TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Mcleod's Daughters Betwixt And Between


Mcleod's Daughters Betwixt And Between

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Rose, who adores her grandparents, is curious to know why Stevie won't mend her long estrangement from them. What did she do that was so bad that she never spoke to her own parents again? When Rose's enquiries are deflected, she snoops around to find something that will fill in the blanks. Caught off guard when Rose discovers a baby's hospital bracelet, Stevie tells a half-truth - she did have a baby, but she adopted it out. Rose is shocked, unable to understand how Stevie could be so callous as to give up her baby.

In desperation, Stevie finally reveals that the child was actually Rose. Devastated by the news, Rose takes off in the ute, accidentally reversing into the cattle yard gates and putting the new embryo transplant program at risk. Finding her on the side of the road Alex shares his own experience of finding out Harry wasn't his real father. But will he convince her to go back to Drovers to face Stevie? Stevie faces an uncertain future with her daughter who seems unable to forgive her.

Episode 5.24 (130)
Written by Denise Morgan
Directed by Chris Martin-Jones
Australia: September 28, 2005
New Zealand: October 06, 2005
Canada: November 24, 2005 (One)
Canada: March 24, 2006 (VisionTV)

0

2

pinocchio, šajā sērijā tava Džodija bija tik burvīga... Kopā ar Robu viņiem ir jābūt brīnišķīgam pārim... Tomēr vismīļākais moments šajā sērijā man bija, kad Roza un Alekss pļāvā kliedza... Kā man patīk atbalsis...

0

3

Norkys написал(а):

pinocchio, šajā sērijā tava Džodija bija tik burvīga... Kopā ar Robu viņiem ir jābūt brīnišķīgam pārim... Tomēr vismīļākais moments šajā sērijā man bija, kad Roza un Alekss pļāvā kliedza... Kā man patīk atbalsis...

nu8 tad beiidzot internets cik necik nečakarējas u esmu redzejui sēriju varu izteikt savu viedokli pilnībā

un teikšu tā
tīk ši sērija

ak man varen jaukā jodija ar saviem untumiem ar savu varen plašo viedokli ko robam tik viegli noliegt vai apgāzt vai apstiprināt un tieši robam
nez kāpēc????
ak kā man tīk kad viņi abi kopā
viņi ir tik varen varen jauki
mana jodiihja ar savu uztveri par durvu atvēršan = vājuma pazīme  = jauki
un robs ar sev nepieciešamo lepnuma un spītības daudzumu
un tomēr viņš tik jauks tā vieta ar to buli - varu tikai apbrīnot to cilvēku kurš izdomāja ko tādu atļaušos teikt ka tas bija ģeniļai
ak kā man tīk tā mana varen jaukā blondā spītnie ce un varen jauki jaukais robs
viņi kopā tik jauki
kā man tīk tā buļā vieta un jodijas nagulu vīlēšana
vīlīte pieskaņot blūzītei tik jodijiski un robs jauki pasmaidīja tik varen jauki

bet nu jā star daudzā roba un jodijas varen jaukām vietām bija arī varen jaukā pļavas vieta
jā varu teikt ka ir varen jauka bļaqušana plāvā pļavas vispār jaukas
bet nu tas bija jauki
atbalsu spēles valda arīm  makleodun pasaulē
ne tikai manā melbaltajā dzīvēhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7a2ce39fbde0efeb34001cdd5783511a.gif

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Mcleod's Daughters Betwixt And Between