TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Mcleod's Daughters If You Build It...


Mcleod's Daughters If You Build It...

Сообщений 1 страница 20 из 32

1

The middle of a drought, and bad blood threatens to erupt between Stevie and Sandra when, seeking water, some of Drovers Run's cattle push through the fence onto Killarney. Sandra's reaction is out of all proportion to the event. It transpires that, secretly, Sandra has been deeply effected by news of her mother's death. Rather than deal with her feelings, Sandra denies them. She takes her anguish out on Stevie and the women at Drover's Run.

Matters come to a head when Sandra has a meltdown and admits to Stevie that her mother is dead, and she has never understood how her mother abandoned her at an early age. Stevie is able to use her own situation to help Sandra make sense of it. The bad blood between them eases&$8212;but Sandra soon reverts to type.

Charlotte comes to stay for the weekend, and Alex child-proofs the boys' cottage. Charlotte's presence resonates with Sandra and for a brief, unguarded moment, she finds herself bonding with the little girl. Rob, however, is less than thrilled with Charlotte's presence, and snaps at her when she gets into his personal things. He later apologises to her. Alex, watching, is impressed at Rob's gentleness with the little girl and gleans some information that sheds a glimmer of light on Rob's mysterious past.

Jodi is positive she's finally got Rob figured out, using some tangential logic to wonder whether Rob bats for the other side. Sneaking into the boys' cottage for a shower, Jodi overhears Rob arranging a meeting with another man&$8212;Roger&$8212;on the phone. Jodi concludes that she's right, and Rob is gay. Kate and Jodi follow Rob to his meeting with Roger and spy on him. However, they fail to see anything conclusive. Later, Rob gives Jodi back the hairclip that she inadvertently left in the boys' bathroom. Jodi is mortified at being found out&$8212;and she still doesn't know if he's gay...

0

2

manuprāt varen jauka sērija
nu sajā sērija man ditki tīk rob
viņš vija tik jauks un reizē arī nejauks
un tā jodijas padarīsāna ka viņš ir gejs - nu ko tādu var izdomāt tikai mana jodija
ehhh man vis likās tik varen jauks
sēdēju un smaidīju
beigas bija vienkārši unikālas dievīgas un debiškīgas
ak man varen jaukā jodijahttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

0

3

Es pat apraudājos, kad Sandra apskāva to foto...  :cry:

0

4

Es sāku iemīlēt Keitu...

0

5

Norkys написал(а):

Es sāku iemīlēt Keitu...

kā tā? pirms tam tev nepatika viņa? un kas tev viņā tad sāka iepatikties?

(piedod, man ziņkāre. keita ir mana vienozīmīgā favorīte)

0

6

danna написал(а):

kā tā? pirms tam tev nepatika viņa? un kas tev viņā tad sāka iepatikties?
(piedod, man ziņkāre. keita ir mana vienozīmīgā favorīte)

Nav jau tā, ka viņa man nepatika... No sākuma bija grūti pierast, bet vēlāk jau man viņa šķita, kā parasta varone, bet tagad jau viņa sāk kļūt par vienu no manām mīļākajām seriāla varonēm!

0

7

Norkys написал(а):

Nav jau tā, ka viņa man nepatika... No sākuma bija grūti pierast, bet vēlāk jau man viņa šķita, kā parasta varone, bet tagad jau viņa sāk kļūt par vienu no manām mīļākajām seriāla varonēm!

tas mani priecē.
es personīgi viņu jau mīlēju vēl pirms viān parādījās seriālā. pašu aktrisi iepriekš zināju.
un tagad ar katru sēriju mana mīlestība tik aug. viņa ir tik es.
^_^

bet kas vispār ir tavas favorītvarones?

0

8

danna написал(а):

bet kas vispār ir tavas favorītvarones?

Mans TOP5
1.mūžīgi ir un paliks Klēra
2.Tesa
3.Keita
4.Stīvija
5.Šarlote

Taču gandrīz ar katru sēriju manas domas mainās. Tikai Klēra vienmēr paliek 1.vietā

0

9

Norkys написал(а):

mūžīgi ir un paliks Klēra

es zinu, ka klēra man patika. bet, kad sērijās rādīja viņu, maz redzēju neizdevīgā laika dēļ.
tā kārtīgi makleodām pieslēdzot tik pēc klēras nāves.
zinu, žēļ. bet neteiktu, ka seriāls ir palicis sliktāks, savādāks gan. tas tiesa.

0

10

danna написал(а):

neteiktu, ka seriāls ir palicis sliktāks, savādāks gan. tas tiesa.

Piekrītu. No sākuma likās, ka Stīvija būs tāda kā Klēras dubultniece, bet tad sapratu, ka viņa ir pavisam cits tēls ar pavisam savādāku dzīvi un dzīves uztveri! Un ne jau sliktāku, bet savādāku...

0

11

Norkys написал(а):

Piekrītu. No sākuma likās, ka Stīvija būs tāda kā Klēras dubultniece, bet tad sapratu, ka viņa ir pavisam cits tēls ar pavisam savādāku dzīvi un dzīves uztveri! Un ne jau sliktāku, bet savādāku...

bija laiks, kad man arī prātā vīdēja tādas domas.
bet tagad ir tā, ka man mīlāko varoņu topā viņa ir otrajā vietā.

es vienkārši mīlu makleodas.

0

12

danna написал(а):

es vienkārši mīlu makleodas.

viņas nevar nemīlēt

0

13

Norkys написал(а):

viņas nevar nemīlēt

mēs to jau tā redzam. bet sāpīgākais ir tas, ka daudzi viņas nemīl.
eh. lai jau! viņi vienkārši nezina, ko palaiž garām.
^_^

kā šajā sērijā bija tas teiciens - If you build it she will come, ja?

0

14

danna написал(а):

If you build it she will come, ja?

Tas ko teica Stīvija?

0

15

Norkys написал(а):

Mans TOP5
1.mūžīgi ir un paliks Klēra
2.Tesa
3.Keita
4.Stīvija
5.Šarlote
Taču gandrīz ar katru sēriju manas domas mainās. Tikai Klēra vienmēr paliek 1.vietā

āa un mana jaukā jodija nevenam netīk
- nabadzīte 0- bet nu par to es viņu pavsiam noteiki apskauju
jo viņa ir varen jauka

0

16

pinocchio написал(а):

āa un mana jaukā jodija nevenam netīk

Nav tā, ka man viņa nepatīk, bet nav arī tā, ka viņa man šausmīgi patīk

0

17

Norkys написал(а):

Nav tā, ka man viņa nepatīk, bet nav arī tā, ka viņa man šausmīgi patīk

nu es jau neliku nevienam lain tagad sāktu patik
vienkārši man viņa ar savu raksturu un stiņa paraušanu liekas varen jauka
un viņa ir varen jauka
un tagad kad viņa ir kopā ar robu nu vļ kopā gan nav bet nu ka viņa un robs čakarējas tas it tik varen varen varen jauki

0

18

Norkys написал(а):

No sākuma likās, ka Stīvija būs tāda kā Klēras dubultniece, bet tad sapratu, ka viņa ir pavisam cits tēls ar pavisam savādāku dzīvi un dzīves uztveri! Un ne jau sliktāku, bet savādāku

pilnīgi piekrītu tam ;) man arī sākumā  tā likās, un tagad Stīvija jau ir kā cita varone.. bet vienalga ļtoi pietrūkst Klēras :/

0

19

aNgeL написал(а):

ļtoi pietrūkst Klēras

:cry:

0

20

Norkys написал(а):

Tas ko teica Stīvija?

jā. kad kociņu stādīja. un keita to tekstu no filmas piemeklēja.
tas teksts bija tas?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Mcleod's Daughters If You Build It...