TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 5. sērija


Destilando amor 5. sērija

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Es atkal neredzēju sērijas sākumu. :D
  Visu sēriju pārdzīvoju par Gaviotu. :) Nabaga, es nekāda gadījumā, negribētu atrasties lidzīgos apstākļos. :( Labi, ka viņai izdevās aizbēgt. :) Kā man neiepatikās tā sieviete, kura teica par Gaviotas grūtniecību: "Nekas, tas ir 15 minūšu lieta, rīt Tev taisīs abortu". :( Šausmas.
   Kāpēc Gaviota nevar nomainīt naudu? Cik es sapratu, tas, par ko Meksikā var nopirkt daudz mantu, Parīzē var nopirkt ļoti maz. :( Cenas, cenas. Grūti Gaviotai būs. Vispār, tagad sērijās rāda gandrīz tikai viņu, bet parējiem tagad ir normāla, mierīga dzīve. :) Tikai Rodrigo nevar sagaidīt tikšanu ar Gaviotu.
   Ārons man nepatīk. :P Tāds pretīgs tips. (CSM Fabians man patika)
   Laikam viss. :)

0

2

rubi написал(а):

Es atkal neredzēju sērijas sākumu.

Es arī. Skolas dēļ

rubi написал(а):

Visu sēriju pārdzīvoju par Gaviotu

Grūti viņai iet... :(

rubi написал(а):

Kāpēc Gaviota nevar nomainīt naudu

Viņa jau nemaz nav mainījusi. Man šķiet, ka viņa nemaz nezina, ka pastāv tāda iespēja

rubi написал(а):

Ārons man nepatīk

Man šis aktieris nekad nav paticis. Tāds riebīgs acu skatiens...

0

3

Kāpēc Gaviota nevar nomainīt naudu? Cik es sapratu, tas, par ko Meksikā var nopirkt daudz mantu, Parīzē var nopirkt ļoti maz.

Viņa nezinaja, ka meksikas naudu var nomainīt uz euro, nezinaja kur jāmaina... tur neviens nerunāja spāņu valodā. Gaviotai paveicas ar to itāļu restoranā saimnieku, kurš zina spāņu valodu :)
Man ļoti patīk Anhelikas spēle šajā sērijā. Skatījos un redzeju Gaviotu nevis Anheliku.
A Rodrigo nepatīk. Kamēr Gaviota cieš, viņš tikai sež un sapņo par tikšanos ar Gaviotu... Kāpēc viņš nevar piezvanīt Romanam un pajautāt, vai Gaviota jau aizbrauca no muižas. Un vispār uzzināt kā tur iet...
Iepatīkas Aarona māte - Fedra. :D Viņas reakcija uz to, ka jābrauc uz Danijas koncertu, bija superīga. Un runa par personīgo līdmašinu, ar kuru Felipe un Konstance līdos pie meitas. Vispār Fedra tāda jauka čuška. Aarons točno līdzigs savai mammiņai. :D
Nu Danija man patīk ar katru sēriju vairāk un vairāk. Jauka meitene, tik dzīvespriecīga un aktīva. :)
Žēl, ka tagan nav Sofijas, es gribetu paskatīties uz viņas dzīvi. Vai viņa ilgojas pēc Džeimsa :D
Klarita mani parsteidza ar to, ka atļauja Gaviotu braukt vienai. Viņa meitu tik mīl... a tut "brauc meitenīt, mēkle Rodrigo". Bet tē pat nebija tādas domas, ka varētu braukt kopā ar Gaviotu uz Eiropu (tas gan nav iespējams, taču... :D)

Отредактировано Deyalit (12.02.2008 20:40)

0

4

Esmu kaadas 3 seerijas redzeejusi ;)

patiiik ;)

0

5

rubi написал(а):

Labi, ka viņai izdevās aizbēgt.

Man ar!!Viņa ir ļoti drosmīga sieviete, ka var izdomāt šādā veidā ar palagu palīdzību no tādas augstas ēkas aizbēgt!!!(baisi tikai iedomājoties paliek)

rubi написал(а):

neiepatikās tā sieviete, kura teica par Gaviotas grūtniecību: "Nekas, tas ir 15 minūšu lieta, rīt Tev taisīs abortu".

Piekrītu galīga riebekle!!!!!!

Deyalit написал(а):

Klarita mani parsteidza ar to, ka atļauja Gaviotu braukt vienai. Viņa meitu tik mīl... a tut "brauc meitenīt, mēkle Rodrigo". Bet tē pat nebija tādas domas, ka varētu braukt kopā ar Gaviotu uz Eiropu

Piekrītu!!!!

Bet vispār, ja tā padomā kā cilvēki var būt tik lētticīgi kā Gaviota un viņas māte. Ticēt visam murgam ko iestāsta, un vēl, ka pasē ieraksta citu vārdu, lai izklausītos aristokrātiskāk, nu neviens cilvēks tachu tam nenotic. Jā es saprotu, ka viņa ļoti grib satikt Rodrigo, bet tachu jāpadomā par visu ar veselo saprātu!!
Jauki bija tas, ko iedomājās Gaviota kā pateiks Rodrigo par bērniņu un Rodrigo kā pateiks Gaviotai visu ko pret viņu jūt.
Bet iedomājoties kā vēl Gaviotai ies, neies viņai viegli, bet gan diezgan skumji.(žēl viņas)
Angelika Rivera tēlo ļoti labi, no viņas ir jūtams tāds dzīvīgums un izjūtas(viņa ir tiešām profesionāla aktrise)
Rodrigo man neīpaši pagaidām patīk.

0

6

Deyalit написал(а):

Klarita mani parsteidza ar to, ka atļauja Gaviotu braukt vienai. Viņa meitu tik mīl... a tut "brauc meitenīt, mēkle Rodrigo". Bet tē pat nebija tādas domas, ka varētu braukt kopā ar Gaviotu uz Eiropu (tas gan nav iespējams, taču... )

mmaarriiaa написал(а):

Bet vispār, ja tā padomā kā cilvēki var būt tik lētticīgi kā Gaviota un viņas māte. Ticēt visam murgam ko iestāsta, un vēl, ka pasē ieraksta citu vārdu, lai izklausītos aristokrātiskāk, nu neviens cilvēks tachu tam nenotic. Jā es saprotu, ka viņa ļoti grib satikt Rodrigo, bet tachu jāpadomā par visu ar veselo saprātu!!

Piekritu jums abām. :) Gaviota un viņa māte tiešām ir diezgan letticīgas. :( Kā viņi vispār var dzīvot ar tādu naivumu? :D Nekas, drīz jau Gaviota sapratīs, kā viņa maldījās. ;) Tomēr žēl, ka par savam kļūdām viņa samaksās tik dārgi. :(

Deyalit написал(а):

Man ļoti patīk Anhelikas spēle šajā sērijā. Skatījos un redzeju Gaviotu nevis Anheliku.

Man arī. Bet vispār, man patīk Anhelikas spēle visu sēriju gaitā, kuras redzēju no šīs telenoveles :) Īpaši man patīk, kā viņa skatījas uz Rodrigo, tādas mīlestības pilnas acis. :)

Deyalit написал(а):

Nu Danija man patīk ar katru sēriju vairāk un vairāk. Jauka meitene, tik dzīvespriecīga un aktīva.

Man arī ļoti ipatūk Dani. :) Tiešām jauka, skaista un gudra. Prieks, ka viņa atbalsta Rodrigo. :)

0

7

Nez, moš tas tā iespaidā, ka man šodien vispār garlaicīgi likās jebko skatīties, bet kaut kā nepatika šī sērija. Nu tik... kā var būt tik dumjš? Man tas viss tik pārspīlēti liekas - uzticēšanās fotogrāfam, klausīšanās visās pasaciņās, un pēc tam tās visas nelaimes.. Nu nezinu, kaut kas man tajā visā nepatikās.. Ak, un jā - pēkšņi no zila gaisa uzrodas cēlsirdīgais glābējs - restorāna īpašnieks.. Nu pff..

0

8

mmaarriiaa написал(а):

Rodrigo man neīpaši pagaidām patīk.

Man viņš vispār nepatīk

Paloma написал(а):

Nez, moš tas tā iespaidā, ka man šodien vispār garlaicīgi likās jebko skatīties, bet kaut kā nepatika šī sērija. Nu tik... kā var būt tik dumjš? Man tas viss tik pārspīlēti liekas - uzticēšanās fotogrāfam, klausīšanās visās pasaciņās, un pēc tam tās visas nelaimes.. Nu nezinu, kaut kas man tajā visā nepatikās.. Ak, un jā - pēkšņi no zila gaisa uzrodas cēlsirdīgais glābējs - restorāna īpašnieks.. Nu pff..

Izklausās pēc pasakas un tiešām tas bija diezgan stulbi

0

9

Izklausās pēc pasakas un tiešām tas bija diezgan stulbi

Tas ar' ir pasaka. Ko citu var gaidīt no klasiskas telenoveles? :D

0

10

Deyalit написал(а):

Ko citu var gaidīt no klasiskas telenoveles?

Telenoveles jau ir kā pasakas, bet man negribas ko tik banālu! Pēdējā laikā man ir iepatikušās netradicionālas telenoveles!

0

11

Telenoveles jau ir kā pasakas, bet man negribas ko tik banālu!

Ši tā jau no sakumā dota skatitājiem kā tradicionāla un klasiska telenovele. Tāpēc ar' daudz banāla šeit ir un laikam ar' būs. Mums jāsamierinas ar to, lai gan kaut kas r' mani tracina :( "Rosalinda", "Mežonīga Kaķe", "Cietsirdīgas spēlēs" - visas šis telenoveles ar' kaut kur ir banālas. Jāreķinājas ar to žanra iezīmi. :( A vot RCTV "+" ir netradicionālas telenoveles (mana muža mīlestība - La Mujer de Judas; La Estrambotica Anastasia; Amor Infiel; Amor a palos") ;)

Pēdējā laikā man ir iepatikušās netradicionālas telenoveles!

Man ar' tādas patīk vairāk, bet tē... ir kā ir :D

0

12

Deyalit написал(а):

La Estrambotica Anastasia;

Deyalit написал(а):

Amor a palos")

Ak, mana Norkys... Man vispār tagad labāk ir iepatikušās Venecuēlas telenoveles!

0

13

Deyalit написал(а):

Ši tā jau no sakumā dota skatitājiem kā tradicionāla un klasiska telenovele. Tāpēc ar' daudz banāla šeit ir un laikam ar' būs. Mums jāsamierinas ar to, lai gan kaut kas r' mani tracina  "Rosalinda", "Mežonīga Kaķe", "Cietsirdīgas spēlēs" - visas šis telenoveles ar' kaut kur ir banālas. Jāreķinājas ar to žanra iezīmi.  A vot RCTV "+" ir netradicionālas telenoveles (mana muža mīlestība - La Mujer de Judas; La Estrambotica Anastasia; Amor Infiel; Amor a palos")

Man patīk gan tradicionālas, gan netradicionālas telenoveles. :) Piemēram, dievinu Rosalindu, un tajā pašā laikā skatījos visas La Mujer de Judas sērijas. ;)

0

14

Deyalit написал(а):

Tas ar' ir pasaka. Ko citu var gaidīt no klasiskas telenoveles?

:lol:

0

15

Man sāk šķist, ka DA vairs neskatīšos... Vairs nepatīk... Šodienas sērija arī...

0

16

jaa, es piekriitu ar daudziem kometaariem par 5 seriju...
nu vai zinniet, es protams, saprotu, ka visem uz zemes nav vienaads ziniibu liimenis... nu bet es nesaprotu, kaaa... kaa? 21 gs var taa peekshni braukt uz citu pasaules malas, neko nezinot??
kapec vispaar 21.gs neviens nepanjeema ne telefona numuru ne adresi - nekaa? kaa var ticeet taadam idiotam ka tas fotograafs? un kaada fotograafam tehnika? kamennij vek !!!!!!!!! utt
vispaar, Gaviota tik daudz neciesh te cik cieta paloma... CSM manupraat, vispaar sho epizodi neraadija! nebija visa taa kad ta atbrauca uz pariizi un londonu, to mums raadiija caur vinjas atminjaam un atstaastiijumiem. te Gaviotai nemaz nav tik gruuti... nu labi, vajadzeeja aizbeegt - baac! TAKAJA SKALOLAZKA !!!!!!! :D un taa apsardze tik stulba!!! cik forshi gaviota pastaigaaja pa visiem populaaraam vietaam - un taa ka pati biju parizee, pasmejoos - daudzas shiis vietas atrodas tik taalu viena no otras, ka metro jaizmanto, a te vinja ar kaajinjaam.... un tikai nakamaa dienaa vakaraa eesta sagribeeja... un nevar iedomaaties ka vajag naudu samainiit! Bozhe, tushi svet... un taa veicaas vinjai... forshi izguleejaas.. pastaigaajaas!!! meklee kaut ko, darbu vai kaut ko tamliidziigu pariizes centraa!!! dodumalasj! un naudas nav bet pirks taas bulkas centraa!!! urraa! logika! :) a kad tas iitalis iedeva eest, kaut kaa eda pavisam negribot.... un ja godig, parak daudz tur cilveeku kuri runaa spaaniski - tas bordelju nams... tas itaalis! kaut kaa taa veicaas! :D
aa Angelica spelee man patik.... tieshaam... bet tas scenaarijs, nu tik beernishkiigi naivs... cik man liekas CSM bija asaaks - manupraat, paloma bija parguleejusi ar kaut kaadiem virieshiem un tikai tad izdevaas aizbeegt, klainjoja pa ielaam... straadaja par trauku mazgaataaju, dazhreiz kads iedeva paeest vai kaadu naudu... taa klainjeetot notika spontaanais aborts... vel kadu laika taa klanjojot pietika naudas londonai, tad tur klainjoja... un kad vinju radija, tad tieshaam izskatijaas zheel, te... kaut kaa vinja vienmeer smaida un tk rodrigo atceraas un pat dejo tur pat vizmaz vai... jaaaaaaaa.......

UN VEL !!!!! ko tas nozimeee??? vinjiem bija marts, kad iepaziinaas, pagaaja dazhas nedeeljas, menesis... kopaa laikam apmeeram 2 meneshi... A TAGAD MAN TAADS JAUTAJUMS, A KO PARIZEE MAIJAA vai GANDRIIZ JUNIJAA tik auksti??? visi jakaas un viss izrotaats lampinjaas!!!!!!!!!!!!!!!!  :idea:  :canthearyou:  ALE GARAZH !!!!!! :D :D :D

zvaigznes te, zvaigznes... bet man aktieri CSM vairaak patiik.... un zheel ikviena bija vairaak.... sho skatos un angelica patiik... bet tas arii viss...  :question:

nu taadas luuk manas domas peec 5. seerijas....

0

17

Julia, mūsu domas par šo seriālu ir līdzīgas! Un tas scenārijs... Tici man, nākotnē būs vēl murgaināks!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 5. sērija