TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 13. sērija


Destilando amor 13. sērija

Сообщений 21 страница 22 из 22

21

mmaarriiaa написал(а):

Ak nu jā(vnk visu nesanāk redzēt, tāpēc ir lietas kuras nokavēju un pilnīgi neredzu, tāpēc man no sākuma likās, ka viņa tik viņu mīl)!!!!!!Viņu viņa naudiņa ar dikti interesē, jo viņam ir labs stāvoklis sabiedrībā, bet redzams, ka viņai nav arī vienaldzīgas jūtas pret viņu, tikai nauda viņu neinteresē kaut arī lielāko ties laikam gan!!!!

Protams, kādas jūtas arī ir. :) Vēlāk, man liekas, tāpēc ka Rodrigo pret Isadoru ir diezgan rupjšs, viņa to aizmirsīs. Šaubos, ka viņa spēs to mīlēt pēc tādiem pazemojumiem. ;)

HuLiA написал(а):

Sērials jau labs, bet nepatik man tas ka tur tik ātri viss notiek... Brr....

:D Tas jā... :) Man tas arī CSM nepatīka. :) Tomēr, ja neskatīties uz to, tad seriāls ir diezgan interesants. ;)

HuLiA написал(а):

Man jau arī šis patika

:D Daudzi to pamanīja. :) Be tik tiešām, tas capkas man tik nepatīka, ka nevarēju sagaidīt, kad viņas tiks no tām vaļā. :D Kad Klarita sāka žēloties, ka par tiem dod maz naudu, es jau sāku raizēties, vai viņas tās pārdos, vai nē. :D Biju laimīga, kad Gaviota pierunāja māti tās pārdot. :D

Ragana написал(а):

Man liekas, ka būtu dīvaini, ja Rodrigo tagad sāktu pievērst Isadorai uzmaību, būtu pret viņu mīļš.  Pirmkārt, viņa sāktu lolot vēl vairāk cerību. Un otrkārt, tas nebūtu īsti godīgi pret Gaviotu. Viņš taču grib šķirties.

Es nesaku, ka viņam jāpievērš viņai īpaši daudz uzmanības, bet viņš varētu runāt ar viņu laipnāk. Viņa taču ir viņa sieva. Rodrigo pats bildināja Isadoru. Viņa to nepiespieda to darīt!

aNgeL написал(а):

es arī to pamanīju  un Marimaru tajā vairāk atpazinu ne tikai pēc vārda Sehio, bet pēc Serhio dzeltenās vējjakas  mani toreiz piesaistīja, ka nāra parādījās seriālā  lai gan viņas jēgu nesapratu  nju Marimara bij tāds paglups seriāls, bet tomēr skatījos  un jocīgi, ka Kolungam bija tik īsa lomiņa..

Es Marimaru atpazinu pēc tā, kad Klarita pateica: "Marimara!" :D Un tad izdzirdēju par Serhio... ;)

0

22

aNgeL написал(а):

nju man jau arī logiski Kolunga labāk patīk

:D Tas jau ir loģiski, ka Kolunga ir labāks!  :love:  :D Turklāt, man ne īpaši patīka Eduardo Kapetiljo. :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 13. sērija