TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Klīst baumas, ka Manuela Sosas līgava ir...


Klīst baumas, ka Manuela Sosas līgava ir...

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

STĀVOKLĪ!!!! Jā, ļoti iespējams, ka tā silikonkrūtainā Mirella Mendoza (piedodiet, ja aizskaru kādu, kam viņa patīk) gaida Coco junioru...

0

2

NĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒ!!!!!! :x

0

3

:(

0

4

Man viņa nepatīk!!!!!

albalonga написал(а):

silikonkrūtainā Mirella Mendoza

Piekrītu!!!
http://www.saladeespera.com.ve/wordpress/wp-content/uploads/2006/12/IMG_1085.jpg

0

5

OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!
OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!
OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!
OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!
OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!
OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!OMG!
%)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)  %)

Отредактировано bumerbmw (15.02.2008 23:02)

0

6

nu man gan viņa dikti nesimpatize
bet viņa manu7prāt ir dikti laba kā izlitunāta meitene tenlenovelās
bet vai tad viņai ir silikons????

0

7

pinocchio написал(а):

bet vai tad viņai ir silikons????

nu bet "labrīt"!!!!

0

8

albalonga написал(а):

nu bet "labrīt"!!!!

es tā nekad nesmudomājusi
domāju ka viņa ir cilvēks vinkārši ar leilām krūtīm

0

9

Man gan neliekas, ka viņai ir silikons. Viņa man ne īpaši patīk, taču redzēju viņu LMDJ un SNN, un viņas krūtis manuprāt ir normālas, lai gan es nepieviersu tiem daudz uzmanības. :D

0

10

hihihi... Dabīgas krūtis vienkārši tā nemēdz stāvēt bez krūštura. Gabijai arī ir bijusi krūšu operācija -- nav silikons, bet koriģētas. Daudzām aktrisēm tā - latīņamerikā tā ir normāla prakse. Vienkārši Mirela manā izpratnē nav laba aktrise un izceļas tik ar savām nedabīgajām krūtīm. Es jau pirmajā ierakstā atvainojos, ja kādu aizvaino mana ironiski negatīva attieksme pret viņu. Piemeram Natālijai Streignardei ar ir silikona krūtis, bet mana attieksme pret viņu ir daudz pozitīvāka.

0

11

albalonga написал(а):

hihihi... Dabīgas krūtis vienkārši tā nemēdz stāvēt bez krūštura. Gabijai arī ir bijusi krūšu operācija -- nav silikons, bet koriģētas. Daudzām aktrisēm tā - latīņamerikā tā ir normāla prakse. Vienkārši Mirela manā izpratnē nav laba aktrise un izceļas tik ar savām nedabīgajām krūtīm. Es jau pirmajā ierakstā atvainojos, ja kādu aizvaino mana ironiski negatīva attieksme pret viņu. Piemeram Natālijai Streignardei ar ir silikona krūtis, bet mana attieksme pret viņu ir daudz pozitīvāka.

nu man natālija streinharde ārkā'tīgi nepatīk
nu es nezinu man tikutneko tas nemaina
vienalga silikons vai koriģēntas viņu darīšana

0

12

:evil: Nu a man ir vienalga - ja grib, lai taisa operācijas. Ne pēc tā es vērtēju. A ar mirellu kā jau teicu - manā izpratnē viņai nav nekāda talanta, tikai ideāli izveidotas krūtis...

0

13

ak Dievs. %)

0

14

Jūs vispār esat laikam atradušas interesantu tēma par kuru runā! :lol:

0

15

:lol:

0

16

albalonga написал(а):

Gabijai arī ir bijusi krūšu operācija -- nav silikons, bet koriģētas.

bet es vienmēr biju pārliecināta, ka Gabijai ir silikons krūtīs. :D Viņa GDM bija ļoti tieva, bet Rebekā jau nē. Savādi, jo viņa ir diezgan gara un tieva.

0

17

Man Mirella Mendoza ļoti patīk... :D Es viņu 1. reizi redzēju LMDJ, man viņa tur patīka kā aktrise, vēlāk Sonar no Cuesta nada, tad Invasora. :)

0

18

:lol:

Jā, bumy taisnība - mums te vesela tēma par silikonu... :lol:

0

19

Jā, bumy taisnība - mums te vesela tēma par silikonu...

:lol: Nu tak tēma par silikonu ir daudz interesantāka par Mirelu kā aktrisi :D vai ar' kā Manuela līgavu :lol:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Klīst baumas, ka Manuela Sosas līgava ir...