TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 10. un 11. sērijas


Destilando amor 10. un 11. sērijas

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

Es vakar biju ekskursijā, tāpēc 10. sēriju neredzēju, bet svētdienā vēlreiz skatījos CSM sākumu, tāpēc daļēji saprotu, kas tur bija. Tomēr DA ir ievelkts. 11. sērijā vēl nebija tā, kas vija CSM 5. sērijā. :) Tāpēc secinu, ka sērijas saturs ir nedaudz mainīts. :)
   Es šodien redzēju DA. :) Nevaru, man patīk gan Gaviota, gan Isadora. Man ir ļoti žel Gaviotas, bet tagad es nesaprotu viņu. Kāpēc viņa atsakās no savas laimes? :O Viņa ir tikpat sturgalvīga kā Rodrigo. Vispār, viņa šaubas, tas ir normāli. Rodrigo pats apskaujas ar Isu un dodas rādīt viņai agavas laukus. Kāpēc viņš nevar izvēlēties, vai nu būt mīļošam un laipnam ar Isu, mīlēt viņu, vai nu uzreiz beigt šīs attiecības, kurām nav nākotnes, ja Rodrigo būs bargs un nelaimīgs. :)
   Man likās smieklīgs tas moments, kad Gaviota runāja ar māti, pieminēja seriālus. Viņa teica kāpēc nefilmē seriālus par tādām meitenēm kā es, kuri dodas Londonā, kurus nodod u.t.t. :D :D :D (tas jau ir 3. šīs meitenes stāsts... Es domāju rimeikus ;))
   Vispār, man ne īpaši patīk Klarita. Tādas cietējas seja. :) Man patīk tas, ka viņa ir diezgan labsirdīga, mīl savu meitu, piedod viņai visu. Īpaši man iepatikas tas, ka viņa izpļāpājās Rodrigo. :) Par to esmu viņai ļoooti pateicīga. ;) Tomēr, kopumā reizēm man nepatīk kā viņa tēlo, pārspilē. CSM Palomas māte man patīka daudz vairāk. :)
   Cik žēl man bija Rodrigo, kad Klarita viņam stāstīja patiesību. :cray: Es negribētu atrasties viņa vietā. :(
   Man iepatikās moments, kad Rodrigo runāja ar Gaviotu, tas kaislīgais skūpsts. :) Tas bija tik skaisti. :)
   Cik jauki, ka Isa pati gatavo Rodrigo, mēģinā viņam izdabāt - tik mīļa, paklausīga sieva. :) Žēl viņas, viņa taču nav vainīga, ka Rodrigo nezina, ko viņš vēlās no dzīves. :)
   Man patīk tā kalpone. :D (nevaru iegaumēt viņas vārdu :D) Pēc rakstura, izskata un manierēm man viņa nedaudz atgādinā Elizabetes Teilores varoni filmā "Ukrošenije stroptivoj". :) Viņa ir diezgan jauka un ļoti spilgta varone. :) Arī man patīk tās strādnieks... :)
   Man sērija pagāja ļoooti ātri. :)
   Gaidīšu rītdienas sēriju ar nepacietību. :)

0

2

Nevaru, man patīk gan Gaviota, gan Isadora. Man ir ļoti žel Gaviotas, bet tagad es nesaprotu viņu. Kāpēc viņa atsakās no savas laimes? Viņa ir tikpat sturgalvīga kā Rodrigo. Vispār, viņa šaubas, tas ir normāli. Rodrigo pats apskaujas ar Isu un dodas rādīt viņai agavas laukus.

Kāpēc viņš nevar izvēlēties, vai nu būt mīļošam un laipnam ar Isu, mīlēt viņu, vai nu uzreiz beigt šīs attiecības, kurām nav nākotnes, ja Rodrigo būs bargs un nelaimīgs.

Gaviota ir parliecināta, ka Rodrigo viņu piekrāpa, un tagad viņš spēlējas ar vēl vienas sievietes jūtam (Isadora). Viņš taču pat neteica meitenei, ka šķirsies no sievas. Visu laiku atkārtoja, ka mīl tikai Gaviotu, bet Isadora viņam neko nenozīme. Nu tad vajadzētu ar’ pateikt, ka „tagad mēs iesim pie manas sievas un visu viņai paskaidrosim”. Ja, virietīs teica savam draugam, ka nevēlas sapināt Isadoru, tikai ar to viss beidzas. Rodrigo atgriežas mājās un dzer kopā ar Isadoru par kopīgu nākotni. Un kāda nakotne, ja viņš teica Džeimsam, ka cīnisies par Gaviotas mīlestību?! Lai gan var nolemt, ka varonis patiešam ir tik labsirdīgs cilvēks, manuprāt  Rodrigo ir egoists, kurš domā tikai par sevi. Un labi saprotu Gaviotu, kura atsakās no savas laimes, ja viņas domas ir tādas kā man (nu protams viņai vis ir nedaudz primitīvāk, bet jau var attaisnot varones uzvedību, ko neteiksi par Rodrigo). Man vienkarši riebjas Rodrigo uzvedība... brrr... parādās vēlēšanas aizlīst televizorā un pamatīgi viņam iesist.

Man likās smieklīgs tas moments, kad Gaviota runāja ar māti, pieminēja seriālus. Viņa teica kāpēc nefilmē seriālus par tādām meitenēm kā es, kuri dodas Londonā, kurus nodod u.t.t.

Man nepatīk tādas Klaritas un Gaviotas sarunas, jo visu laiku atceros, ka skatos seriālu, kurš ir diezgan primitīvs, un tē viņas salīdzīna savu dzīvi ar seriālu. Kam tas ir vajadzīgs? Visi taču zin, ka dzīvē (īpaši mūsdienas) tādu lētticīgu cilvēku kā Gaviota un viņas māte vienkarši nav (ja ir, tad ļoti-ļoti maz)... :/

Īpaši man iepatikas tas, ka viņa izpļāpājās Rodrigo.

Piekrītu. Rodrigo vajadzeja uzzināt par Gaviotas dzīvi Eiropā. Lai vairs nedomā, ka viņai tur klājas jautri ^_^

Palomas māte man patīka daudz vairāk.

Man abas varones neīpaši patīk :)

Cik žēl man bija Rodrigo, kad Klarita viņam stāstīja patiesību.

A man nebija žēl. :D Viņš to pelnīja :)

Man patīk tā kalpone.  (nevaru iegaumēt viņas vārdu ) Pēc rakstura, izskata un manierēm man viņa nedaudz atgādinā Elizabetes Teilores varoni filmā "Ukrošenije stroptivoj".  Viņa ir diezgan jauka un ļoti spilgta varone.  Arī man patīk tās strādnieks...

Viņas vārds ir Sanhuana :) Man patīk Elario (strādnieks), bet kalpone nepatīk, jo ir diezgan tāda... "muļķite" :D Varbūt vēlāk iepatīksies :)

0

3

rubi написал(а):

Man likās smieklīgs tas moments, kad Gaviota runāja ar māti, pieminēja seriālus. Viņa teica kāpēc nefilmē seriālus par tādām meitenēm kā es, kuri dodas Londonā, kurus nodod u.t.t.

Aha. :)

rubi написал(а):

Man ir ļoti žel Gaviotas, bet tagad es nesaprotu viņu. Kāpēc viņa atsakās no savas laimes?

Es gan saprotu! Pareizāk sakot, atbalstu. Šis apprecējās lai atriebtos viņai(Gaviota tak dabūja ciest un ne pie kā nav vainīga!) un tagad cenšas iegalvot, ka mīl viņu.

rubi написал(а):

Man patīk tā kalpone.

Man arī patīk. Jautra, kustīga, ziņkārīga,... :D

Deyalit написал(а):

Rodrigo atgriežas mājās un dzer kopā ar Isadoru par kopīgu nākotni.

Es par to arī biju šokā. Neloģiski.

Deyalit написал(а):

Man patīk Elario (strādnieks)

Elario? Man likas, ka Ilario.

0

4

Nu, un šo es jau rakstīju skaitīšanas sadaļā. :D
Gaviota bēg no Rodrigo. Viņš viņai seko un bļauj pa visu agaves lauku, ka mīl Gaviotu! Strādnieki tipa neko neredz un nedzird.  :lol:
Un vēl aina ar Romānu un viņa dēlu. Tik smieklīgi bakstījās. Romāns tik priecīgs, ka Ilario(Elario) ir draudzene. :D

Rodrigo:"Kaijai ir salausta sirds un es viņu saprotu."  :lol: Kurš tad to salauza? A?
Rogrigo:"Es mīlu Kaiju vairāk kā jebkad. Esmu gatavs ziedot savu laulību, lai viņu atgūtu." 
vai arī:
"Es negribu sāpināt Isadoru, bet neatteikšos no Kaijas."  :lol:

0

5

Elario? Man likas, ka Ilario.

Varbūt arī Ilario. Krievu valodā es viņa vārdu vienmer rakstīju ar "E". Un ar' tē uzrakstīju tā :)
Paskatījos serials.ru. Patiešam Ilario, tev taisnība :D

0

6

Deyalit написал(а):

Man vienkarši riebjas Rodrigo uzvedība... brrr... parādās vēlēšanas aizlīst televizorā un pamatīgi viņam iesist.

Deyalit написал(а):

A man nebija žēl.  Viņš to pelnīja

Nesaprotu, pie kā Rodrigo šajā situācijā ir vainīgs? :O Viņš visu gadu ir uzticīgs Gaviotai, tikai domā par to, atbrauc uz rančo, turklāt - agrāk, bet tad viņš maldās, jo viņam izstāstīja blēņas par Gaviotu. Nu un kas, ka viņš apprecējās? Viņš taču nezināja, ka Gaviota nav ielene. :) Turklāt, ja es būtu Rodrigo vietā, ieraugot tās fotogrāfijas, es arī noticētu blēņām. Manuprāt, kārtīgai meitenes nepinākas tā fotogrāfeties. :/
Vienīgais, kas mani mulsina - ja Rodrigo varēja atbraukt agrāk, pamest mācības, jo bija satriekts ar vecāku nāvi, tad kāpēc, viņš nesarunāja ar Gaviotu tikties agrāk, atlikt mācības viņas dēļ vai vismaz atbraukt uz Ziemassvētkiem u.t.t Viņš tacu ir miljonars... :) Un tas blēņas, ka viņi nevar rakstīt viens otram mūsdienu pasaulē, man arī nepatīk. Viņš varēja nopirkt Gaviotai mobīlu telefonu. :)
Kopumā, Rodrigo uzvedība man bieži nepatīk, bet gadījumā ar Gaviotu es viņu ne īpaši vainoju, jo visu izšķira liktenis. :) Man pat vairāk ir dusmas uz Gaviotu - uzticējās fotogrāfam, aizbrauca uz Parīzi, tad uz Londonu, vēlāk tā avārijā  - jāskatās, kad šķerso ceļu u.t.t. Viņa sirdsdziļumos vaino Rodrigo par to, ka viņa zaudēja bērnu, bet, man liekas, ka bērna zaudēšanā ir vainīga tikai viņa, jo viņai svarīgāks bija Rodrigo, viņu tikšanās, nevis bērns. :/

0

7

Nesaprotu, pie kā Rodrigo šajā situācijā ir vainīgs?

A kurš vēl ir vainīgs? ;) Jā, ši situācija ir miglaina, un tomēr... Gaviota ir nu ļoti lētticīga meitene, kura piedzimusi laukos. Viņa nekad nebija lielā pilsētā, un viņa uzskata, ka visur it tāpāt kā viņas mazā pasaulē. Viņa nekad nemīlēja, taču atrodas tādā vecumā, kad sapņo par princi un mīlestību līdz nāve šķirs. Un tē pārādas Rodrigo, īsts karalis :) Viņš viņai pastastīja daudz jauko lietiņu un pierunāja pārgulēt... Protams, ka Gaviota piekrīta un ir vainīga, bet atcerēsemies kā tas notika. Rodrigo prasīja Gaviotai: "Es tevi mīlu, mēs neredzēsim viens otru gadu! Kā pierādīt mīlestību?" Gaviota atbildēja: "Pēc gada tu atbrauksi, mēs satiksimies tē un tad būs skaidrs, vai mūsu jūtas ir patiesas" (protams, ka citāti nav "točnie", bet tā jau bija). No tā varu secināt, ka Rodrigo paveda Gaviotu, jo viņam nekad nebija sievietes, a gribas... viņš nav jau nekāds zēns :D Vai tas ir labi no viņa puses? Nu jā, Rodrigo bija pārliecināts, ka būs atpakāļ pēc gada, bet tomēr tas nav labi. Viņam vajadzēja padomāt par nelabvēlīgām sekām (bērnu), jo viņš bija iniciators (neticu, ka iniciatore bija Gaviota). :D

Viņš visu gadu ir uzticīgs Gaviotai, tikai domā par to, atbrauc uz rančo, turklāt - agrāk, bet tad viņš maldās, jo viņam izstāstīja blēņas par Gaviotu.

Un kāpēc viņš tik viegli noticēja tam ko viņam pastastīja par Gaviotu? Vai tad viņš nezzināja, ka viņa ir kā liels bērns? Vai tad viņa "flirtovala" ar strādnikiem, kad viņi vēl nebija kopā? Kāpēc viņš negaidīja 21.03, bet bildināja un apprecas ar viņu? :) Viņš taču varēja pagaidīt. Kas viņam traucēja? Vēlēšanas atriebties? ;) Stulbi no viņa puses. :) IMHO.

Man pat vairāk ir dusmas uz Gaviotu - uzticējās fotogrāfam, aizbrauca uz Parīzi, tad uz Londonu, vēlāk tā avārijā  - jāskatās, kad šķerso ceļu u.t.t.

Viņa uzticējās viņam, jo neredzeja citas iespējas satikties ar Rodrigo :) Un avārija var notikt ar katru cilvēku, pat ar tādu, kurš dzīvo pilsētā kopš dzimšanas, bet Gaviota dzīvoja laukos :) Es kad vasarā atgriežos pilsētā (biju dažas dienas laukos) man bija izklaidība :) Es biju ļoti neuzmanīga... ;)

Viņa sirdsdziļumos vaino Rodrigo par to, ka viņa zaudēja bērnu, bet, man liekas, ka bērna zaudēšanā ir vainīga tikai viņa, jo viņai svarīgāks bija Rodrigo, viņu tikšanās, nevis bērns.

Viņas svarīgāka bija viņas nākama ģimene :) Ja viņa vainotu Rodrigo, tad darītu to jau Londonā, kad zaudēja to bērnu, bet viņa sapņoja par kāzām, par to kā viņa satiksies ar savu mīlestību :) Vai tad nē? ;) Tagad viņa vaino Rodrigo, bet tikai tāpēc, ka viņš viņu nodeva, kad apprecas ar Isadoru. :) Viņa taču atgriežas, lai gan ar viņu tik daudz notika :cry:

0

8

Deyalit написал(а):

Un kāpēc viņš tik viegli noticēja tam ko viņam pastastīja par Gaviotu? Vai tad viņš nezzināja, ka viņa ir kā liels bērns? Vai tad viņa "flirtovala" ar strādnikiem, kad viņi vēl nebija kopā? Kāpēc viņš negaidīja 21.03, bet bildināja un apprecas ar viņu?  Viņš taču varēja pagaidīt. Kas viņam traucēja? Vēlēšanas atriebties?  Stulbi no viņa puses.  IMHO.

Viņš tam arī nenoticēja. ;) Viņš sāka tam ticēt tikai pēc tam, kad atrada foto. Es jau minēju, ka fotogrāfijā Gaviota izskatās diezgan "raspu6enno". Turklāt fakti, visi to saka u.t.t. Jebkurš cilvēks var noticēt tādām blēņām... :)

Deyalit написал(а):

Viņš viņai pastastīja daudz jauko lietiņu un pierunāja pārgulēt... Protams, ka Gaviota piekrīta un ir vainīga, bet atcerēsemies kā tas notika. Rodrigo prasīja Gaviotai: "Es tevi mīlu, mēs neredzēsim viens otru gadu! Kā pierādīt mīlestību?" Gaviota atbildēja: "Pēc gada tu atbrauksi, mēs satiksimies tē un tad būs skaidrs, vai mūsu jūtas ir patiesas" (protams, ka citāti nav "točnie", bet tā jau bija). No tā varu secināt, ka Rodrigo paveda Gaviotu, jo viņam nekad nebija sievietes, a gribas... viņš nav jau nekāds zēns  Vai tas ir labi no viņa puses? Nu jā, Rodrigo bija pārliecināts, ka būs atpakāļ pēc gada, bet tomēr tas nav labi. Viņam vajadzēja padomāt par nelabvēlīgām sekām (bērnu), jo viņš bija iniciators (neticu, ka iniciatore bija Gaviota).

Šajā gadījumā Rodrigo tiešām bija vainīgs. Tomēr Gaviota piekrita, neviens viņu nepiespieda gulēt ar vīrieti, kuru viņa pazina tikai 2-3 dienas. Viņa varētu arī atteikties, bet nē - viņa pati to gribēja. Tāpēc arī viņai bija jādomā par sekām, par bērnu u.t.t. Kaut arī Gaviota dzīvo laukos, viņa taču zina, kas ir attiecības ar vīrieti un grūtniecība. :D

Deyalit написал(а):

Viņa uzticējās viņam, jo neredzeja citas iespējas satikties ar Rodrigo

Tas - jā. Bet kādēļ vispār vajadzēja braukt uz citu pasaules malu? (to viņa zināja, jo Rodrigo viņai stāstīja, ka Londona atrodas ļoti tālu, cik stundas ar lidmašīnu līdz tai jābrauc u.t.t.) Varu piekrist, ka Gaviota ir lētticīga, tomēr, vajadzēja domāt arī par bērnu, nevis tikai par tikšanos. :)
Visvairāk šajā situācijā es nesaprotu Klaritu. Atlaist meiteni uz Parīzi, turklāt viņas nekad nešķiras. Gaviotai bija mīlestības pilnas acis, viņa tikai domāja par tikšanos ar Rodrigo. Bet māte? Viņa jau varēja neuzticēties fotogrāfam pēc tā, kad viņš to nelaida skatīties, kā meitu fotogrāfēja. :)

0

9

Deyalit написал(а):

Un avārija var notikt ar katru cilvēku, pat ar tādu, kurš dzīvo pilsētā kopš dzimšanas, bet Gaviota dzīvoja laukos  Es kad vasarā atgriežos pilsētā (biju dažas dienas laukos) man bija izklaidība  Es biju ļoti neuzmanīga...

Bet tas gadījums notika ne uzreiz pēc tā, kad viņa atbrauca no laukiem. Jau pagāja laiks, viņa jau bija Parīzē, Londonā... :)
Tomēr - jā. Avārijas var notikt ar jebkuru cilvēku. Tomēr, ja Tu esi stāvoklī, lieko reizi paskaties pa labi un pa kreisi. Bet - nē, viņa gandrīz uz ceļu neskatījās...

0

10

rubi написал(а):

vēlāk tā avārijā  - jāskatās, kad šķerso ceļu u.t.t.

Man ar bija tāda doma. Sievietei stāvoklī vajadzētu būt īpaši uzmanīgai, nevis skriet pāri ceļam slomja golovu un neskatoties uz mašīnām.

Deyalit написал(а):

Kāpēc viņš negaidīja 21.03, bet bildināja un apprecas ar viņu?  Viņš taču varēja pagaidīt. Kas viņam traucēja? Vēlēšanas atriebties?  Stulbi no viņa puses.

Nu, viņš sagaidīja 21.03., bet Gaviota ieradās dienu vēlāk. :( Ja viņa atbrauktu ātrāk, tad viņi varētu izrunāties un Rodrigo paspētu atcelt kāzas.
Bet doma precēties ar Isadoru bija muļķīga. :/

0

11

Ragana написал(а):

Man ar bija tāda doma. Sievietei stāvoklī vajadzētu būt īpaši uzmanīgai, nevis skriet pāri ceļam slomja golovu un neskatoties uz mašīnām.

Tieši tā. :) Es negribu vainot Gaviotu pie notikuša, bet tomēr vajadzēja domāt. Viņu pirms negadījuma gandrīz satrieca kāda mašīna, (kad viņa skrēja, visas mašīnas sāka strauji apstāties) tāpēc vajadzēja lieku reizi paskatīties uz visām pusēm un nedaudz pagaidīt. Ja viņa pat nepanāktu Rodrigo, nekas slikts nenotiktu, jo viņai vismaz būtu bērns. Viņai tik un tā paveicās, ka viņa to satika, varēja arī vispār nesatikt. Un tādā gadījumā, viņa vienkārši brauktu mājās. Tas nebūtu nekāds pasaules gals.

Ragana написал(а):

Nu, viņš sagaidīja 21.03., bet Gaviota ieradās dienu vēlāk.  Ja viņa atbrauktu ātrāk, tad viņi varētu izrunāties un Rodrigo paspētu atcelt kāzas.
Bet doma precēties ar Isadoru bija muļķīga.

Pilnībā piekritu. :)

0

12

Atnāca liela Gaviotas aizstāveja! Es tomēr nevaru piekrīst (nu stūrgalvīga esmu)! :)

Sāka tam ticēt tikai pēc tam, kad atrada foto. Es jau minēju, ka fotogrāfijā Gaviota izskatās diezgan "raspu6enno". Turklāt fakti, visi to saka u.t.t. Jebkurš cilvēks var noticēt tādām blēņām...

Atrada foto un tad? Visam mūsu dzīvē ir savi iemesli un izskaidrojumi. Ja es atradīšu ko tādu, nekad nenoticēšu. Vispirms es parbaudīšu informāciju. Rodrigo taču zināja Gaviotu, meitenei bija pašcieņa. Un tē viņa pekšņi aizbrauca Eiropā. Kāpēc viņa to izdarīja? Gaviota smagi stradāja plantācijas, nekad nekavēja... Viņš varēja parunāt ar cilvēkiem, kuri pazina meiteni ilgāk par viņu pašu. Beigu beigas Rodrigo redzēja, ka Gaviotu ir viegli apkrāpt, un pasaulē ir tik daudz gadījumu,  kad lētticīgas meitenes kļuva par krāpnieku upuriem. Rodrigo ir gudrs cilvēks (mācījas taču Londonā, dzirdēja laikam visādas šausmas), taču nedomāja par tādu variantu. Vai tad nē?

Tomēr Gaviota piekrita, neviens viņu nepiespieda gulēt ar vīrieti, kuru viņa pazina tikai 2-3 dienas. Viņa varētu arī atteikties, bet nē - viņa pati to gribēja. Tāpēc arī viņai bija jādomā par sekām, par bērnu u.t.t. Kaut arī Gaviota dzīvo laukos, viņa taču zina, kas ir attiecības ar vīrieti un grūtniecība.

Zina, bet vai viņai bija kontracepcijas tabletes (ceru, ka pareizi uzrakstīju)? Pilsēta taču ir tālu. Isadora pat produktus pasūtīja no pilsētas, jo pašai ilgi braukt. Tadeļ par aizsardzību vajadzēja domāt Rodrigo, jo viņš bija iniciators, un kad vēl Gaviota nezināja ar ko beigsies tā diena, viņš noteikti jau plānoja, ka mīlēsies ar viņu. 

Visvairāk šajā situācijā es nesaprotu Klaritu. Atlaist meiteni uz Parīzi, turklāt viņas nekad nešķiras. Gaviotai bija mīlestības pilnas acis, viņa tikai domāja par tikšanos ar Rodrigo. Bet māte? Viņa jau varēja neuzticēties fotogrāfam pēc tā, kad viņš to nelaida skatīties, kā meitu fotogrāfēja.

Nu tad vainīga ir Klarita. Gaviota redz pasauli caur rozām brillēm. Viņa ar’ domāja par bērnu. Es jau rakstīju agrāk. Ja Gaviota paliktu Meksikā, viņa dzemdētu vēl tad, kad Rodrigo būtu Londonā. Nu viņš atgriežas, un uzzina, ka viņam ir bērns. Un ko viņš darīs? Viņš būs laimīgs, kamēr Ārons vai Sofija teiks viņam, ka šis bērns var būt no kāda strādnieka. Un viņš noticētu, jo tic visādam blēņam. Gaviota izaugusi uz telenovelem, redzēja daudz tādu stāstu. Tāpēc ar’ tik bieži piemina telenoveles un parāda cik lielu nozīmi tas spēlē Klaritas un viņas meites dzīvē. Var jau būt, ka viņa rdzēja sevi kādas varones vietā un baidījas, ka Rodrigo viņu dēlu nepieņēms. Nu un „+” šadai versijai, ka pēc visa notīkuša, kad Klarita sāc salīdzināt Gaviotas dzīvi ar telenoveli, meitene attiecas pret šadiem salīdzinājumiem mazlietiņ aukstāk nekā agrāk.

Tomēr - jā. Avārijas var notikt ar jebkuru cilvēku. Tomēr, ja Tu esi stāvoklī, lieko reizi paskaties pa labi un pa kreisi. Bet - nē, viņa gandrīz uz ceļu neskatījās...

Gaviota bija ļoti uzmanīga kamēr neieraudzīja Rodrigo. Viņa neko neredzēja, tikai savu mīlestību. Kad cilvēks atrodās „eiforijā”, viņš ar’ var kļust neuzmanīgs.

Nu, viņš sagaidīja 21.03., bet Gaviota ieradās dienu vēlāk.  Ja viņa atbrauktu ātrāk, tad viņi varētu izrunāties un Rodrigo paspētu atcelt kāzas. Bet doma precēties ar Isadoru bija muļķīga.

A kāda dienā Rodrigo piedāvāja Isadorai apprecēties? 20. martā? Kāzas bija ļoti greznas. Lai sagatavotu tādus vajadzīga kaut kur nedeļa, ja ne mēnesis. No tā var izdarīt secinājumu, ka Rodrigo nesagaidīja Gaviotu. Viņš nodeva Gaviotas mīlestību, kad bildīnāja Isadoru. Viņš vienkārši nolēma, ka viņa kāzas ar Isadoru notiks dienā, kad bija sarunāta tikšanas ar Gaviotu.

0

13

Deyalit написал(а):

Viņa neko neredzēja, tikai savu mīlestību. Kad cilvēks atrodās „eiforijā”, viņš ar’ var kļust neuzmanīgs.

Piekrītu... Zināma sajūta...

Lai arī telenoveli neskatos, tomēr aizstāvu Gaviotu!

0

14

Deyalit написал(а):

Atnāca liela Gaviotas aizstāveja! Es tomēr nevaru piekrīst (nu stūrgalvīga esmu)!

:D :D :D Man arī patīk Gaviota. (varat neticēt :D) Vnk Rodrigo man arī patīk. :)  :love:

Deyalit написал(а):

Rodrigo ir gudrs cilvēks (mācījas taču Londonā, dzirdēja laikam visādas šausmas), taču nedomāja par tādu variantu. Vai tad nē?

Mīlestība ir akla. :( Viņš tā pārdzīvoja, domāja par savām bēdām, ka pat sāka ticēt blēņām. :(

Deyalit написал(а):

Zina, bet vai viņai bija kontracepcijas tabletes (ceru, ka pareizi uzrakstīju)? Pilsēta taču ir tālu. Isadora pat produktus pasūtīja no pilsētas, jo pašai ilgi braukt. Tadeļ par aizsardzību vajadzēja domāt Rodrigo, jo viņš bija iniciators, un kad vēl Gaviota nezināja ar ko beigsies tā diena, viņš noteikti jau plānoja, ka mīlēsies ar viņu.

Grūti teikt, par ko viņi domāja, uz ko cerēja Rodrigo. Bet jā, laikam šajā situācijā vairāk vainīgs ir Rodrigo. :(

0

15

Norkys написал(а):

Piekrītu... Zināma sajūta...
Lai arī telenoveli neskatos, tomēr aizstāvu Gaviotu!

Sievietes vienmēr aizstāv sievietes. :D :)

0

16

Man arī patīk Gaviota. (varat neticēt) Vnk Rodrigo man arī patīk.

Esmu meitenes pusē, jo Rodrigo jābūt gudrākām apstākļu dēļ, kuras viņš dzīvo :D

Mīlestība ir akla. Viņš tā pārdzīvoja, domāja par savām bēdām, ka pat sāka ticēt blēņām

Piekrītu tam, ka mīlestība ir akla, taču vēlāk būs Danija, kura teiks Rodrigo, ka viņam var būt netaisnība, kad viņš stridīsies ar Gaviotu 60-70. sērijas. Un viņš meiteni neklausīs. Skaisti, jā? Blēņam ticēt var, bet māsai - nē. Kāpēc? Vai viņš šaubas Gaviotā? Tad varbūt viņiem labāk dzīvot šķirti? ;) Un 95% no 100% pirmo stulbo soli darīs Rodrigo (kā tē apprecas ar Isadoru). :)

Sievietes vienmēr aizstāv sievietes.

Ženskaja solidarnostj! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

+1

17

Deyalit написал(а):

Ženskaja solidarnostj!

:D http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

18

Deyalit написал(а):

Piekrītu tam, ka mīlestība ir akla, taču vēlāk būs Danija, kura teiks Rodrigo, ka viņam var būt netaisnība, kad viņš stridīsies ar Gaviotu 60-70. sērijas. Un viņš meiteni neklausīs. Skaisti, jā? Blēņam ticēt var, bet māsai - nē. Kāpēc? Vai viņš šaubas Gaviotā? Tad varbūt viņiem labāk dzīvot šķirti?  Un 95% no 100% pirmo stulbo soli darīs Rodrigo (kā tē apprecas ar Isadoru).

Dānija arī tagad, pirms kāzām, teica Rodrigo, lai viņš gaida Gaviotu, bet tad izlemj, precēties, vai nē. :) Bet nē... :(
Nevaru. :D Man Rodrigo tik un tā patīk. Nu un kas, ka viņš nav īpaši labsirdīgs? :D Tik un tā skatīties uz viņu ir patīkami. :)

0

19

Nu un kas, ka viņš nav īpaši labsirdīgs?

Sirds viņam ir, bet ar smadzeņiem ir lielas problēmas.
Godīgi sakot, es neredzu citu Rodrigo. Yañez ir 100% iedzīvojies šajā lomā. Tāpēc nu nevaru teikt, ka viņš man vispār nepatīk :D
Vot viņa uzvedība tracina :)

Отредактировано Deyalit (24.02.2008 16:14)

0

20

Nu, Norkys vienmēr iejaucas ar savu negatīvismu...

Ne man Rodrigo patīk, ne pats aktieris!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 10. un 11. sērijas