TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi Prima Ciela 9. sērija.


Mi Prima Ciela 9. sērija.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Ai, tik jauka - kā laikam vienmēr. Tas pikniks, kā māsīcas un Esperansa gulēja un pļāpāja, visa tā kaimiņu būšana, Silvijas asaras un Rafaels... Un protams Ciela un Vido. Un tas beigu monologs - tas, ko Vido teica Cielai - man tagad asaras rit pār vaigiem... Tik skaisti un reizē skumji - viņa sejas izteiksme - pēkšņi tik nopietna - it kā viņš patiesi būtu sajutis un paredzētu ko ļaunu. Mans dies - es dievinu šo noveli - patiesi!

0

2

albalonga написал(а):

Mans dies - es dievinu šo noveli - patiesi!

Es arī!!!

albalonga написал(а):

Tas pikniks, kā māsīcas un Esperansa gulēja un pļāpāja

Skaisti izskatījās!!!

0

3

Oj, vēl atcerējos - tas moments, kur Dāvids ķēra tās divas stulbenes maskās, bet Ciela piezvanīja un šis vienkārši apstājās... :lol:  Oj, es nevaru - par spīti skumjām, viss tik jautri un smieklīgi uztaisīt! Super!!!!!! albalonga oficiāli paziņo, ka dievina šo noveli. Tagad man ir 3 noveles, ko dievinu - Luna, Ciela un mans Ladrons... Nu Luna protams vienmēr būs 1. vietā... :tongue:

0

4

arī tikko noskatījos :) ak..nu tāda dabiskuma sajūta.. tā parņem skatītāju :) ah..

albalonga написал(а):

Un protams Ciela un Vido. Un tas beigu monologs - tas, ko Vido teica Cielai - man tagad asaras rit pār vaigiem

man arī tāds aizkustinājums bija.. tik mīļi apskāvieni, vārdi.. viss viss :)

albalonga написал(а):

Mans dies - es dievinu šo noveli - patiesi!

es tāpat!! tik burvīgi viss.. mīļi :)

albalonga написал(а):

Tas pikniks, kā māsīcas un Esperansa gulēja un pļāpāja

man arī patika.. gan par tiem mākoņiem. un vispār ka šajā seriālā arī aktuālas lietas parādītas bet kautkā reālistiski.. ar to pašu Silviju. patīk, ka nav kā parasti citos seriālos - daži gīboņi un stāvoklī.. a šeit skaita tās dienas, un ir aizdomas un tml.

albalonga написал(а):

tas moments, kur Dāvids ķēra tās divas stulbenes maskās, bet Ciela piezvanīja un šis vienkārši apstājās...

tik mīlīgi tas bija :) viss pārējais palika maznozīmīgs :) ak,dievīgi :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi Prima Ciela 9. sērija.