TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 12. sērija


Destilando amor 12. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Šodien kā vienmēr vairāk rādīja Gaviotu un Rodrigo. Tas man patīķ, jo īstajā telenovelē jāradā galvenus varoņus. Bieži citās telenovelēs rādā citus varoņus, viņu pārdzīvojumus, tāpēc telenovele velkas. :)
   Ļoti žēl, ka Gaviota tomēr aizbrauca, bet tā bija pareizāk. :) Man ir žēl Isadoras, kaut arī viņa sērijās beigās parādīja savu egoismu - "Es nekad Tev nedošu šķiršanos!!!", tomēr man viņa patīk. Viņa ir iemīlējusies sieviete, vismaz viņa tā domā :D , kurai viņas acu priekšā atņem vīru. :D Man ir ļoti žēl viņas, jo tieši uzvedībā ar viņu, Rodrigo ir īsts egoists. :P
   Man patīka Rodrigo un Gaviotas strīds. :) Bija interesanti viņus vērot, žēl, ka tagad tas viss ne īpaši drīz būs, jo Gaviota aizbrauca. Interesanti, pēc cik sērijām viņa jau redzēs Rodrigo Ārona ofisā? :)
   Kā man patīk Ilario. Skaists, čakls, labsirdīgs, labāks par Rodrigo. :) Gribu, lai viņu rādītu vairāk. :D
   Žēl Gaviotas, žēl Rodrigo, bet viņiem patīk ciest, rādīt sev problēmas, gan pārdzīvos. ;) Tāpēc šajā situācijā sliktāk ir Klaritai - ne īpaši laba veselība, stress. Gaviotai vairāk jārūpējās par māti. :)
   Man patīk, cik mīļš tagad ir Ārons ar Minervu. :) Drīz tas beigsies. :) Tomēr es nesaprotu scenāristu, kāpēc Minerva nevar būt stāvoklī, dzemdēt bērnu. :O Vesela sieviete - lai dzemdē. Vai vajadzēja uzreiz teikt, ka viņai nevar būt bērnu, citādi - veselība laba, bet nepaliek stāvoklī. :O Savādi. :(
   Žēl, ka tagad nerāda Dāniju un Sofiju. :(
   Džeremi man šodien iepatikās - tik jauks. :)
   Tas laikam viss. ;)

0

2

Tas man patīķ, jo īstajā telenovelē jāradā galevnus varoņus. Bieži citās telenovelēs rādā citus varoņus viņu pārdzīvojumus, tāpēc telenovele velkas.

Pēc 60 sērijam būs tā, ka radīs citus varoņus, bet Gaviota un Rodrigo atradīsies viņu ēnā :) Lai gan es dzirdeju, ka tur vienalga būs aizraujošas sērijas, jo citi varoņi dzīvos pilnā mērā (teiksim tā). :)

pēc cik sērijam viņa jau redzēs Rodrigo Ārona ofisā?

34. sērija tas notiks... nu ļoti skaisti būs :D

Kā man patīk Ilario. Skaists, čakls, labsirdīgs, labāks par Rodrigo. Gribu, lai viņu rādītu vairāk.

O da, viņu radīs... un vēl kā... un vēl ar kādu sievieti... ;) :D

Tomēr es nesaprotu scenāristu, kāpēc Minerva CSM, arī šeit laikam nevar kļūt stāvoklī, dzemdēt bērnu.  Vesela sieviete - lai dzemdē. Vai vajadzēja uzreiz teikt, ka viņai nevar būt bērnu, citādi - veselība laba, bet nepaliek stāvoklī.

Un ja viņa pati ir pārliecināta, ka ir vesela, bet patiesībā tā nav? Arī tā gadās. :) Vai tad nē? ;)

Žēl, ka tagad nerāda Dāniju un Sofiju.

Daudz varoņu un notikumu... :cry: Sofiju drīz radīs, bet Daniju daudz vēlāk :(

0

3

Deyalit написал(а):

Arī tā gadās.  Vai tad nē?

Tā gadās. un bieži gadās

0

4

Tā gadās. un bieži gadās

Tieši tā... gadās, bieži, diemžēl :(

0

5

Deyalit написал(а):

Pēc 60 sērijam būs tā, ka radīs citus varoņus, bet Gaviota un Rodrigo atradīsies viņu ēnā  Lai gan es dzirdeju, ka tur vienalga būs aizraujošas sērijas, jo citi varoņi dzīvos pilnā mērā (teiksim tā).

O! ;) Es gribu to redzēt... :D

Deyalit написал(а):

34. sērija tas notiks... nu ļoti skaisti būs

Tātad mums vēl jāgaida apmēram 20 sērijas, (4 nedēļas :O) lai redzētu kopā Gaviotu un Rodrigo? :( Cik ilgi... :P

Deyalit написал(а):

O da, viņu radīs... un vēl kā... un vēl ar kādu sievieti...

:D :D :D

Deyalit написал(а):

Un ja viņa pati ir pārliecināta, ka ir vesela, bet patiesībā tā nav? Arī tā gadās.  Vai tad nē?

Bet viņa taču taisījas analīzes, un tie rādīja, ka viņa ir vesela... :)

0

6

Bet viņa taču taisījas analīzes, un tie rādīja, ka viņa ir vesela...

Nu un? Ir ar' gadījumi, kad analīzes rāda, ka ar sievieti viss it kā kartībā, bet vienalga nekā viņai nesanāk :)

0

7

rubi написал(а):

Man ir žēl Isadoras, kaut arī viņa sērijās beigās parādīja savu egoismu - "Es nekad Tev nedošu šķiršanos!!!", tomēr man viņa patīk. Viņa ir iemīlējusies sieviete, vismaz viņa tā domā  , kurai viņas acu priekšā atņem vīru.  Man ir ļoti žēl viņas, jo tieši uzvedībā ar viņu Rodrigo ir īsts egoists. :P

Piekritu, ka Rodrigo rīkojās kā egoists, kad piedāvāja Isadorai precēties ar viņu, lai gan viņa to nemaz neinteresēja.
Bet Isadora zināja, kam piekrīt, tāpēc man nav viņas žēl.
Un vispār man liekas, ka tas ir pazemojoši-censties visiem spēkiem noturēt vīrieti, kurš mīl citu. Turklāt, strp viņiem nekā nebija. Vispār nekādu attiecību. Rodrigo pat nav teicis, ka mīl Isadoru. Nekad.

0

8

Ragana написал(а):

Un vispār man liekas, ka tas ir pazemojoši-censties visiem spēkiem noturēt vīrieti, kurš mīl citu. Turklāt, strp viņiem nekā nebija. Vispār nekādu attiecību. Rodrigo pat nav teicis, ka mīl Isadoru. Nekad.

Tas jā. :( Bet tik un tā man Isa ļoti patīk. ;) Ja es dzīvē satiktu tādu sievieti, tad, protams, nekādu simpātiju pret viņu neizjustu, bet kā varoni man ļoti patīk viņu vērot. ;)

0

9

rubi написал(а):

Tas jā. :( Bet tik un tā man Isa ļoti patīk. ;) Ja es dzīvē satiktu tādu sievieti, tad, protams, nekādu simpātiju pret viņu neizjustu, bet kā varoni man ļoti patīk viņu vērot. ;)

Man arī viņa par brīnumu Isa patīk!!!Protams es ar dzīvē pret viņu simpātijas neizjustu, bet ja skatās no viņas skata punkta viņu var saprast- viņa ir iemīlējusies, bet nesaņem pretmīlu un tas saprotams, ka viņa psiho un ir dusmīga, ka Rodrigo mīl citu nevis viņu,bet viņi bija vienojušies, ka starp viņiem nekas nebūs, bet Isa cerēja, ka viss mainīsies(baigā laulība es teikšu) savā ziņā man viņas ir žēl, bet Gaviota man tomēr labāk patīk!!!!!

0

10

mmaarriiaa написал(а):

Man arī viņa par brīnumu Isa patīk!!!Protams es ar dzīvē pret viņu simpātijas neizjustu, bet ja skatās no viņas skata punkta viņu var saprast- viņa ir iemīlējusies, bet nesaņem pretmīlu un tas saprotams, ka viņa psiho un ir dusmīga, ka Rodrigo mīl citu nevis viņu,bet viņi bija vienojušies, ka starp viņiem nekas nebūs, bet Isa cerēja, ka viss mainīsies(baigā laulība es teikšu) savā ziņā man viņas ir žēl, bet Gaviota man tomēr labāk patīk!!!!!

Jā, Isai neveicās. :( Viņai taču galvā nevarēja ienākt doma, ka starp viņu un Rodrigo nekā nebūs vispār. :O Viņi pat neskūpstas. :( Cik nejauki no viņa puses. :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 12. sērija