TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 2. sērija


Destilando amor 2. sērija

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Šodien noskatījos at lielāko prieku. :) Gaviota ir tāda koķete. :D Rodrigo arī - tāds vīrietis... :D Man viņš tiešām patīk - ļoti labs aktieris. ;)
Man iepatikās Daniela. Viņa tēlo ļoti atšķirīgi no Annas Seradiljas, viņai ir savs stils. :) Tas ir jauki. :)
Diana - man arī patīk šī aktrise. ;)
Jau parādīja Isadoru. (kā man patīk šīs vārds) Minerva (kaut arī Minerva ir gudrības dieviete, šīs vārds man ne īpaši, vai nu patīk, bet asociējoties tikai ar Minervu Makgonal :D) uzreiz viņai piezvanīja... :D Hvastuni6ka. :P
Ļoti skaistas ir agavas plantācijas, bet kafija man patīka vairāk. :)
Vecmāmiņa šodienas sērijā man iepatikās. :)

0

2

Aha, man kafija arī daudz vairāk patika. :)
Un vispār mani DA iedvesmo uz CSM. :D  skatos un gribu to visu redzēt CSM, ar CSM mīļajiem aktieriem :)  oki, Palomiņ, aizmirsti par tādu luksusu. :D  bet kopumā man tiešām patīk :)  un pat galvenais varonis sāk iepatikties. Bet Gaviota (nu nesaukšu es viņu par Kaiju!!!) superīga!
Ak, un Isadora.. man tā aktrise tak patīk :)

0

3

Gaviota ir tāda koķete. Rodrigo arī - tāds vīrietis...

A man liekas, ka viņi ir kā mazie bērni, tādi jaukumiņi :D Un vispār... es pat nevaru iedomāties par to, ka Anhelika un Eduardo jau nav jaunieši, a pieaugušie cilvēki. Viņiem ir superīga ķīmija. Ta noteikti ir "+" šajai vēsturei, jo viņi ļoti-ļoti atšķīras no tiem "Gaviotu" un "Rodrigo" kuri bija agrāk (Silvija un Serhio/Marija Frančeska un Gajs Ekers) ^_^ Pavisam citi tēli manuprāt (vai man vienkārši tā šķiet :D ) Nu ja teikt par Eduardo... kā vīrietis viņš man nepatīk, jo nav mans "ideāls", teiksim tā... bet aktieris ir lielisks, lai gan pirms kāda laika viņš man vispār nepatika.  :tongue:

Man iepatikās Daniela. Viņa tēlo ļoti atšķirīgi no Annas Seradiljas, viņai ir savs stils.

:rolleyes: Aha, man ar' patīk šis viņas stils, pēc tam seko viņas spēle. Vispar es nejūtu nekādas spēles, jo viņa it kā pati dzīvo... nu tā...  :)

Diana - man arī patīk šī aktrise.

Tikai tē viņu sauc Sofija. Man patīka kā Džeims teica, ka viņš kopā ar Sofiju dzīvo gadu. Kādas sejas izsteiksmes bija meitenes vēcakiem un vecmāmiņai. :lol:

Vecmāmiņa šodienas sērijā man iepatikās.

Labi, ka viņa nevēlas lai Aarons un Rodrigo strīdas par vectēva testamentu :) Viņa ir diezgan jauka :)

0

4

rubi написал(а):

Rodrigo arī - tāds vīrietis...  Man viņš tiešām patīk - ļoti labs aktieris.

no šodienas sērijas viņš man arī jau vairāk iepatikās ;)

rubi написал(а):

bet kafija man patīka vairāk.

man arī :D kafija.. nu man īpašāka liekas un romantiskāka ;) lai gan man patīk, kad seriālos dzer galvenie varoņni un vīrietis brīnās redzot kā sieviete dzer ..

Paloma написал(а):

Un vispār mani DA iedvesmo uz CSM.   skatos un gribu to visu redzēt CSM, ar CSM mīļajiem aktieriem

mani arī!!! gribu redzēt atkal ar Silviju un Serhio :) ak.. cik sen tas bija...

Paloma написал(а):

Bet Gaviota (nu nesaukšu es viņu par Kaiju!!!) superīga!

man arī patīk!! tāds raksturs - forši :) bet tagad viņa tik dzīvespriecīga..un vēlāk tač cietīs :/ bet man prieks, ka viņa nav tik naiva ;)

Paloma написал(а):

Ak, un Isadora.. man tā aktrise tak patīk

man arī :D un atgādina kautko ko gaidu, Palomiņ :P

bet vispār.. kautkā ātri tas Rodrigo sāka domāt, ka mīl Gaviotu.. cik ta laika pagāja..

0

5

rubi написал(а):

Gaviota ir tāda koķete

O, jā... Man patika, kā viņa mācījās, ka Londona ir Lielbritānijas galvaspilsēta

rubi написал(а):

Rodrigo arī - tāds vīrietis

Nu, nepatīk man viņš un viss..

rubi написал(а):

Man iepatikās Daniela. Viņa tēlo ļoti atšķirīgi no Annas Seradiljas, viņai ir savs stils

Nu, man labāk patika Ana

Paloma написал(а):

Aha, man kafija arī daudz vairāk patika.

Ak, kafija...

Paloma написал(а):

Un vispār mani DA iedvesmo uz CSM

Paloma, tu man atgādināji par Poteru un nu man arī DA asociējas tikai un vienīgi ar Dumidora armiju

Paloma написал(а):

nu nesaukšu es viņu par Kaiju

Es arī netaisos viņu saukt par Kaiju

Paloma написал(а):

Ak, un Isadora.. man tā aktrise tak patīk

Jā, man mīļa aktrise!!!

0

6

aNgeL написал(а):

man arī  un atgādina kautko ko gaidu, Palomiņ :P

:rolleyes:  really?

Norkys написал(а):

Paloma, tu man atgādināji par Poteru un nu man arī DA asociējas tikai un vienīgi ar Dumidora armiju

:D

0

7

aNgeL написал(а):

arī!!! gribu redzēt atkal ar Silviju un Serhio  ak.. cik sen tas bija...

Es skatījos CSM pirmās 4 sērijas apmēram mēnesi atpakaļ. :P Tāpēc visu ļoti labi atceros, man šis sērijas pat vēl tagad ir datorā. :)

0

8

aNgeL написал(а):

bet man prieks, ka viņa nav tik naiva

Nav? Man gan liekas ka ir. Naiva un liela sapņotāja, kas cer uz seriālu dzīvē.
Un tam, ka viņa nezināja kur atrodas Londona es vispār nevaru noticēt. :/ Viņa tač skolā gāja, nē? Saruna par ģeogrāfiju kopumā bija smieklīga. :lol:

aNgeL написал(а):

viņa tik dzīvespriecīga..un

Aha.
Sērijas laikā daudz smējos. :lol:
Kad Gaviota lēkāja pa lauku un klusiņām dziedāja, kad sakāvās ar to veci(kautiņi seriālos man vienmēr izraisa smieklu lēkmes), kad Džeims pateica, ka dzīvo kopā ar Sofiju,...
Bet beigas... Rodrigo jau grib viņu noskūpstīt, bet šī paņem un sāk dziedāt! :lol:

0

9

Ragana написал(а):

Saruna par ģeogrāfiju kopumā bija smieklīga.

Jā! Es smējos pa visu māju!

Ragana написал(а):

kad sakāvās ar to veci

:D

0

10

Ev, es skatos kaut kādu pirmo sēriju kopsavilkumu tūbē. Kā mašīna Gaviotu Londonā notriec tas ir neželīgi smieklīgi... :lol:

0

11

Man patika, kā latvieši tulko. Vārds "telenovelas" tika tulkots kā "ziepju operas"

0

12

Ragana написал(а):

Nav? Man gan liekas ka ir. Naiva un liela sapņotāja, kas cer uz seriālu dzīvē.

nuu.. viņa ir naiva.. bet ne tik °naiva.. vismaz 2. sērijā nebija.. 3. jau kļuva naivāka.. mīlestība padara cilvēkus par muļķiem ;)

0

13

oooops.... palaidu garaam sho seeriju.... kaut kaa neiebraucu tur ar timeru manajaa DVD un man tas ierakstiija citu kanaalu... :( bljin!

0

14

Julia написал(а):

oooops.... palaidu garaam sho seeriju.... kaut kaa neiebraucu tur ar timeru manajaa DVD un man tas ierakstiija citu kanaalu...  bljin!

Tiešām žēl. :( Kā jau vienmēr, telenovelēs visinteresantākais ir sākuma un beigu sērijas. :D Bet ja ļoti vēlies noskatīties un ir laiks, šeit ir doti linki video spāņu valodā. :)
Vispār, tā bija lidzīga CSM, Rodrigo stāstīja Gaviotai par Londonu, Parīzi. (frāzes tieši tāda pašas :D) Varēja vismaz Vāciju kā piemēru minēt - bet nē, visu nokopēja no CSM. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 2. sērija