TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Tracion 9. sērija


La Tracion 9. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

sava lielā laika trūkuma dēļ pārskrēju tik interesentākās vietas skatoties.
kad būs iespēja, noskatīšos arī izlaistos fragmentus.

tā soldedadas glābšana bija tik interesanta un smieklīga reizē.  hugo izdoma tik jauka. un tās beigas, kā viņa policista tērpā ieradās liecināt - ak, kā es dievinu dannu! un kā viņa hugo pat alsidesa drēbēs atpazina.

un kā hugo uzrunā soldedadu - amor mio, ir apburoša.

bet visvairāk. tas promo! kāzas ar liktenīgo katalepsijas lēkmi. bēres. un soledadas ģibšana. ak. ak. ak! kā lai tagad iztur līdz otrdienai?

0

2

Danna!!! Nekārdini!!! Man vēl nav nolādējusies 9.sērija!!!! Es ar katru sēriju iemīlu Dannu(tā kas Garsia :D) aizvien vairāk!!! ^_^

0

3

Lisa написал(а):

Es ar katru sēriju iemīlu Dannu(tā kas Garsia ) aizvien vairāk!!!

un es jūtos lepna par to Dannas vietā.
es un noteikti, ka viņa jūtas par to lepnas.
^_^

0

4

Es tikko noskatiojos 9.sēriju!!! Man tā patīk!!! Es jūtos pacilāta!!! Bet Danna ir tāda malace!!!Uz ko tikai viņa nav spējīga Hugo dēļ!!! ^_^  ^_^  ^_^

0

5

Lisa написал(а):

Es jūtos pacilāta!!!

gluži manas sajūtas vienmēr noskatoties La Tracion.
^_^
tagad tādas rītdienas sērijas gaidas.

0

6

danna написал(а):

tagad tādas rītdienas sērijas gaidas.

Pilnībā piekrītu... ^_^

0

7

man arī ļoti patīk :) galvenie varoņi attapīgi, viltīgi -  tas ir forši .. un skaisti, ka viņi tā mīl viens otru ;) Tikai ar to nolaupīšanu.. izbēg, noķer, izbēg, noķer...uff.. bet savādāk man patīk :) actions :)

0

8

aNgeL написал(а):

izbēg, noķer, izbēg, noķer...uff..

tas gan bija tā jocīgi.
bet vispār nu es sāku jau pierast, ka tāds ir telemundo rakstnieku stils. tā gatri stiept, ne kvalitatītvi.
bet kopumā doma jau bija laba. tik bez tā pirmā alsidesa glābšana varēja iztikt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Tracion 9. sērija