tikai pēc kāzām. Dāvids ir gatavs gaidīt savu mīļoto. Silvija satiekas ar Rafaelu, lai viņam pateiktu, ka baidās, ka ir stāvoklī. Rafaels to apsola atrisināt, jo uzskata, ka bērns nedrīkst nākt pasaulē. Ektors nejauši satiek Dāvidu un Grasielu kino un iepazīstas ar jauniešiem. Rosio ir ļoti saviļņota, ka viņas mīļotajam ir bijusi iespēja iepazīties ar viņas meitu. Atgriežoties mājās, Dāvids sastop Nensiju, kas negrib padoties. Dāvids ir dusmīgs un savu vecāku priekšā atdod Nensijai viņas dzīvokļa atslēgas un izbeidz viņu attiecības.

0

2

Norkys написал(а):

Dāvids stāsta Grasielas ģimenei, cik ļoti viņu mainījusi šī mīlestība

Tas bija tik skaisti... :cry:

Norkys написал(а):

Kritobals apciemo Maiti un uzdāvina viņai dzejas grāmatu.

Man tik smieklīgi likās, kā Maite "spēlē" klavieres. Un tā viņas vecmāmiņa vispār... Maites līgavainis, Maites līgavainis...

Man žēl Grasielas... :(

0

3

Žēl, ka es neredzēju un ar visu auditu aizmirsu arī ielikt ierakstīt. Bet nu neko - rīt vismaz noteikti no rīta redzēšu...

0

4

nu man ļoti patika šī sērija.. ;) tik jauki, ka par kāzām runā :) un ka Ektors iepazinās ar Grasielu.. kad viņš zvanīja Rosio, es cerēju ka viņa tomēr atnāks uz kino un satiks savu meitu.. bet tomēr nē.. un tik smuki, ka pie sienas viņai Grasielas foto :) eh.. žēl man Silviju un dusmas uz Rafaelu, ka pret bērnu viņš.. :/ lai gan daļēji jau var viņu saprast. smuks bija tas dzejolis kuru izlasīja Maite :) gribu, lai viņa ātrāk satiek to savējo ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi prima ciela 8.sērija