TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 3. sērija


Destilando amor 3. sērija

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Es šodien skatījos. :) Speciāli telenoveli gaidīju. ;) Man patīka, kā Gaviota dziedāja... :) Tik jauka balss! :) Ta ir Anhelikas Rivēras īsta balss? :O Ļoti jauki. ;)
   Man patīka, ka šeit tāpat, kā CSM galvenā varone uzdāvināja galvenajam varonim kaseti ar dziesmām. :)
   Žēl Džeremi, ka viņš šķiras ar Dianu. :( No otras puses, žēl Dianas, es viņu saprotu. :( Man arī nepatīktu, ja puisis izvēletos agavas laukus, nevis mani. :D Tomēr Diana pati viņam teica izvēlēties. :( Kāpēc viņai lauki nepatīk? :O
   Gaviota un Rodrigo... :) Cik tas viss bija romantiski un skaisti. :) Man īpaši iepatikās viņu atvadīšanas. ;) Tik ilgi atvadījās... :)
   Bet, runājot par Gaviotu, es ne īpaši labi saprotu šo varoni. :) Viņa pēc gada grib apprecēties ar Rodrigo, bet viņa pazīst Rodrigo mazāk, nekā nedēļu!!! :O Tas gan ir savādi... :D Telenovele, telenovele... ;)
   Žēl, ka vecmāmiņa tik skeptiski uzturas pret agavas vācējām. :( Man vecmāmiņa sākumā pat ļoti patīka... :)
   Daniela - tik jauka un mīļa. :) Lasa grāmatas, viņa ir tīk labsirdīga ar māsu un brāli... ;) Mīl vecmāmiņu. :)

+1

2

rubi написал(а):

Žēl Džeremi, ka viņš šķiras ar Dianu.  No otras puses, žēl Dianas, es viņu saprotu.  Man arī nepatīktu, ja puisis izvēletos agavas laukus, nevis mani.  Tomēr Diana pati viņam teica izvēlēties.  Kāpēc viņai lauki nepatīk?

Tu domā Džeimsu un Sofiju!?

rubi написал(а):

Man vecmāmiņa sākumā pat ļoti patīka...

man gan viņa nepatīk

Un vispār man DA skatoties visu laiku nāk smiekli! :D Nezinu pat kāpēc!

0

3

Ta ir Anhelikas Rivēras īsta balss?

Aha, viņa pati dzied šajā telenovelē :)

Žēl Džeremi, ka viņš šķiras ar Dianu.

Tē viņi ir Džeims un Sofija :D

0

4

rubi написал(а):

Man patīka, kā Gaviota dziedāja...  Tik jauka balss!

aha, man ar patika kā dziedāja :) eh, bet atceros kā man patika kā Paloma dziedāja Paloma negra :)

rubi написал(а):

Gaviota un Rodrigo...  Cik tas viss bija romantiski un skaisti.  Man īpaši iepatikās viņu atvadīšanas.  Tik ilgi atvadījās...

jāāā!! Pat ar visiem māsas komentāriem fooorši! :)   njā, māsa gan pēc tam laiciņu nevarēja aprimties atkārtot : "Tu esi pirmā, ar kuru man izdevies mīlēties" :D nezinu, kāpēc, bet šis seriāls mani ļoti piesaista. :)

rubi написал(а):

Bet, runājot par Gaviotu, es ne īpaši labi saprotu šo varoni.  Viņa pēc gada grib apprecēties ar Rodrigo, bet viņa pazīst Rodrigo mazāk, nekā nedēļu!!!  Tas gan ir savādi...  Telenovele, telenovele...

nu tas jā.. mazliet dīvaini :D  bet nu lai u būtu... :D tāpēc jau tas ir seriāls :D

0

5

Deyalit написал(а):

Tē viņi ir Džeims un Sofija

Jā, jā, es zinu. :D :D :D Man Džeims vispār ir mīļākais vīriešu vārds. ;) Es vnk nevaru pierast. :D

Paloma написал(а):

aha, man ar patika kā dziedāja  eh, bet atceros kā man patika kā Paloma dziedāja Paloma negra

Jā, es arī to dievināju. :cray: Vasarā pārlasīju kādu 50 sēriju ļoti sīku aprakstu. (vidus daļā) Vēl es vasarā kanālā Israel + (krievu valodā) online skatījos kādas 20 CSM sērijas. :) Tāpēc šī telenovele līdz šīm man ir ļoti labi iespiedusies atmiņā. :)

0

6

ak tu laimīgā.. a es kopš tās reizes,k ad gāja pa LNT neesmu redzējusi :/  patiesībā tik stulbi.. tagad visas telenoveles pieejamas, kuras tā gribēju vēlreiz redzēt. Bet nav laika kad skatīties!! šausmīgi :(

0

7

rubi написал(а):

Man īpaši iepatikās viņu atvadīšanas.

man arī :) tik mīļi, jauki, aizkustinoši :) jāa. atvadīšanās..

rubi написал(а):

pēc gada grib apprecēties ar Rodrigo, bet viņa pazīst Rodrigo mazāk, nekā nedēļu!!!

man par to arī smieklīgi :D

Paloma написал(а):

eh, bet atceros kā man patika kā Paloma dziedāja Paloma negra

a es neatceros. un vispār šķiet nemaz nebiju dzirdējusi..sākuma sērijās daļu neredzēju CSM :/

0

8

Nu tā dziesam ne tikai sakumā bija, kaut kur pa vidu ar dziedāja, ne tikai sākumā..  :rolleyes:

0

9

nu jebkurā gadījumā neatceros.. diemžēl.

0

10

rubi написал(а):

Viņa pēc gada grib apprecēties ar Rodrigo, bet viņa pazīst Rodrigo mazāk, nekā nedēļu!!!  Tas gan ir savādi...  Telenovele, telenovele...

Tā tik telenovelē var notikt. bet labi, lai jau ir. :D

Norkys написал(а):

Un vispār man DA skatoties visu laiku nāk smiekli!  Nezinu pat kāpēc!

Tāpēc ka ir smieklīgi! :lol: Es vispār šo seriālu tagad uztveru kā komēdiju.

Paloma написал(а):

njā, māsa gan pēc tam laiciņu nevarēja aprimties atkārtot : "Tu esi pirmā, ar kuru man izdevies mīlēties"

Es to palaidu garām!!! :lol: Bet Rodrigo tiešām runā un uzvedas smiekīgi. :D

0

11

es arī pagaidām kā komēdiju uztveru, lai gan tracina mani, ka tik seriālistiski ātri viss notiek :D

0

12

Ragana написал(а):

Es vispār šo seriālu tagad uztveru kā komēdiju

Es arī! :D

0

13

Bet es - nē. :D Daži momenti bija smieklīgi, bet vispār, es nevaru uztvert kā komēdiju. ;) Man tas ir dzīvē nereāls mīlas stāsts, kā Vējiem līdzi, Titānika u.t.t. :)

0

14

rubi написал(а):

Man tas ir dzīvē nereāls mīlas stāsts, kā Vējiem līdzi, Titānika u.t.t.

Šo filmu laikā es nesmējos, pat raudāju(Titāniks, Mulenrūža) Tās pat ir vienas no manām mīļākajām filmām... Bet te to vien daru kā smejos...

0

15

Deyalit написал(а):

Aha, viņa pati dzied šajā telenovelē

ah u ko, es klausos shiis dziesmas un man galvaa skan visas taas dziesmas ko dziedaaja paloma... gaviotas dziesmas arii patik, un balss arii laba ;)
vispaar es noskatijos tikko to tesho seeriju, nu jaa, man patik un man tik aatri laks paiet, bet es nevaru nomierinaaties visu laiku runaat par CSM... tu vaards vaardaa... shodien vards vaarda pateica par to pulksteni, ka grib jaunu nopirkt, tas kursh iet leenaak, tad atdeva to gaviotai, pieminjai. tad gaviota aizskreeja arii ko uzdavinaat un man galvaa - nu ko tad citu ka ne kaseti :) tieshi taaa
eeeeh  :glasses:  skaisti... patiik Algelica Rivera - tur nav ko piebilst, dievinu vinju visaas novelees.... bet kaa seriaals vairaak patiik CSM pagaidaam... shis arii bet skatoties galvaa man tikai atminjas par CSM.....pat iegaaju shodien velreiz apskatiities ko no CSM.. tas seriaals mani apbuura, a shis vienkaarshi patiiik... :D

:insane:

0

16

Julia написал(а):

tu vaards vaardaa... shodien vards vaarda pateica par to pulksteni, ka grib jaunu nopirkt, tas kursh iet leenaak, tad atdeva to gaviotai, pieminjai. tad gaviota aizskreeja arii ko uzdavinaat un man galvaa - nu ko tad citu ka ne kaseti

CSM Diego pats paņēma kaseti, teica, ka ņem to piemiņai. Vēl atšķirīgais bija tas, ka Paloma tāāā raudaja, Diego viņu noskupstīja, atbalstīja un aizeja. Bet DA viņi gan ilgi nevarēja atvadīties. Skrēja viens otram, skūpstījās. Tāpēc šīs moments man vairāk CSM patīka - tik naturāls, Palomai pat ar asaram sejā bija grūti runāt, pārdzīvojumi, bet DA Gaviota Rodrigo apskāva, skūpstija, skūpstīja, apskāva. :D

Julia написал(а):

shis arii bet skatoties galvaa man tikai atminjas par CSM.....pat iegaaju shodien velreiz apskatiities ko no CSM.. tas seriaals mani apbuura, a shis vienkaarshi patiiik...

Es arī pēc DA atsāku skatīties CSM, bet tad apstājos. Tā sanāca, ka skatos vienu un to pašu 2 reizes. CSM skatījos un atcerējos, ka DA tieši tā bija un otrādi. Tāpēc nolēmu, ja skatos DA, tagad neskatos CSM. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 3. sērija