TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » ECDD Valeria


ECDD Valeria

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

http://i023.radikal.ru/0802/ab/d6be446a2651.jpg

Valērija ir Izabellas māsīca, kuru Izabella ļoti mīl. viņas vienīgā gimene ir Izabella un tantes - Nina un Rebeka. viņa ir noslēgta, kautrīga persona, mierīga, klusa. taču ierodoties Donoso mājā viņai uzreiz rodas īpaša saikne ar Pedro, pret viņa mūziku. arī pēc Pedro nāves viņa turpina sēdēt savā istabā, gērbjoties melnās drēbēs līdz mājā ierodas Salvadors un lai gan Valērija jūtas atkarīga no Izabellas, jo arī Izabella viņai to atgādina, viņa pamazām mainās un kļūst patstāvīgāka un arī rodas lietas, kuras viņa slēpj no visiem.

0

2

No sākuma man viņa patika, bet vēlāk...

0

3

Man vairāk laikam patīk pati aktrise, un īpaši jau viņas vārds ;) esmu lasījusi arī žurnālā par viņas slimību, un tas arī kaut kā satuvina ar viņu ;) Bet runājot par Valēriju, viņa gan mēdza krist uz nerviem, un viņas pelēcība garlaikoja, bet nezinu.. par spīti visam kas man viņā nepatika, īpaši jau viņas saiešana ar Salvadoru, un vēl īpašākas dusmas par viņas attieksmi pret Izabelitas nāvi,  man vienalga šī varone mīļa. un man ļoti patika, kad viņa beidzot izlīda no melnajām drēbēm ;) un man patīk, ka viņa sagāja ar Simonu.

0

4

eh
nezinu esmu vai esnmu teiksui bet skatījos šo seriālu tieši un vienīgi viņas dēl
man nepatīk mīlēt  irt un atgriezties pat ļoti nepatīk un nepatika
bet viņa man pa ļoti patika
viņa ir gan skaita gan jauka gan talantīga
labi man nepatika sākums ka viņai bija tā iedomātā slimūibatas bija nedaudz pārspīlēti bet tad kad viņa sāka ģērbties smukāk un ka viņa bija kopā ar simonu man dikti patika
nu manuprāt no vi';nas varētu dabūt k labāk uz āū bet tad butu jāziedo viņai viarāk laika ''sajā novelā untas ārētu nomākt galvenas tēlus man gan tas noteikti patiktu bet nu ne jau citiem un tomēr galvenie tēli vienmēr ir galvenie
bet tikutā man viņa dikti tīk

0

5

Nu jūs jau zinat, ka dikti gribēju, lai SalvaPeds pasūta neuzticīgo, ķermeņa kaislību pārņemto Izabelitu un ir laimīgs kopā ar sievieti, kura viņu patiesi mīl - ar Valēriju.... Kuš, kūs, kuš - neiebilstiet man - tādas nu reiz ir manas domas!!!!!!!

0

6

albalonga написал(а):

Nu jūs jau zinat, ka dikti gribēju, lai SalvaPeds pasūta neuzticīgo, ķermeņa kaislību pārņemto Izabelitu un ir laimīgs kopā ar sievieti, kura viņu patiesi mīl - ar Valēriju.... Kuš, kūs, kuš - neiebilstiet man - tādas nu reiz ir manas domas!!!!!!!

Ne Valērija mīlēja Salvapedro, ne SalvaPedro viņu. viņiem bija tikai radniecīgas dvēseles, mīlestība pret mūziku. to arī Salvapedro teica noslēpumus atklājošajā sērijā.
es labāk vairāk neko neteikšu - manas domas jau visiem ir skaidras bez teikšanas. Valērija mani tracina ārā. viņa nemaz nav tik labiņa, kā varētu šķist, pavirši skatoties telenoveli.

0

7

:D

es tak teicu - kuš, kuš... :lol:

0

8

man kuš šajā sakarā nesanāk :D

0

9

nu man laikam arī prasījās lai beigās pedro nepaliek kopā ar izableu bet gan vai nu viens vai nu ar viņu
vai ar';i vismaz varlēruijai uzrodas ideālais vŗietis

0

10

nu man prieks, ka Valērija beigās sāka saiet ar Simonu - ļoti jauks pāris un Simons nopietnāks sāka palikt ;) vēl kas diezgan interesants, citos ECDD forumos tika runāts par vēl dažādām beigu versijām un tad bija parādījušies teksti, ka citā versijā atklājas, ka Valērija ir Izabellas meita. tas bij tā negaidīti, bet tomēr, kad sāk domāt par Izabellas izturēšanos, mīlestību pret Valēriju, tad tas izklausās diezgan logiski.. protams, jau vairs tā īsti neticu, ka tās citas versijas ir, un ka tas ir wnk izdomājums par Valērijas šādu radniecību ar Izabellu, bet tomēr tas tā interesanti šķiet :)

0

11

aNgeL написал(а):

citos ECDD forumos tika runāts par vēl dažādām beigu versijām un tad bija parādījušies teksti, ka citā versijā atklājas, ka Valērija ir Izabellas meita

tas tā diezgan loģiski izklausās!

0

12

aNgeL написал(а):

nu man prieks, ka Valērija beigās sāka saiet ar Simonu - ļoti jauks pāris un Simons nopietnāks sāka palikt  vēl kas diezgan interesants, citos ECDD forumos tika runāts par vēl dažādām beigu versijām un tad bija parādījušies teksti, ka citā versijā atklājas, ka Valērija ir Izabellas meita. tas bij tā negaidīti, bet tomēr, kad sāk domāt par Izabellas izturēšanos, mīlestību pret Valēriju, tad tas izklausās diezgan logiski.. protams, jau vairs tā īsti neticu, ka tās citas versijas ir, un ka tas ir wnk izdomājums par Valērijas šādu radniecību ar Izabellu, bet tomēr tas tā interesanti šķiet

nu šada versija nezinu vai man tik ditki patiktu
nezinuvienkārši ninu pirmkārt vai tiktiešam tādaeksistē jo tas jau paildzinātu telenoveli par kārtīgi ilgu gabalu
un otr kārt tas pavisam noteikti mainītu valērijas būtību
nu katrā zi';nā man patika beigu valērijas būtība - jauki vienkārši

0

13

pinocchio написал(а):

jo tas jau paildzinātu telenoveli par kārtīgi ilgu gabalu

nju diez vai īpaši paildzinātu.. ja nemaldos doma bija tāda, ka tikai Salvadors par to uzzin.. vispār dikti aizkustinošas lietas arī parādījās tajās citās versijās.. piemēram, ka Izabella paliek stāvoklī pirms šīs savas autoavārijas un nāves.. u.c

0

14

Pasaķiet lūdzu es tagad skatos telenoveli Maria Rosa Buscame Una Esposa,Es nezinu kur internetā var atrast šo seriālu un noskatīties?Vai varat palīdzēt?Lūdzu....

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » ECDD Valeria