TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 13. sērija


Destilando amor 13. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

Vispār, šodiena sērija nebija īpaši daudz notikumu saistītu ar Gaviotu. ;) Es gribu teikt, ka viņu daudz rādīja, bet īpaši nekas jauna ar viņu nenotika. :)
   Esmu priecīga, ka viņa atrada darbu. :) Es jau no vakardienas sērijas gaidīju, kad Gaviota un Klarita beidzot tiks galā no visādiem saviem darbarīkiem. :D Šodien tas beidzot notika. ;)
   Rodrigo man šodien vispār nepatīka. :( Tā uzvesties ar manu mīļo Isu? :( Nē, tā neklājas precētam vīrietim. :/
   Es biju baigi priecīga, kad Isa izdomāja to plānu ar akmeni un krišanu no zirga. :) Beidzot viņa uzvedas, kā ļaundarei pienākas. :D
   Man patīka šodien ģimenes sapulce. :) Visi tik noskaņoti pret ražas vācēju... :D Beidzot Sofiju un vecmāmiņu parādija. :) Man Sofija ļoti patīk, jo ļoti patīk šī aktrise. Man viņa patīka Rebekā. ;) Dianas raksturs CSM man vienmēr patīka - viņa bija dīvaina un noslēpumaina. Reizēm viņa bija riebīga, reizēm labsirdīga un ļoti mīļa. Par to es viņu mīlēju kā varoni. ;) Tāpēc gribu, lai vairāk rādītu arī Sofiju. Līdz šīm netiku galā, kura no varonēm, man tagad patīk labāk. :)
   Vispār, tas ir jauki, kad rāda momentus, kuros Minerva visu dokladivajet (šīs vārds man patīk daudz vairāk nekā - ziņo) Āronam. :) Tas vienmēr pievērš manu uzmanību, pati nezinu, kāpēc. Dzīvē taču gandrīz vienmēr sievietes nodod tenkas saviem vīriešiem... :D (vismaz tā notiek tajā ģimenēs, kuras es zinu ;))
   Dāniju kā nerādīja, tā arī nerāda. :) Šodien parādīja manu mīļo Ilario. :)
   Vai jums patīka šī sērija? :)))

0

2

rubi написал(а):

Man viņa patīka Angel Rebelde.

Ko viņa tur tēloja? Es viņu tik atceros no Rebecas.

0

3

Norkys написал(а):

Ko viņa tur tēloja? Es viņu tik atceros no Rebecas.

Nu ja, Rebekā. :) Man šīs telenoveles šķita ļooooti lidzīgas. Jo maja, kurā dzīvoja Rebekā un Lucija, bija gandrīž identiskas. Tāpēc, es no Rebekas ļoti labi atceros kā viņa sēdējā mājās, žēlojas par dzīvi. Un tajā laikā atcerējos Lusiju, viņa māti, problēmas. :)

0

4

Es tik šodien redzēju kā Gaviota atnāk pie mātes un māte saka, ka skatās telenoveli kur galvenā varone marimara ir iemīlējusies saimniekā gluži kā Gaviota, gaviota liek viņai izslēgt tv un saka, ka nekas nelīdzinās viņas stāstam. Un mazu gabalu no Marimaras parādīja tik sen nebiju redzējusi šo telenoveli ar Taliju galvenajā lomā, telenovele jau ir veca un man bija brīnums, ka pie vieņiem vienalga rāda, bet nu labi jau.(mums jau vecās labās neatkārto- būtu tādas kuras vēlreiz gribētos apskatīties, bet prieks, ka vispār kādu rāda)

0

5

rubi написал(а):

Rodrigo man šodien vispār nepatīka. :( Tā uzvesties ar manu mīļo Isu? :( Nē, tā neklājas precētam vīrietim. :/

Viņš pret viņu attiecās pariebīgi un tad brīnīsies, kāpēc viņa parāda savu ļaundares dabu!!!!Bet vienīgais, ko viņa patiesi grib ir Rodrigo mīlestību un viņa izturēšanās viņu izved no pacietības!!!

rubi написал(а):

Es jau no vakardienas sērijas gaidīju, kad Gaviota un Klarita beidzot tiks galā no visādiem saviem darbarīkiem.

Man patīk, ka beidzot tika vaļā!!!!

0

6

mmaarriiaa написал(а):

Es tik šodien redzēju kā Gaviota atnāk pie mātes un māte saka, ka skatās telenoveli kur galvenā varone marimara ir iemīlējusies saimniekā gluži kā Gaviota, gaviota liek viņai izslēgt tv un saka, ka nekas nelīdzinās viņas stāstam. Un mazu gabalu no Marimaras parādīja tik sen nebiju redzējusi šo telenoveli ar Taliju galvenajā lomā, telenovele jau ir veca un man bija brīnums, ka pie vieņiem vienalga rāda, bet nu labi jau.(mums jau vecās labās neatkārto- būtu tādas kuras vēlreiz gribētos apskatīties, bet prieks, ka vispār kādu rāda)

Jā, es arī pievērsu uzmanību šai telenovelei. :D Pats smieklīgākais, ka arī Marimaru Serhio (?) piemānīja. :D Tieši tāpēc viņa vēlāk tam mēģinās Atriebties, kļūs par Belju Aldamo... :)
Jā, tik tiešām, tā bija jauka telenovele. :)

0

7

mmaarriiaa написал(а):

Bet vienīgais, ko viņa patiesi grib ir Rodrigo mīlestību

Vispār, man liekas, ka Isadorai ir svarīga ne tikai mīlestība. Ar to viņa ir līdzīga Rūbijai. :) Ja Rodrigo būtu nabags, bez manierēm, viņa to pat neievērotu (kā Ilario, piemēram ;)), un noteikti neiemīlētos. Bet Rodrigo viņai patīk un pat ļoti, bet šaubos ka viņa to tik ļoti mīl. Ja viņš bankrotēs un būs pie viņas kājām, Isa to pametīs un šķirsies. :) Viņai patīk Rodrigo nauda, un tagad viņu tracina tas fakts, ka viņš to ir mainījies pre kādu laukstrādnieci. :( Tādai izlutinātai dāmai, tas ir šoks. :D

0

8

rubi написал(а):

Vispār, man liekas, ka Isadorai ir svarīga ne tikai mīlestība. Ar to viņa ir līdzīga Rūbijai. :) Ja Rodrigo būtu nabags, bez manierēm, viņa to pat neievērotu (kā Ilario, piemēram ;)), un noteikti neiemīlētos. Bet Rodrigo viņai patīk un pat ļoti, bet šaubos ka viņa to tik ļoti mīl. Ja viņš bankrotēs un būs pie viņas kājām, Isa to pametīs un šķirsies.

Ak nu jā(vnk visu nesanāk redzēt, tāpēc ir lietas kuras nokavēju un pilnīgi neredzu, tāpēc man no sākuma likās, ka viņa tik viņu mīl)!!!!!!Viņu viņa naudiņa ar dikti interesē, jo viņam ir labs stāvoklis sabiedrībā, bet redzams, ka viņai nav arī vienaldzīgas jūtas pret viņu, tikai nauda viņu neinteresē kaut arī lielāko ties laikam gan!!!!

rubi написал(а):

Viņai patīk Rodrigo nauda, un tagad viņu tracina tas fakts, ka viņš to ir mainījies pre kādu laukstrādnieci. :( Tādai izlutinātai dāmai, tas ir šoks. :D

Piekrītu!
Jā tas viņai šoks gan ir liels!!!!Dāmu maina pret strādnieci!!!Priekš tādas bagātnieces tas ir liels trieciens, viņa kaut vai tāpēc lai sevi pierādītu ir gatava darīt visu,  lai viņus izsšķirtu!!!!!

0

9

rubi написал(а):

Jā, es arī pievērsu uzmanību šai telenovelei. :D Pats smieklīgākais, ka arī Marimaru Serhio (?) piemānīja. :D Tieši tāpēc viņa vēlāk tam mēģinās Atriebties, kļūs par Belju Aldamo... :)
Jā, tik tiešām, tā bija jauka telenovele. :)

Man ar par viņu dikti jaukas atmiņas!!!!

0

10

rubi написал(а):

Esmu priecīga, ka viņa atrada darbu. :) Es jau no vakardienas sērijas gaidīju, kad Gaviota un Klarita beidzot tiks galā no visādiem saviem darbarīkiem. :D Šodien tas beidzot notika. ;)

:tongue: Man jau arī šis patika  :D

rubi написал(а):

Es biju baigi priecīga, kad Isa izdomāja to plānu ar akmeni un krišanu no zirga. :) Beidzot viņa uzvedas, kā ļaundarei pienākas. :D

Jāa... atceros kad no paša sakuma jau nolēmu šo novelli neskatīties, bet kad ieraudzīju Izadoru...  :embarrest:

Sērials jau labs, bet nepatik man tas ka tur tik ātri viss notiek... Brr....

0

11

HuLiA написал(а):

Sērials jau labs

nu, šeit viedokļi dalās....

0

12

rubi написал(а):

Rodrigo man šodien vispār nepatīka.  Tā uzvesties ar manu mīļo Isu?  Nē, tā neklājas precētam vīrietim.

Man liekas, ka būtu dīvaini, ja Rodrigo tagad sāktu pievērst Isadorai uzmaību, būtu pret viņu mīļš. :/ Pirmkārt, viņa sāktu lolot vēl vairāk cerību. Un otrkārt, tas nebūtu īsti godīgi pret Gaviotu. Viņš taču grib šķirties.

rubi написал(а):

Jo maja, kurā dzīvoja Rebekā un Lucija, bija gandrīž identiskas.

Jā, to es arī pamanīju. :D

0

13

mmaarriiaa написал(а):

Es tik šodien redzēju kā Gaviota atnāk pie mātes un māte saka, ka skatās telenoveli kur galvenā varone marimara ir iemīlējusies saimniekā gluži kā Gaviota, gaviota liek viņai izslēgt tv un saka, ka nekas nelīdzinās viņas stāstam. Un mazu gabalu no Marimaras parādīja tik sen nebiju redzējusi šo telenoveli ar Taliju galvenajā lomā, telenovele jau ir veca un man bija brīnums, ka pie vieņiem vienalga rāda, bet nu labi jau.(mums jau vecās labās neatkārto- būtu tādas kuras vēlreiz gribētos apskatīties, bet prieks, ka vispār kādu rāda)

es arī to pamanīju :D un Marimaru tajā vairāk atpazinu ne tikai pēc vārda Sehio, bet pēc Serhio dzeltenās vējjakas :D mani toreiz piesaistīja, ka nāra parādījās seriālā :D lai gan viņas jēgu nesapratu ;) nju Marimara bij tāds paglups seriāls, bet tomēr skatījos ;) un jocīgi, ka Kolungam bija tik īsa lomiņa..

0

14

aNgeL написал(а):

mani toreiz piesaistīja, ka nāra parādījās seriālā

Jā. :D Man vēl tagad kaut kur ir bilde no "Seriāla", kur Talija ir nāra.

aNgeL написал(а):

un jocīgi, ka Kolungam bija tik īsa lomiņa..

Emmm,... Ko viņš spēlēja? Es viņu vispār neatceros.

0

15

Ragana написал(а):

Jā.  Man vēl tagad kaut kur ir bilde no "Seriāla", kur Talija ir nāra.

man arī ir :D vēl brīnījos, kas par jokiem, ka nāra seriālā :D a izrādās, ka viņa tur tikai kā tēls bija.. žēl, maz rādīja

Ragana написал(а):

Emmm,... Ko viņš spēlēja? Es viņu vispār neatceros.

tur pie beigām seriāla parādījās..iemīlējās Marimarā, gribēja precēties ar viņu. Serhio greizsirdīgs bija vēl ;)

0

16

aNgeL написал(а):

tur pie beigām seriāla parādījās..iemīlējās Marimarā, gribēja precēties ar viņu. Serhio greizsirdīgs bija vēl

Neatceros. :D Vispār maz atceros no šī seriāla.

0

17

Ragana написал(а):

Neatceros.  Vispār maz atceros no šī seriāla.

a man tas ir videokasetē ieraxtīts - kā Kolunga bildina Marimaru vai kas tml.. tāpēc atceros ;)

0

18

aNgeL написал(а):

tur pie beigām seriāla parādījās..iemīlējās Marimarā, gribēja precēties ar viņu. Serhio greizsirdīgs bija vēl

Es ar atceros viņu, viņš tāds viņā iemīlējies, bet viņa ar Serhio paliek kopā, lai gan man kolunga ,protams, labāk patika jau tad!!!

0

19

Man ar Kolunga vienmēr paticis...

0

20

nju man jau arī logiski Kolunga labāk patīk :D un tik jocīgi ka viņš beidzot nepalika ar galveno varoni

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 13. sērija