TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Vajadzētu jaunu bildi forumam...


Vajadzētu jaunu bildi forumam...

Сообщений 1 страница 20 из 37

1

Šī lieliskā Palomas bilde man šķiet jau vairāk par mēnesi stāv - palabojiet mani, ja kļūdos. Un man liekas, ka vajadzētu kādu jaunu uztaisīt - tur noteikti jābūt Mi Prima Ciela. Zorro, DA. Manu personīgo kaprīzi jūs visi zināt. Pārējo atstāju veidotāja ziņā. Man šķiet, ka bildi vajadzētu tādu pavasarīgu, gaišu. Ja ir vēlēšanās, tad varu atkal kādu dienu uzlikt jums iespēju, ka varat mainīt foruma skinu - varat papētīt skinus un tad sākt ko taisīt, bildi piemērojot skinam. Bet tas nu tā - kā gribat. Tikai lūgums par skiniem - centities izvēlēties plato skinu, nevis šauro - nu ir tādi šauri, kuri atstāj ekrānā lielas tukšas malas... Nu kaut kā tā...

0

2

Es arī domāju, ka vajag kaut ko gaišu. Vajag arī Mi prima ciela un Zorro (jūs jau zinat, ka par DA sajūsmā neesmu) un arī albalongas kaprīzi...

Skinu... Kaut ko pavasarīgu...dzeltenu vai zaļu...

0

3

Norkys написал(а):

Vajag arī Mi prima ciela un Zorro (jūs jau zinat, ka par DA sajūsmā neesmu) un arī albalongas kaprīzi...

Nu un kas, ka Tev DA nepatīk? Tas taču nenozīmē, ka to nevajag likt. :) Es, piemēram, Mi Prima Ciela neskatos, tomēr arī uzskatu, ka to jāliek. :)
Es vēlos DA, Rubi  :love:  (mana kaprīze :D), un ja var, tad arī CSM. :)
Alby, bet Tu vairs Viktoriju, PA un Landron de Corazones neskaties? :)
Starp citu. Noteikti jābūt "La Traicion". :) Viena no vismīļākajām telenovelēm forumā. :)

0

4

Viktoriju neapšaubāmi ļoti aktīvi skatos, Ladronu šobrīd pauzēju. Nu Viktoriju tik mēs ar Palomu skatāmies, tāpēc bildē tas nav obligāts, a Ladronu arī nepieminēju, jo bildē droši vien būs jau PA un ECDD. Trīs ZLores - tas jau būtu tomēr par daudz...

0

5

un, jā, - lūdzu dannu garciu.
nu, ja jau daudziem la tracion nepatīk- nu tad kādā citā veidā.
vienkārši dannu vai pdg.

0

6

Kāpēc, es šodien palasīju La Traicion nodaļu. :) Nodomāju to skatīties, bet lēnā, jo laika, kā visiem nav. :love: Vai ir pieejami video labā kvalitātē? :) Es domāju, ka neviens neiebildīs, ja La Traicion liks... :) Man personīgi Danna (bildēs) La Traicion visvairāk patīk - viņai ļoti piestāv tādi tērpi. :)

0

7

albalonga написал(а):

Nu Viktoriju tik mēs ar Palomu skatāmies, tāpēc bildē tas nav obligāts

Es jau neuzstāju, bet DA arī tikai 3 cilvēki skatās. Tomēr mēs to liksim. :) SDA arī tikai 2 cilvēki beigās skatījās - es un Ragana - bet to arī lika. :)

0

8

rubi написал(а):

Vai ir pieejami video labā kvalitātē?

jā. kvalitāte ir laba. patiešām laba.

aiiii. un man tādas priecējošas sajūtas, ka gribi skatīties, lai arī cik lēni.
un prieks, ka tev Danna patīk tajos tērpos.

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

0

9

ask me some another day :D  moš ko uzcepšu... BEt varbūt kāds cits - pārmaiņas pēc??

0

10

rubi написал(а):

Tas taču nenozīmē, ka to nevajag likt.

Es negribēju teikt, lai neliek... Es tikai tā, ko es gribu redzēt, jo zinu, ka Ragana, rubi un Deyalit skatās DA un pēc iespējas jābūt visam, kas mums patīk!

Ja, jau visiem te ir kaprīzes, man arī viena tāda... Ielieciet lūdzu Norkys Batistu!

0

11

danna написал(а):

jā. kvalitāte ir laba. patiešām laba.
aiiii. un man tādas priecējošas sajūtas, ka gribi skatīties, lai arī cik lēni.
un prieks, ka tev Danna patīk tajos tērpos.

Nu, tātad, tagad uzlikšu 1. sērijo lādēties. :) Es jau nevaru sagaidīt, kad to redzēšu. :) :love:
Jā, Danna man vienmēr asociējās ar klasiku, tāpēc man liekas, ka viņa šajos tērpos izskatās satriecoši. :)

Norkys написал(а):

Es negribēju teikt, lai neliek... Es tikai tā, ko es gribu redzēt, jo zinu, ka Ragana, rubi un Deyalit skatās DA un pēc iespējas jābūt visam, kas mums patīk!

Atvaino, es vnk pārpratu. ;)

0

12

Piedod, rubi, ka varbūt tevi aizvainoju! Es tiešām nebiju tā domājusi!

0

13

Norkys написал(а):

Piedod, rubi, ka varbūt tevi aizvainoju! Es tiešām nebiju tā domājusi!

:) :) :) nē, nē, Tu mani atvaino. ;)

0

14

Manuprāt jābūt Destilando amor, La traicion, Mi prima ciela, Zorro arī Viktoriju un protams alby kaprīzes, vēl varētu Rubi, man gribētot, jo esmu pieradusu, ka vairākās bildēs jau ir un man patīk!!!!!!!Varbūt, ko ar Kolungu, bet, ja nē sapratīšu, vismaz būs prieks, ka būs visi pārējie, ko pieminēju

0

15

rubi написал(а):

nē, nē, Tu mani atvaino.

mēs laikam ilgi viena otrai atvainosimies :) http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

16

off-topic: mmaarriiaa, kas par filmu tev parakstā? Ja tā ir filma? :D

0

17

Paloma написал(а):

off-topic: mmaarriiaa, kas par filmu tev parakstā? Ja tā ir filma?

Telenovele - Las tontas no van al cielo!

0

18

Norkys написал(а):

mēs laikam ilgi viena otrai atvainosimies

:D :D :D :)
mmaarriiaa, šajā telenovelē galvenais varonis ir Haime Kamils? :)

0

19

rubi написал(а):

mmaarriiaa, šajā telenovelē galvenais varonis ir Haime Kamils?

Jap ;)

0

20

nu mana vēlme ana jau laikam visiem zinām
un dikti patrīk doma par pavasrīgo
jo dievinu pavasari

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Vajadzētu jaunu bildi forumam...