TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 7. un 8. sērijas


Destilando amor 7. un 8. sērijas

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Es vakar redzēju sēriju tikai daļēju, domāju, ka arī jūs arī, tāpēc nolēmu, ka mēs varētu abas sērijas apspriest kopā. :)
   Es nesaprotu Rodrigo. Viņš taču koķetē ar Isadoru, bet vēlāk cieš Gaviotas dēļ. :)
   Cik tas savādi nebūtu, bet man patīk Isadora. Pagaidām, viņa ir diezgan labsirdīga. Viņai ir mērķis - viņa ir iemīlējusies Rodrigo sieviete, skaistule. Manuprāt, tas ir normāli. Protams, nākošajās sērijās viņa jau nebūs tik maiga un pūkaina, bet pagaidām viņu vērot ir diezgan interesanti. :)
   Kā Gaviota tik ātri iemācīja angļu valodu? :O Varu iedomāties, ka pēc gada viņa jau runās profesionāli. :D Tas nav īpaši interesanti, bet sižetam der. ;) Žēl, ka ar Gaviotu tagad nekas interesants nenotiek, tikai atmiņas, sapņi, gaidīšana.
   Sofija kāzās bija ļoti skaista. Ārons man nepatīk, vismaz pagaidām. :) Viņa tētis un mamma man arī neliekas diezgan jauki. :D
   Dānija man patīk, bet pagaidām viņu daudz nerāda. :(
   Rodrigo mani pārsteidza. :O Es saprotu, ka viņu aizvainoja, bet kādēļ vajag precēties, turklāt tik nozīmīgā datumā? :( Stulbenis, vēlāk to nožēlos. :( Bet vispār, man nepatīka kā viņš cieta, man viņa kļuva žēl. :( Tā visa sagadīšanās, fotogrāfijas - viss - nedod Gaviotai un Rodrigo būt laimīgiem. Sākumā - grūtniecība, tad krāpšana ar "modeļu biznesu", pēc tam nelaimes gadījums, bet tad - kāzas. Užas. Un tas laikam nebūs viss. :)
   Gaidu turpinājumu. :)
   Vai jūs skatījaties? ;)

0

2

rubi написал(а):

Vai jūs skatījaties?

TV bija ieslēgts, bet es to izjutu tikai kā fonu, nevis pamatlietu...

0

3

Es nesaprotu Rodrigo. Viņš taču koķetē ar Isadoru, bet vēlāk cieš Gaviotas dēļ.

Viņs ir savāds varonis. Un neviens viņu nevar un laikam nevares saprast. Lieta ir tāda, ka viņš - muļķis (nopietni). Viņam nav loģikas, tāpēc ar' meklēt to nav jēgas. :) Vēl būs daudz momentu, kad viņš tā uzvedīsies. Tas ir viens no ši seriāla "-" :)
Es noteikti skatīšos un skatījos. ^_^ Man patīk Anhelika un Fernanda. :) Viņu dēļ ar' skatīšos. :)
Isadora ar' pēc tam nebūs baiga ļaundare, es viņu nevarētu tā nosaukt :) Man liekas, ja viņa tev patīk tagad, Rubi, tad ar' tālāk patīks :)
Gaviota vēl Mehiko kaut ko studēs (informātiku točno). Varbūt, ka ar' angļu val. tur iemācīs labāk. A vispār tur jau 1. gads pagāja. Man liekas ši laika pietek, lai mazliet apgūst valodu + Londona gandrīz visi runa angļu valodā (tas ir liela veiksme Gaviotai). Viņa taču sarunājas ne tikai ar muķeni, bija apkārt ar' citi cilvēki. :D
Daniju intensībi radīs kaut kur pēc 50. sērijas :)

Отредактировано Deyalit (15.02.2008 23:11)

0

4

Deyalit написал(а):

A vispār tur jau 1. gads pagāja. Man liekas ši laika pietek, lai mazliet apgūst valodu + Londona gandrīz visi runa angļu valodā (tas ir liela veiksme Gaviotai). Viņa taču sarunājas ne tikai ar muķeni, bija apkārt ar' citi cilvēki.

Ja tu esi valstī, kur tev visapkārt runā kādā citā valodā, to taču var ātri iemācīties! Daudz vieglāk, nekā tad, kad tu to mācies skolā!

0

5

Norkys написал(а):

Ja tu esi valstī, kur tev visapkārt runā kādā citā valodā, to taču var ātri iemācīties! Daudz vieglāk, nekā tad, kad tu to mācies skolā!

Tas nav obligāti.  ^_^  Piemēram, ja es tagad aizbrauktu dzīvot uz Itāliju, nekad pirms tam nerunājot itāļu valodā, es šaubos, ka varētu bez vardnīcas, kādiem pamatiem iemācīties runāt itāļu valodā. :)

Deyalit написал(а):

Viņs ir savāds varonis. Un neviens viņu nevar un laikam nevares saprast. Lieta ir tāda, ka viņš - muļķis (nopietni). Viņam nav loģikas, tāpēc ar' meklēt to nav jēgas.  Vēl būs daudz momentu, kad viņš tā uzvedīsies. Tas ir viens no ši seriāla "-"

Skaidrs, tātad vairs nepievērsīšu viņa savādai uzvedībai lielu uzmanību. :D Pieņemšu viņu tādu, kāds viņš ir. :)

Deyalit написал(а):

Es noteikti skatīšos un skatījos.  Man patīk Anhelika un Fernanda.  Viņu dēļ ar' skatīšos.
Isadora ar' pēc tam nebūs baiga ļaundare, es viņu nevarētu tā nosaukt  Man liekas, ja viņa tev patīk tagad, Rubi, tad ar' tālāk patīks

Es arī skatījos un skatīšos. :D Man patīk gandrīz visi aktieri, mūzika un arī sižets. :)
Tas ir jauki. (es runāju par Isadoru)

Deyalit написал(а):

Daniju intensībi radīs kaut kur pēc 50. sērijas

Cik žēl, ka tas būs ne īpaši drīž. :( Bet laiks iet diezgan ātri. :)

0

6

Piemēram, ja es tagad aizbrauktu dzīvot uz Itāliju, nekad pirms tam nerunājot itāļu valodā, es šaubos, ka varētu bez vardnīcas, kādiem pamatiem iemācīties runāt itāļu valodā.

Man liekas, ka ar muķenes palīdzību Gaviota iemācīja angļu val. pamatus, bet tālak jau "delo praktiki" ;) Varbūt viņai bija vardnīcas un mācību grāmatas :D

Отредактировано Deyalit (16.02.2008 13:44)

0

7

Es tā cītīgi neskatos, vienlaicīgi sēžu pie datora.. ;)  Bet kas man patīk tā ir Isadora!!! :)  tiešām patīk :)
Rodrigo... kad viņš tur cieta agavju laukā naktī.. man smiekli nāca :D  es nezinu.. tie viņu teksti mani SMĪDINA!!! :D

0

8

rubi написал(а):

Tas nav obligāti.    Piemēram, ja es tagad aizbrauktu dzīvot uz Itāliju, nekad pirms tam nerunājot itāļu valodā, es šaubos, ka varētu bez vardnīcas, kādiem pamatiem iemācīties runāt itāļu valodā.

Mana māsīcā Itālijā nedzīvo pat gadu, bet runā perfekti! Protams, ir arī cilvēki, kas nemācās valodas!

0

9

Norkys написал(а):

Mana māsīcā Itālijā nedzīvo pat gadu, bet runā perfekti! Protams, ir arī cilvēki, kas nemācās valodas!

es šaubos, ka viņa runā perfekti, par 1 gadu var iemācīt kādu valodu tikai wonderkind. Lasīju par tādiem gadījumiem. ;) Tava māsīca ir tāda?
Turklāt, nedrīkst salidzināt itāļu un angļu valodu. Angļu valoda ir daudzas reizes grūtāka. (es jau 3. gadu mācu spāņu valodu, bet tajā runāju labāk nekā angļu valodā, kuru mācu 8.gadu. Manuprāt, spāņu un itāļu valodas struktūra ir ļoti lidzīga, tāpēc arī salidzinu šīš 2 valodas :))

0

10

rubi написал(а):

Tava māsīca ir tāda?

:D

0

11

rubi написал(а):

viņa ir iemīlējusies Rodrigo sieviete, skaistule

Uj, man viņa neliekas skaista. :/
Un tā drīzāk ir iekāre, nevis mīlestība, lai gan varbūt viņa jau pamanījās arī iemīlēties. :D

0

12

Ragana написал(а):

Uj, man viņa neliekas skaista.

man nepatīk viņas matu krāsa

0

13

Man patīk Isadora ;) gan izskats, gan matu krāsa.. bet pašas šīs sērijas neredzēju.. nesanāca :/ žēl..

0

14

aNgeL написал(а):

Man patīk Isadora  gan izskats, gan matu krāsa..

Man arī. :) Viņai piestāv būt blondīnei. :) Es viņu citu nevaru iedomāties. ;)

0

15

rubi написал(а):

Viņai piestāv būt blondīnei.  Es viņu citu nevaru iedomāties.

Es laikam nepareizi izteicos. Viņai piestāv būt blondīnei, bet man nepatīk šis blondais tonis

0

16

Norkys написал(а):

Es laikam nepareizi izteicos. Viņai piestāv būt blondīnei, bet man nepatīk šis blondais tonis

skaidrs. ;) Bet kādā krāsā ir Tavi mati? :) Es esmu brunete. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 7. un 8. sērijas