TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 7. nedēļas 2008 video ir...


7. nedēļas 2008 video ir...

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Un nenocietos - Mauricio un Luna video montāzā ar dziesmu Salvame... Varat to uztvert arī kā Angelicas un Mauricio video... Es dievinu!!!! Piedodiet man šo kaprīzīti šonedēļ...

0

2

Nu kā tad lai nepiedod?? :) Ai, bet skaisti!! :)

0

3

Nu paldies, ka piedodad - bet man nu dikti iepatikās, kad ieraudzīju. Tagad mēģinu to dziesmu dabūt - dikti iepatikās...

0

4

Tiešām skaisti...

0

5

This video or group may contain content that is inappropriate for some users, as flagged by YouTube's user community.
To view this video or group, please verify you are 18 or older by logging in or signing up.
Ko lai daru???? :wondering:

0

6

nu tur video tipa ar erotisku materiālu... :D  Rešitrējies un reģistrējoties pieraksti citu gadu, lai sanāk 18. Ielogojies un tad tev rādīs. A vai ta foruma pirmajā lapā tev video nav redzams????

0

7

Hei, nedēļa vēl nav beigusies - jūs vēl droši varat uzspēt uzrakstīt kādu jauku komentu par šo lielisko video... :lol:

0

8

albalonga написал(а):

Varat to uztvert arī kā Angelicas un Mauricio video...

Tie bija atslēgvārdi. :D
Izlasīju Cara o Cruz jaunāko nodaļu un uzreiz noskatījos šo video. :D

0

9

Savas stulbības dēļ noskatijos tikai tagad!!! Man tiešām ļoti patīk!! Un es netikai tev piedodu šo kaprīzi, bet ceru, ka viņas tev biežāk uznāks!!! Un varbūt tu pat uzrakstīsi garu, jauku nodaļu CoC!!!! :):):)
P.S. Cik sērijas ir Luna la heredera???? :D

0

10

:lol:

120...

0

11

Manuprāt es zinu kādu telenoveli skatīšos vasarā!!! :D
Vēlviens iemesls ilgoties pēc vasaras!

0

12

ai, cik jauki. Vienīgi es tik parasti baidos, ka cilvēki vilsies Lunā. Nu parasti cilvēkiem tā liekas tikai kārtējā novele, nekā īpaša... A es kā zināms esmu Lunas laikam vienīgais fanatic...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 7. nedēļas 2008 video ir...