Es domāju, ka šīs sērijas sākumā Saoia uzzinās, ka Efrairs ir precējies, bet - nē, viņa to uzzinās 4. sērijas sākumā. :D
   Elizabete speciāli iegāza Saoiju, bet kā gan Huans Andress nevarēja minēt, ka Efrairs ir precējies?
   Efrairam vispār nav sirdspaziņas - ieradās publiskajā vietā - kafeinīcā, lai tur satiktos ar Saoiju. Viņš vispār nav piesardzīgs. :D Nesaprotu, vai viņam patīk satikties ar Saoiju, melojot viņai? Efrairam taču jāsaprot, ka kādreiz Saoija uzzinās patiesību un viņu pametīs... ;) Bet ja viņš uzskata, ka viņa to nepametīs, tad vajadzēja teikt taisnību no paša sākuma. ;)
   Man ļoti patīk Rebeka - tik mīļa, domā par Eloiju... ;) Elizabetei Eloija ir vispār vienladzīga, viņa domā tikai par sevi. :)
   Gustavo ir tik mīļš. :) Viņš un Rebeka ir ļoti skaists pāris. :)
   Es no visas sirds izsmejos, kad Efrairam trāpīja pa galvu. :D Eloija gan ir gudra. :) Man ļoti patīk viņu meita - īsts enģēlītis. ;)
   Saoijas māte vispār nelidzinās Saoijai. Tēvs ir ļoti uzmanīgs, trūcīgs, labsirdīgs cilvēks, bet māte - tenku vācele... :D
   Man patīk Elizabetes māsa... :D Piedzīvojumu meklētāja. ;) Elizabetes māti arī var saprast, bet tik un tā, viņa ir pārāk barga. Elizabete ir daudz izsmalcinātāka un glītāka par māsu. ;)
   Vai Huanam Andresam ir dēls? :O Biju pārsteigta to uzzinot.... :D Vai tas ir tikai Huana Andresa dēls? :O Viņš nav Elizabetes dēls, vai nē? :)
   Dievinu mūziku no šīs telenoveles. ;)