TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 9. sērija


Destilando amor 9. sērija

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Nu ko, šodien beidzot bija kāzas. :)
   Visvairāk par brāli pārdzīvoja Daniela. Tas man patīka. Sofija bija laimīga, ka brālis precas, Minerva, Ārons un vecmāmiņa arī. Džeremi arī nepatīka ideja ar kāzām. :/
   Vēlāk Rodrigo pats nožēlos kāzas, bet viņam taču teica - pagaidi. Cik sturgalvīgs! :P Viņš gandrīz nepazīst Isadoru. Varbūt viņai ir vajadzīga tikai viņa nauda, bet vēlāk viņa pieprasīs šķiršanos un "ottapajet" pusi no Rodrigo mantas. :D Kaut kas tāds viņam nevar iešauties prātā. :D Normāla sieviete nevarētu piekrist uz kāzām ar tādu laulības līgumu. Ar ko domā Rodrigo? Bet Isadora?
   Sērijas beigās viņai ir tik laimīga seja, iedvesmotas un spīdošas acis. Žēl viņas, jo šī laulība viņai laimi neatnesīs. :(
   Minerva kā draudzene ir diezgan laba, bet, protams, viņa vairāk domā par savu izdevīgumu. Āronam, man liekas, ir vienalga. Viņu rūp tikai nākošais dēls. (kura tomēr nebūs... :( Vai būs pēs DA scenārija? :))
   Žēl Kaijas. :( Viņa tik laimīga un nervoza brauc uz mājām, bet Rodrigo tajā laikā laulājas, piedzeras...
   Užas da i tolko.
   Kas notika ar Kaijas mammu? :( Nervi ---> stress ---> slimības. :(
   Man patīka moments, kad Sofija un Džeremi runāja. :) Pēc 1 gada, tas bija grūti. Kāpēc Džeremi nevar pamest laukus? Vai kāpēc Sofija nevar piekrist, piemēram, daļēji dzīvot laukos? Ja viņi abi tiešām ļoti stipri mīlētu viens otru, risinājums noteikti atrastos. ;)
   Man šī sērija patīka. Isadora bija ļoooti skaista - tik izsmalcināta kleita, makeup, frizūra, viņas smaids. :cray: Žēl, žēl, ka šī laulība neizdosies. :(

0

2

Vai jūs skatījāties? :)

0

3

rubi
Es skatījos. Tikai man nav spēku uzrakstīt savu viedokļi. Ļoti grūti domāt "na latyshkom, ustala pochemu-to ochenj" :( Rīt uzrakstīšu :D

0

4

Gaidīšu Tavu viedokli. :)

0

5

Es redzēju tikai pavisam mazu fragmentiņu, sākot no pašām kāzām līdz brīdim, kad donja Pilāra parādīja Isadorai viņas jauno istabu.
Tātad Daniela - man patika Daniela arī CSM. Man šķiet, ka viņa vienīgā saprot brāli. Man tiešām negribas salīdzināt abas aktrises, jo manā uztverē viņas abas ir lieliskas.
Sofija - man tādas dusmas uz viņu bija, kad viņa apsveica brālis.
Man tās kāzas likās tādas interesantas. donja Pilāra smaida, Isadoras ģimene smaida...
Man likās smieklīgs tas viņu skūpsts pēc salaulāšanas :D

0

6

Ai, nu tiešām, tāds muļķis!  :evil: Džeremi un Danija tak saka, lai pagaida, mēģina vest pie prāta, a šis... Pats vainīgs.  :tongue:
Tik Gaviotas žēl. :( Viņa taču brauc uz savām kāzām un nenojauš, kāds "pārsteigums" viņu gaida.

0

7

Nu šodien jau varu kaut ko uzrakstīt. Slimība mani „nobeigs”. :D

Visvairāk par brāli pārdzīvoja Daniela. Tas man patīka. Sofija bija laimīga, ka brālis precas, Minerva, Ārons un vecmāmiņa arī. Džeremi arī nepatīka ideja ar kāzām.

Sofija ar' pārdzīvoja par brāli, tikai viņa domā par nākotni, bet Danijai tikai mīlestība galvā. Varbūt ka Sofijai kaut kur ir taisnība, jo mūsdienas ar vienu mīlestību tālu neaizbrauksi ;) Nu un protams Amadora mantojums :) Piemēram, Āronam piedzims dēls, un ko darīs Rodrigo? Viņam nekā nebūs. Ko viņš vispār prot darīt? :) Strādāt laukos? :D Es šaubos, ka Ārons pat aizdos Rodrigo naudu :D Koroče, es saprotu Sofiju. Tur ir ar' savas intereses, taču domas par brāli ar' ir. IMHO :lol:

Cik sturgalvīgs! Viņš gandrīz nepazīst Isadoru. Varbūt viņai ir vajadzīga tikai viņa nauda, bet vēlāk viņa pieprasīs šķiršanos un "ottapajet" pusi no Rodrigo mantas.

Es teiktu, ka viņš ir ļoti stulbs „jaunietis”. :lol: Un viņš nedoma ne par ko un ne par vienu cilvēku. Viņam nav nekā svarīgākā par savu personu šobrīd. Rodrigo laikam uzskata, ka Gaviotai jaatriebjas, lai viņa cieš. Un Isadora pati vēlas ciest. ;)

Bet Isadora?

Viņas ģimenei ir vajadzīga nauda, a Rodrigo ir skaists (nu galv. varonis taču, jabūt vēl kādai sievietei, kura viņa iemīlesies līdz nāvei :lol: )... Par to ar' doma Isadora :D

Minerva kā draudzene ir diezgan laba, bet, protams, viņa vairāk domā par savu izdevīgumu. Āronam, man liekas, ir vienalga. Viņu rūp tikai nākošais dēls. (kura tomēr nebūs... Vai būs pēs DA scenārija?)

Nebūs bērna. :)

Žēl Kaijas. Viņa tik laimīga un nervoza brauc uz mājām, bet Rodrigo tajā laikā laulājas, piedzeras...

Jā... bet man liekas, ka viņa to ir pelnījusi, kā mācību, jo dzīve nav skaists sapnis, bet Gaviota doma, ka ir... :( Taču žēl... :cry:

0

8

es paskatījos šodienas sēriju mazu fragmentu un man sāka ieinteresēt šitā filma ^_^

0

9

ReBeCa написал(а):

man sāka ieinteresēt šitā filma

Man prieks par to. :)

0

10

:)

0

11

ReBeCa написал(а):

es paskatījos šodienas sēriju mazu fragmentu un man sāka ieinteresēt šitā filma

Cik jauki! :) Man ir prieks par to. ;) Kopā skatīties ir daudz interesantāk. :)

0

12

rubi написал(а):

Kopā skatīties ir daudz interesantāk.

vienmēr. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 9. sērija