TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La madrastra/Pamāte (Televisa, 2005)


La madrastra/Pamāte (Televisa, 2005)

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

http://www.bildites.lv/images/za9fx6zu8ddkn37x0l5.jpg

Oriģināls: La madrastra (Čīle). Televisas Pamāte ir 4. rimeiks.
Sēriju skaits: 120 + 1 after-finale special
Producents: Salvador Mejia
Ievaddziesma: Laura Pausini - Viveme

Sižets

A terrible tragedy puts an end to a group of friends' vacation in Aruba. María (Victoria Ruffo) hears a gunshot and finds her friend Patricia (Montserrat Olivier) dead; in the confusion of the moment, she picks up the gun. María is thus found guilty of murder and is sentenced to life in jail. Her husband, Esteban (César Évora), an important businessman, does not believe her proclamations of innocence, and when he returns to Mexico he divorces her, buys the silence of all who were with them on the trip, and tells his young children that their mother died in an accident. He then erects a painting of another woman, whom he names Montserrat, above the fireplace

Twenty years later, María is freed from prison as a result of her good conduct and returns to Mexico City in search of vengeance. She wants to find Patricia's real killer and confront Esteban, whom she now hates for abandoning her, but what she wishes for most is to have her children, Héctor (Mauricio Aspe) and Estrella (Ana Layevska), back. The first thing that María does when she arrives is to confront everyone who was with her on the trip: Esteban; Servando (Lorenzo de Rodas), one of Esteban's business associates at the Empresas San Román; Demetrio (Guillermo García Cantú), Esteban's corporate lawyer; Daniela (Cecilia Gabriela), Demetrio's wife and the aunt of Esteban's fiancée, Ana Rosa (Martha Julia); Bruno (René Casados), another of Esteban's business associates; Fabiola (Sabine Moussier), Bruno's wife who is nonetheless in love with Esteban; and Alba (Jacqueline Andere) and Carmela (Margarita Isabel), Esteban's two aunts. Everyone is horrified to see María, and she puts fear and doubt into them when she tells them that she did not kill Patricia, and that the real murderer has lived among them for the past twenty years.

In the course of her investigation, María finds a portion of Patricia's diary and learns that her friend was not the good person whom she appeared to be: Patricia knew the secrets and weaknesses of everyone in their group and purposefully made María believe that Esteban had made sexual advances toward her. Furthermore, María learns that Patricia never loved her own son, Leonel (Eduardo Capetillo), and María resolves to prevent Leonel from learning this terrible truth.

María remarries Esteban so that she can win back her children's love; however, Héctor and Estrella are unaware that María is their real mother and loathe her, believing that María has come to usurp the rightful place of their mother, whom they have idealized. Plus, María must deal with the intrigues of her former friends, most notably Alba, who secretly harbors an incestuous love for her own nephew and hates all of the women who grow close to him, and Fabiola, who was once engaged to Esteban and resents María for winning his heart despite her low socioeconomic background.

María is also stunned to learn that Esteban has a third child, Ángel (Miguel Ángel Biaggio), whose mother Esteban refuses to name. Ángel is a frequently ill and insecure young man, and María accepts him immediately and treats him with love, and vice versa. Thanks to María's support, Ángel grows into a self-confident and optimistic man. Little by little, María wins her own children's love without revealing the true ties that unite them. She helps Estrella to mature and leave behind her life as a superficial and capricious youth, and helps her to understand that of her two suitors, Carlos (Sergio Mayer) and Greco (José Luis Reséndez), it is the latter who truly cares for her. Héctor is also immature and arrogant, and María helps him to accept responsibility when he falls in love with and impregnantes Vivian (Michelle Vieth), María's former cellmate.
However, María's biggest problem is Esteban. María finds herself at a crossroads when she realizes that she still loves her husband, and that he still loves her. Now, her heart hardened by twenty years of suffering, loneliness, and abandonment, María must find the strength to choose between vengeance and forgiveness.

Aktieru sastāvs:
    Victoria Ruffo — María Fernández Acuña de San Román
    César Évora — Esteban San Román

    Eduardo Capetillo — Leonel Ibáñez
    Jacqueline Andere — Alba San Román
    Ana Martín — Socorro de Montes
    Cecilia Gabriela — Daniela de Rivero
    Martha Julia — Ana Rosa Márquez
    Guillermo García Cantú — Demetrio Rivero
    René Casados — Bruno Mendizábal
    Sabine Moussier — Fabiola de Mendizábal
    Margarita Isabel — Carmela San Román
    Lorenzo de Rodas — Servando Maldonado
    Patricia Reyes Spíndola — Venturina García
    Joaquín Cordero — Father Belisario
    Michelle Vieth — Vivian Sousa de San Román
    Ana Layevska — Estrella San Román Fernández de Montes
    Sergio Mayer — Carlos Sánchez
    Mauricio Aspe — Héctor San Román Fernández
    Miguel Ángel Biaggio — Ángel San Román
    Ximena Herrera — Alma Martínez de San Román
    Mariana Ríos — Lupita Montes de Ibáñez
    José Luis Reséndez — Greco Montes
    Carlos Bonavides — Rufino "El Pulpo" Sánchez
    Arturo García Tenorio — Leonardo "DaVinci" Montes
    Irma Serrano — La Duquesa

Divus gadus pēc telenoveles filmēšanas beigām, producents bija atkal savācis kopā lielāko daļu aktieru, lai nofilmētu otru versiju, kurā ir cits Patrīsijas slepkava.
Eksistē arī  filma, kurā darbība notiek pēc 10 gadiem kopš fināla.

0

2

Fantastisks un  īpašs seriāls, kas milzīgu porciju emociju sniedza man kā skatītājai :) nu lielisks sižets un Marijas un Estebana attiecības :) pie tam - tas vēl vairāk satuvināja mani un Palomu un radīja daudz neaizmirstama :)

0

3

kārtējā telnovevela kur man patika sāna tēls
un jau atkal blondīne - izlutinātā meite
likās varen jauka
ne tādasķā citas izlutinātās
ši īja jauki izlutināta
un atkal jau skatījos tikai cita sāna tēla dēl

0

4

Pamāte tiešām bija jauka telenovele, lai arī skolas dēļ principā gandrīz neko no viņas neredzēju.
Laipni lūgta forumā, Ally!

0

5

Paldies :)
Es pagaishgad pa TV Dzintari(Liepajas rajona televizija) skatijos. Un tad vinjsh gaja ap 19:00. Ta ka skola jau bija beigusies, vareju mierigi noskatities.

0

6

Ally написал(а):

Liepajas rajona televizija

Man līdz tādai tālu kā līdz pensijai! :D

0

7

Īsais treileris

Garais treileris

Entrada

0

8

:rofl:  :rofl:  :rofl: Šīs noveles bloopers tiešām izbaudīju :D
Bloopers
http://www.dailymotion.com/video/xby3q2_la-madrastra-bloopers_creation

Fan video

0

9

Jau ilgu laiku bija doma, ka vēlreiz jāķeras pie šīs telenoveles. Atceros, kad Latvijā rādīja..Vispār mani šī telenovele nebija piesaistījusi toreiz - gribējās galvenos pārus kuri jaunāki un tml. Bet tā bija Paloma, kura mani toreiz ievilka. Pat neatceros, kā īsti tas notika.. Anyway..pa TV skatīties nebija īsti sanācis skolas dēļ, tādēļ atceros, ka skatījos Ziemassvētku brīvlaikā un būtībā Estebana un Marijas ainas internetā... neskaitāmas reizes! Tādēļ loģiski arī pēc šiem gadiem bija uznākusi vēlme, bet turējos pretī ar domām nogaidīt vismaz līdz vasarai. Pašai ar sevi cīnīties dažkārt vēl sanāk, bet kad mani kaut mazliet pastumj.. kā lai turās pretī?? Un atkal jau Paloma.... Tā nu nekas cits neatlika kā noskatīties tagad...

Fantastiska telenovele!!! Viena no spēcīgākajām un labākajām, kuras esmu redzējusi. Man liekas, ka šeit ir viss, kas vajadzīgs - noslēpumi un intriga par patieso slepkavu (un cik īpatnēji un dažādi ir šie visi aizdomās turamie), lieliska ideja, sižets (protams, ar savām sižetiskajām kļūdām un neloģiskumiem, bet nav tādas telenoveles, kur tā nebūtu), dramatika, lieliski aktieri, mūzika..Tik daudz dažādu emociju. Skatoties šo telenoveli nākas līdzi varoņiem dzīvot - smaidīt un raudāt, izjust uz sevis viņu ķīmiju! Spēcīgi parādīta ģimenes tēma - mātes, tēva mīlestība, bērnu mīlestība, brāļu un māsu mīlestība. Tik ārkārtīgi daudz aizkustinošu ainu, vārdu, notikumu! Un cik ļoti ir akcentēta Marija - viņas elegance, spēks kas mijas trauslumu, māte kas bērnu dēļ gatava uz visu, un lai kā viņa pusi telenoveles centās iestāstīt, ka ir sieviete, nevis māte, vienalga piesaista tieši ar šo kaislīgo sievieti sevī.
Nemaz nerunājot par Estebanu un Mariju kā pāri! Starp viņiem, ķīmija un fizika un viss kas vien var būt. Viņu attiecībās arī parādās visas iespējamās sajūtas, emocijas, kas vien var vienot vīrieti un sievieti. Ideālas ainas, ideāli dialogi, tēlojums. Pat īstenībā teikt nav ko..vienkārši vēlme skatīties atkal, atkal un atkal.

Es laimīga, ka Latvijā bija rādījuši šo telenoveli..savādāk diez vai būtu kādreiz uzzinājusi, ka eksistē kaut kas tik fantastisks. Man īstenībā trūkst vārdu, lai izteikti savas sajūtas par šo telenoveli

Aktieri šeit tik profesionāli, bet īpaši man interesanti skatīties uz Estrelju (Ana Layevska). Jūsmoju par to, kā aktrise tēloja it īpaši tādās ainās, kā apskāvieni ar Mariju, kad varone juta, ka ir pieķērusies Marijai utt utt.. Viņai vienmēr bija tādas sejas izteiksmes, kuras šīs ainas padarīja maģiskas.

0

10

Ak, es pat nezinu, priecāties vai skumt, ka biju par iemeslu, lai Tu noskaties. :D Apskaužu Tevi! Arī gribētu noskatīties atkal! Bet... es nebeigšu apbrīnot Tavus tempus... :D

Bet par to ķīmiju, fiziku un visu pārējo - o jā! :love: Tajā vakarā, kad "pagrūdu" Tevi uz šo soli, un kad skatījos tās dažas ainas... Tāds emociju sprādziens! Fantastika! Vienreizēji aktieri, tēlojums, un tās situācijas, ainas, dialogi! :love: Tiešām, neredzot nekad neiedomātos, ka telenovele par "veciem" cilvēkiem var būt tik vienreizēja! Ak, atkal sagribējās šo telenoveli... :D Labi, ka esmu darbā un nav iespējas sadarīt muļķības.

0

11

Paloma написал(а):

Tiešām, neredzot nekad neiedomātos, ka telenovele par "veciem" cilvēkiem var būt tik vienreizēja!

Bet šī ir viena no iezīmēm, kura tagad mani tā piesaista. Ka parāda, ka mīlestībai nav vecuma ierobežojumu. Ka arī nedaudz vecākā paaudzē var eksistēt tāda pati kaisles un mīlestības intensitāte. Patiesībā varbūt pat spēcīgāka nekā tiem jaunajiem, jo vairāk dzīves pieredzes un nav vietas daudzām banalitātēm un muļķības, kuras parasti pieļauj telenovelēs jaunie galvenie varoņi.

Paloma написал(а):

Labi, ka esmu darbā un nav iespējas sadarīt muļķības.

Vai ne? Mani iegrūdi, bet pati priecājas, ka nedrīkst :D
Aiii..gribas vēlreiz no sākuma visu :D Vispār redzams, ka Salvadors Mehija arī lepojas, ka tādu pāri atklājis.. sākot jau no Apskauj mani cieši (lai gan tur Sesaram ļaunā loma. droši vien nebūs viegli skatīties šo noveli.. kad tikšu līdz tai) un beidzot ar Mīlestības uzvaru.. Tagad atkal atsvaidzinot atmiņas par Pamāti, vēl lielāka interese uzzināts, kāds abiem stāsts Mīlestības uzvarā.

0

12

Jauki,ka atsauci atmiņā šo brīnišķīgo seriālu,kurā ir viss,kas spēj uzrunāt skatītājus-mīlestība un nodevība,cēlais un zemiskais.Pamāte neapšaubāmi ir viens no tiem seriāliem,kas ir spējis izturēt laika pārbaudi,jo tajā parādītās problēmas ir aktuālas visos laikos.

0

13

Vēl daži jauki fanu veidotie video :)

video



0

14

Paldies par skaistajiem video!

0

15

La madrastra parodija


+1

16

Kaut kad sen, sen skatījos parodijas :D

0

17

Starp citu Viktorijas Ruffo varoni Mariju parodē viņas māsa Gabriela Ruffo.

+1

18

aNgeL написал(а):

Kaut kad sen, sen skatījos parodijas :D

Es atkal atpalikusi no laika un vakar pirmo reizi sāku skatīties :D

0

19

mmaarriiaa написал(а):

Starp citu Viktorijas Ruffo varoni Mariju parodē viņas māsa Gabriela Ruffo.

Cik interesanti :D Bet pašu telenoveli tu it kā neesi skatījusies, vai kaut ko jaucu?

0

20

aNgeL написал(а):

Bet pašu telenoveli tu it kā neesi skatījusies, vai kaut ko jaucu?

To daļu, kura tika parodēta esmu redzējusi, bet man vēl daudz jānoskatās, bet bišķiņ jau esmu sākusi.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La madrastra/Pamāte (Televisa, 2005)