TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Mi Prima Ciela uzvaras gājiens turpinās...


Mi Prima Ciela uzvaras gājiens turpinās...

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Jā, telenoveli iepērk aizvien jaunas valstis - pēdējā telenoveļu reklāmas parākumā Mi Prima Ciela demonstrēšanas tiesības nopirka vēl 18 valstu telekanāli. Kopā šo noveli rādīja, rāda vai raidīs jau vairāk kā 70 valstīs. Paši venecuēlieši ir šokā par tik lielu popularitāti...

http://www.tvchismes.com.ve/fotos/img_1510_080208_1.jpg

0

2

super, ka tāa :) kā man prieks par šo telenoveli :) tā ir to pelnījusi :)

0

3

tā ir pelnījusi ne to vien... dievinu šodienas sēriju... Emocionālais Vido un Cielas pamošanās :cry: .... Manu prieku bojā tikai tā aktrise, kas tēlo Rosio... :(

0

4

Norkys написал(а):

Manu prieku bojā tikai tā aktrise, kas tēlo Rosio...

tā ir Cielas īstā māte , vai arī kaut ko jaucu?
bet man gan viņa patīk :D tā ka labi vien ir.. ;)

0

5

āw, superhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif
piekrītu aNgeL, kā tā ir to pelnījusi! :)

Norkys написал(а):

Manu prieku bojā tikai tā aktrise, kas tēlo Rosio... :(

kapēc? :D man gan viņa liekas tīri ok. ;)

0

6

Telenovele ie tiešām lieliska!!!Un pelnīti, ka viņu tik daudzas valstis pērk!!!!!

0

7

aNgeL написал(а):

bet man gan viņa patīk

GaBy написал(а):

man gan viņa liekas tīri ok.

Nu, re viedokļi atkal dalās...
Man līdzīgi kā albalongai, viņa šķiet tāda pārāk uzspēlēta...

0

8

Ši telenovela ir diezgan jauka :) Prieks, ka ir tik liela popularitāte :)

0

9

izskatās, ka pasaule mīl stāstus ar trīs galvenajām varonēm un viņu vīriešiem.
:D
tāda kā veiksmes formula tā vai.
:D

0

10

:D

Pēdējā l;aikā tādi arvien vairāk rodas - protams sākums PDG, tad vēl Amor a Palos, Acorralada, tagad Fuego en el Sangre un Primas...

0

11

albalonga написал(а):

Pēdējā l;aikā tādi arvien vairāk rodas - protams sākums PDG, tad vēl Amor a Palos, Acorralada, tagad Fuego en el Sangre un Primas...

nu to jau saku.
un visas nosauktās telenoveles bija iemīļotas. vismaz savās valstīs.
bet tāds lepnums, ka priekšgājāja pdg.
^_^

0

12

Pēdējā laikā bija arī tādas telenoveles/seriāli, kuras/os bija 4 sieviešu stāsti: Sin Verguenza, YDAMYM, Desperate housewifes, šīs telenoveles rimeiks...
Vispār, tagad tiešām bieži filmē telenoveles ar vairākam galvenam varonēm un viņu pusītēm. :) Tā ir ērtāk un interesantāk. :)

0

13

albalonga написал(а):

tad vēl Amor a Palos

zinu, ka tur galvenie bija trīs pāri - Ana un Huans, Magdalēna un Renē, Virhīnija un Hairo.
Bet man vienmēr būs 4 galvenie pāri šajā seriālā. Es Grētu un Vilfredo arī par tādiem uzskatu.

0

14

Norkys написал(а):

Es Grētu un Vilfredo arī par tādiem uzskatu.

Jā, man tas bija mīļākais pāris. Un Rocio visu laiku pa vidu... :lol:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Mi Prima Ciela uzvaras gājiens turpinās...