TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La esposa virgen/Daiļā atraitne (Televisa, 2005)


La esposa virgen/Daiļā atraitne (Televisa, 2005)

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://www.geocities.ws/thaliatrocas/banner_la_esposa_virgen.jpg

Producents: Salvador Mejia 
Valsts: Meksika   
Gads: 2005   
Sērijas: 65 (80)
Dziesma:  Alejandro Fernández - "Qué Voy a Hacer con Mi Amor" 

Sižets:
Shortly before his death, general Francisco Ortiz marries Virginia and appoints her as his sole heiress. When Virginia and her younger brother Diego arrive to the town of San Francisco de los Arenales to bury the general, accompanied with the nephew of captain Fernando Ortiz, who despises Virginia, believing that she is a gold-digger who married her uncle for his fortune. The only person that receives Virginia politely in the town is the municipal President, Dr. José Guadalupe Serrano, a good and honest man whose wife, Blanca, suffers from a terminal disease.

Virginia is surprised to see the ranch of the general is abandoned, without knowing that this is work of the mother of Fernando, Aurelia, who has allied with the administrator, Cristóbal, to steal the fortune that Virginia has inherited.

Aurelia hates Virginia and will try with all means that Virginia leaves the ranch because she knows if she does so, she will lose her inheritance, but if she doesn't, Aurelia is ready to resort to violence. Her hatred is even greater when she realizes that Fernando is madly love with Virginia, although Virginia only sees him as a good friend.

When Virginia meets Blanca, a sincere friendship begins between them. José Guadalupe ignores that Blanca is aware of his infidelity with a selfish and ambitious woman named Olga. Knowing that he has little time of life, Blanca fears for the happiness of her husband and her daughter Marisol if he were to marry Olga.

Unintentionally, a passionate love is born between Virginia and José Guadalupe. Both refuse to accept it and treat each other with hostility, because they know that giving themselves to that love would be betraying the trust of Blanca.

After a marriage which was never consummated, Virginia will now have to combat hatred and the ambition of Aurelia and Cristóbal, while trying uselessly to ignore the love that she feels for José Guadalupe.   

Aktieru sastāvs:

    Adela Noriega as Virginia Alfaro
    Jorge Salinas as José Guadalupe Cruz Serrano

    Sergio Sendel as Fernando Ortiz Betancourt
    Arleth Terán as Olga Barquín
    Lilia Aragón as Aurelia Betancourt de Ortiz
    Roberto Ballesteros as Cristóbal
    César Évora as Edmundo Rivadeneyra "Loco Serenata"
    Otto Sirgo as Dr. Misael Mendoza
    Delia Casanova as Clemencia
    Eugenio Cobo as Padre Matías
    Natalia Esperón as Blanca de la Fuente de Cruz
    Raúl Sebastián Villarreal as Diego Alfaro
    Kendra Santacruz as Marisol Cruz de la Fuente
    Alejandro Ruiz as Loreto Arriaga
    Luis Bayardo as Sergio Valdez
    Carlos Cámara Jr. as Arturo Palacios
    Arlette Pacheco as Soledad Rivadeneyra
    Juan Ignacio Aranda as Dante
    Fátima Torre as Olivia Palacios
    Odemaris Ruiz as Susana Palacios
    Alberto Salaberry as Fabián
    Daniel Gauvry as Paulino
    Antonio Brenán as Gael
    Jorge Brenán as Gabriel
    Rubén Morales as Efrén Barquín
    José Antonio Ferral as Tomás
    Benjamín Rivero as Efraín
    Rocío Valenti as Margarita
    Claudia Ortega as Adelina
    Lourdes Munguía as Aída Palacios
    Hilda Aguirre as Raquela Palacios
    Óscar Traven as Rolando Palacios
    Luis Uribe as Dr. Garza
    Alfredo Alfonso as Acosta
    Eduardo Noriega as Notario
    Ignacio López Tarso as General Francisco Ortiz
    Alma Muriel as Mercedes
    Alejandra Barros as Cecilia

0

2

Atceros, ka šo seriālu rādīja pa tv3 no rītiem un es viņu arī skatījos, tikai ne visu seriālu no sākuma līdz beigām, tā pa kādai sērijai, bet tā riktīgi sāku skatīties vēlāk kaut kur pirms beigām, taču pašas beigas man galīgi nepatika!  :sceptic: Tā arī nesapratu, kāpēc bija jāmaina pēdējās sērijas sižets, ka Virhīnija beigās palika kopā nevis ar Hose Gvadalupi (kā tam arī vajadzēja būt), bet gan ar Fernando?!  o.O Jo nju tas galīgi nebija t-noveļu stilā, kad beigās galvenie varoņi ir laimīgi un viņiem ir kāzas, īsāk sakot, ka ir laimīgas beigas, bet šeit es neteiktu, ka bija tā, te bija pilnīgi otrādi, bet nju labi!  :sceptic:
Vismaz man šajā seriālā ļoti patika GALVENIE VAROŅI Virhīnija&Hosē Gvadalupe, ļoti patika un kas tik viņiem nebija jāiztur un jāizcieš un tieši tāpēc, es ļoti gaidīju pēdējo sēriju, jo cerēju šeit viņus beidzot redzēt laimīgus kopā, bet tā vietā mani sagaidīja pamatīga vilšanās!!! :( Bet cik man viņi abi bija mīļi, es pat sāku zīmēt uz papīra viņu vārdus vairākas reizes - nju jā, toreiz arī biju safanojusies!!! :D :love: :love:
Nju jā, žēl, ka tādas bija beigas, žēl, bet toties patu t-novele bija ļoti forša un man ļoti patikās!!! :love: :love: :love: :)

0

3

Forsteriāna написал(а):

Atceros, ka šo seriālu rādīja pa tv3 no rītiem un es viņu arī skatījos, tikai ne visu seriālu no sākuma līdz beigām, tā pa kādai sērijai, bet tā riktīgi sāku skatīties vēlāk kaut kur pirms beigām, taču pašas beigas man galīgi nepatika!  :sceptic: Tā arī nesapratu, kāpēc bija jāmaina pēdējās sērijas sižets, ka Virhīnija beigās palika kopā nevis ar Hose Gvadalupi (kā tam arī vajadzēja būt), bet gan ar Fernando?!  o.O Jo nju tas galīgi nebija t-noveļu stilā, kad beigās galvenie varoņi ir laimīgi un viņiem ir kāzas, īsāk sakot, ka ir laimīgas beigas, bet šeit es neteiktu, ka bija tā, te bija pilnīgi otrādi, bet nju labi!  :sceptic:
Vismaz man šajā seriālā ļoti patika GALVENIE VAROŅI Virhīnija&Hosē Gvadalupe, ļoti patika un kas tik viņiem nebija jāiztur un jāizcieš un tieši tāpēc, es ļoti gaidīju pēdējo sēriju, jo cerēju šeit viņus beidzot redzēt laimīgus kopā, bet tā vietā mani sagaidīja pamatīga vilšanās!!! :( Bet cik man viņi abi bija mīļi, es pat sāku zīmēt uz papīra viņu vārdus vairākas reizes - nju jā, toreiz arī biju safanojusies!!! :D :love: :love:
Nju jā, žēl, ka tādas bija beigas, žēl, bet toties patu t-novele bija ļoti forša un man ļoti patikās!!! :love: :love: :love: :)

Bija slikti reitingi. Tāpēc Mehija izdomāja, lai skatītāji izlemj ar ko, lai Virhīnija paliek kopā, lai kaut kā celtu reitingus un lielākā daļa nobalsoja par Serhio Sendela varoni.

0

4

mmaarriiaa написал(а):

lielākā daļa nobalsoja par Serhio Sendela varoni.

KO???????????????????????????  :O  Kāpēc par viņu? Kāpēc ne par Horhe Salinasa varoni? Kāpēc? Par ko Hosē Gvadalupe bija sliktāks par Fernando? Par ko?  o.O  :no:  :'(

Nē, man vispār patīk, bet nju labi! :D :)

0

5

Nu jāa..beigas bija ļoti smagas..īpaši tādēļ, ka visa Hosē Gvadalupes ģimene kopā ar viņu pašu nomira. Teikšu tā - to, ka viņš nomira beigās vēl var pieņemt (traģiskumam piemīt savs "šarms" + viņš atkalsavienojās ar sievu un meitu), bet to, ka piepeši ne no šā ne no tā Virhīnija saprata, ka viņas mūža mīlestība ir Fernando, tas gan tā nedabiski.

0

6

aNgeL написал(а):

bet to, ka piepeši ne no šā ne no tā Virhīnija saprata, ka viņas mūža mīlestība ir Fernando, tas gan tā nedabiski.

Nju jā, tas gan ir neloģiski, jo tad jau Fernando vajadzēja būt galvenajam varonim, ne Hosē Gvadalupem!  :no:
Njaa, karoče pilnīgs sviests Mehijam ar tām beigām sanāca šai t-novelei un viņš visu sabojāja, pilnīgi visu!  :sceptic: :)

0

7

Vienīgais, ko es atceros no šīs telenoveles - ka man ļoti patika dziesma, un pirmo satikšanos vilcienā, kas bija fantastiska :love:
Ja pareizi atminos, tad nemaz līdz galam nenoskatījos šo telenoveli..katrā ziņā galvā tukšums :D

0

8

Ew, meičas, ziniet kas man ienāca prātā? Ja jau bija tā balsošana, tad būtu bijis jābūt arī diviem fināliem, ne? Viens ar Fernando (tas kuru mēs redzējām) un otrs ar Hosē Gvadalupi, vai arī tā nav un ir tikai tas viens ar Fernando? Kā jums liekās, meičas? :) ;)  :question:

0

9

Nē, nekur nav bijis informācijas, ka tikuši filmēti divi fināli. Domājams, ka fināls filmēts pēc balsošanas beigām.

0

10

Es domāju, ka tikai vienu variantu uzfilmēja.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La esposa virgen/Daiļā atraitne (Televisa, 2005)