TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Victorias un jeronimo pirmā kopīgā nakts (53. sērija)


Victorias un jeronimo pirmā kopīgā nakts (53. sērija)

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Es noskatījos stulbi smaidot un smagi nopūšoties ik pa laikam. Satriecoša sēriju - Victorijas labās attiecības ar Paulu, Marianita spiesta skaitīt lūgsanas ar vecmāmuļu un viņas draudzenēm un Enrike tik vientuļš, ka zvana meitām, lai apsveicinātos... :lol:  Vienkārši dievīga sērija ar vievīgām un superromantiskām beigām, kurās ir arī Nedēļas citāts, kuru tik ļoti mīlu. Bet vispār viss tas Jero teksts satriecošs - palūgšu, lai kāds man notranskribē un tad ielikšu forumā - nu dievinu... Oj, nespēju beigt stulbi smaidīt... ^_^

0

2

Es ar tikko noskatījos  un arī stulbi smaidu. :D  par Marianitu nāca smiekli kā ada un lūdzas, par Enriki - kā burkānu grauž.. :D 
jeronimo un Victoria... Aaaa - nu superrr. Viņš ir tik fantastiski mīļš!!! Ai, skaisti, skaisti, skaisti!!! Es gaidīšu, kad ieliski to tekstu forumā! Ah, parasti kā noskatos, izdzēšu sēriju, bet šo nespēju tā uzreiz izdzēst. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Victorias un jeronimo pirmā kopīgā nakts (53. sērija)