TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » ECDD 11., 12. sērija


ECDD 11., 12. sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

aprakstu nevaru uzrakstīt, jo redzējusi esmu tikai dažas minūtes, tā ka īsais aprakstiņš no TV3 ;)

Anhela vaino Izabellu tēva nāvē un liek viņai doties projām no Donoso mājas, taču viņa atsakās. Rebeka atklāj, ka Izabella un Andress ir mīļākie un piedāvā viņiem savu palīdzību. Salvadors tiek apcietināts un pēc tam nogādāts slimnīcā. Ārsts paziņo, ka viņš ir pilnīgi vesels un, iespējams, viņam esot bijusi epilepsijas lēkme, tāpēc Kantalīsija viņu esot noturējusi par mirušu. Taču, kad Salvadoram jautā, kā viņu sauc, viņš atbild: “Pedro Hosē Donoso”. Anhela atzīstas Antonio, ka ļoti pārdzīvo tēva nāvi un pauž arī savas aizdomas, ka viņš ir ticis nogalināts.

0

2

no tā ko es vakar redzēju, bija brīdis, kad Andress bija kopā ar Izabellu, un jau šajā brīdī parādījās, ka Andress ir daudz vienaldzīgāks cilvēks nekā Izabella, pie tam man patika, ka viņa atklāja, ka Andresa vienīgā priekšrocība ir tikai tā ka viņš ir jaunāks.
un skatoties uz Salv- Pedro mēgināju sevi iedomāties, kā būtu, ja mana dvēsele nokļūtu citā ķermenī.. vispār pirmās iedomas negatīvas.. brr.. tas taču tāads šoks!!!

0

3

nezinu, vai es jau teicu, bet vakar tāds prikols, es jau ar līdz galam nevarēju skatīties, es tāda mammai saku:
-man jāiet
precīzi pēc sekundes Izabella pasaka:
-man jāiet :D

es tiešām nezināju, ka viņa tā teiks :D

sākam ar mammu smieties, viņa saka:
-nu ejiet, ejiet :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » ECDD 11., 12. sērija