TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 6. sērija


Destilando amor 6. sērija

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Cik žēl bija Rodrigo, Danielas un Sofijas vecākus. :( Ļoti žēl kā viņi nomira. Viņu bērni tā raudāja bērēs, man pat pašai kļuva baisi. Bet pēc 5 minūtēm, viņi jau apspriež savus plānus, Rodrigo gaida martu, Daniela smaida Rodrigo u.t.t. Ārons un Minerva jau izplānoja visas kāzas.. Nekādas cieņas pret mirušajiem. :( Varēja parādīt - pēc mēneša - un tad to visu, bet - nē. :( Savāds scenārijs. :(
   Šodien jau parādīja Isadoras koķetešanu ar Rodrigo. :) Ja es būtu Gaviota, tad laikam man nekas tāds nemaz nepatiktu.  :huh:
   Ļoti žēl Gaviotas. :( Viņas kliedzieni par bērna miršanu...  :cry:  Tas bija liels trieciens viņai. Tiešām žēl, ka tā viss notika. Viņa taču varēja jau būt kopā ar Rodrigo.... :) Bet - nē. Tad ir viņu liktenis. :(
   Kā es smejos, kad redzēju Gaviotas mammas un tas tantiņas kauju. :D Malicis Gaviotas mamma, ka viņu aizstāvēja. :)  :D  Bet tā tantiņa bija diezgan nepatīkama, tekt tādus vārdus par Gaviotu, nemaz viņu nepazīstot. Užas.  :confused:
   Minerva ir tāda paklausīga pagaidām. :D Gaida kāzas.

0

2

Uj, es šodien arī neredzēju. :D

rubi написал(а):

Varēja parādīt - pēc mēneša - un tad to visu, bet - nē.  Savāds scenārijs.

Cik esmu pamanījusi, tad šajā telenovelē viss notiek ātri. :D :lol:

rubi написал(а):

Kā es smejos, kad redzēju Gaviotas mammas un tas tantiņas kauju.

Oho! To gan es gribētu redzēt. :D

0

3

rubi написал(а):

Savāds scenārijs

Man tā ir licies jau no paša sākuma. Mani šis seriāls vairs nesaista.
Kā vairāk iemīlu Mi prima ciela, jo vairāk nepatīk DA

0

4

Laikam man pietrūkst tādu seriālu kā DA, jo man pagaidam patīk, lai gan esmu redzejusi pirmas sērijas inetā, vai ar' man tik patīk Anhelica un Fernanda, ka esmu gatava skatīties tālak. :) Lai gan nezinu kas būs pēc 100. sērijas :) Varbūt neizturešu līdz galam :D

Viņu bērni tā raudāja bērēs, man pat pašai kļuva baisi.

Vislabāk ciešanas izdevās parādīt Anai Patrisijai Roho. Otra vietā ir Fernanda, bet trešā - Eduardo :)

Bet pēc 5 minūtēm, viņi jau apspriež savus plānus, Rodrigo gaida martu, Daniela smaida Rodrigo u.t.t.

Ja tikai tur nepagāja kāds laiks, vienkārši neuzrakstīja. Bet ja atceries kā bija, kad nomira Amadors, tad viss ir loģiski. Rodrigo vispār smaidīja baznīcā, kad ieraudzīja Gaviotu, a viņiem priekša bija zarks... ļoti mīļi... brrr :D

Ārons un Minerva jau izplānoja visas kāzas.

Par to gan nebrīnos :D Viņiem Felipe un Konstansa neko nenozīmēja :) Un viņi vēlas atrāk apprecēties, lai atrāk piedzimtu viņu dēls, kurš visu mantos ;)

Kā es smejos, kad redzēju Gaviotas mammas un tas tantiņas kauju

Tas gan bija jautri :D Klarita rulle! :lol: Taču ja padomāt, viņa paradīja savu slikto pusi, un pilsētiņa iedzīvotāji var nolemt, ka "tantei" ir taisnībā. Meita ir prostitūte, bet māte ir tāda "krimināla persona" :D

Minerva ir tāda paklausīga pagaidām.

Pēc kāzam viņa mazlietiņ mainīsies :D Isadora ilgāk būs paklausīga un laba ;)

0

5

Deyalit написал(а):

ļoti mīļi... brrr

:lol:

0

6

un es atkal neredzēju šo sēriju.. tā gribēju redzēt to Gaviotas avāriju un vispār patīk vērot kā tēlo ciešanas.. lai gan smagi skatīties uz to kas ar Gaviotu notiek..

0

7

Norkys написал(а):

Man tā ir licies jau no paša sākuma. Mani šis seriāls vairs nesaista.

Žēl, ka Tu vairs neskatīsies.
Man šī telenovele patīk. Tas ir kā NRK - pasaka, vienlaikus romantiska, vienlaikus traģiska - super. :) Daži momenti man nepatīk, bet kopumā telenovele ir izdevusies. Es to noteikti turpināšu skatīties. Visi aktieri tēlo lieliski. :)

Deyalit написал(а):

Vislabāk ciešanas izdevās parādīt Anai Patrisijai Roho. Otra vietā ir Fernanda, bet trešā - Eduardo

Jā, es pamanīju, ka Eduardo ciešanas sliktāk sanāca parādīt. Be tas ir pareizi, vīrieši vienmēr mazāk pārdzīvo :) vai pārdzīvo, bet nerāda savas ciešanas. :)

Deyalit написал(а):

Ja tikai tur nepagāja kāds laiks, vienkārši neuzrakstīja. Bet ja atceries kā bija, kad nomira Amadors, tad viss ir loģiski. Rodrigo vispār smaidīja baznīcā, kad ieraudzīja Gaviotu, a viņiem priekša bija zarks... ļoti mīļi... brrr

Jā.... :D Pirmā tikšanās... pie zarka. :D :D :D

Deyalit написал(а):

Pēc kāzam viņa mazlietiņ mainīsies :D Isadora ilgāk būs paklausīga un laba

Mazlietiņ? :D Barbara (CSM) bija pilnīga histēriķe, bet es tieši par to viņu arī mīlēju. :D Manuprāt, Minerva arī būs histeriķe, jo atceros 1. sēriju, kāds tracis bija berēs. :)

0

8

Jā, es pamanīju, ka Eduardo ciešanas sliktāk sanāca parādīt. Be tas ir pareizi, vīrieši vienmēr mazāk pārdzīvo vai pārdzīvo, bet nerāda savas ciešanas.

Jā? Ne skazhi! :D Kad Rodrigo un Isadora apprecēsies, un viņš uzzinās par Gaviotas piedzīvojumiem Eiropā, tur būs īstas ciešanas :) Varētu tā mocīties, kad nomira viņa vēcaki. Viņš taču ļoti mīlēja tēvu un māti, bet šeit bija diezgān mierīgs, es teiktu :)

Mazlietiņ?

Tas tikai no sakumā, a pēc tam kļūs par īsto furiju :D

0

9

Deyalit написал(а):

Jā? Ne skazhi!  Kad Rodrigo un Isadora apprecēsies, un viņš uzzinās par Gaviotas piedzīvojumiem Eiropā, tur būs īstas ciešanas  Varētu tā mocīties, kad nomira viņa vēcaki. Viņš taču ļoti mīlēja tēvu un māti, bet šeit bija diezgān mierīgs, es teiktu

Jā, tas tiesa. :D Tātad, es vēl redzēšu viņa ciešanas. :D Gaidu, gaidu. ;)

0

10

Nezinu, kā justies lasot kā rubi pārdzīvo līdzi visam, kas tur notiek. Es saktījos un man visu laiku smiekli nāca - nu točna gandrži visu laiku!!! Pārdzīvot vispār nepārdzīvoju. Oj, nu neesmu sajūsmā par šo seriālu, kaut kā nepatīk man tas kā un kas tur notiek. ;)  bet nu mēģināšu skatīties vēl :)

0

11

Paloma написал(а):

Nezinu, kā justies lasot kā rubi pārdzīvo līdzi visam, kas tur notiek.

Nevaru teikt ka pārdzīvoju, bet tajā brīdī, kad Gaviota bēga prom no bordeļa es tiešām sajutos nobijusies.
Jānoskatās 6. sērija, lai varētu par to runāt. ;)

0

12

Nuu.. ņemot vērā arī kā es skatos - vairāk klausos kā redzu, sēžot pie datora. :D  bet nu.. man tiešam smiekli nāca :P  un māsai arī :D

0

13

Paloma написал(а):

Nuu.. ņemot vērā arī kā es skatos -  sēžot pie datora.

He, man jau līdzīgi sanāk. :D Varbūt, tāpēc arī ir tik smieklīgi? :D

0

14

Paloma написал(а):

Nezinu, kā justies lasot kā rubi pārdzīvo līdzi visam, kas tur notiek.

:D Neee, es jau tik traki nepardzivoju. :D Bet dazhos briizhos, man protams ir loti zheel galvenas varones un galvena varonja. :)

0

15

Ragana написал(а):

Varbūt, tāpēc arī ir tik smieklīgi

Ir jau arī :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 6. sērija