TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Vajadzētu jaunu bildi forumam...


Vajadzētu jaunu bildi forumam...

Сообщений 21 страница 37 из 37

21

sttttoooop - man drausmonīgi patika tas dzeltenais!! :D un bilde fooorša! Man patīK! :)

0

22

aa, mmaarriiaa, skaidrs.. ;) žēl ka telenovele :D  būtu filma, noskatītos. Baigi smukais paraksts!!! :)

0

23

Man patīk šis tumšais! Man jau atrasts atbilstošs paraksts!

0

24

Paloma написал(а):

Baigi smukais paraksts!!!

paldies;) Kā es viņu ieraudzīju man dikti patikās!!!!!!!

Man ļoti patīk foruma bilde Kolunga ar ticis un vēl Luisa izskatā!!!jeee!!!!!
Un Gabija izskatās vnk perfekti centrā!!!!!
Tikuši paši labākie šajā foto!!!!!!

0

25

hihihi... Nu ta tā. Karaliene šoreiz izmantos savu autoritāi - bilde paliks lai tur plīst vai lūst - galu galā 3 stundas čakarējos un acis sāp... Par skinu vēl var strīdēties, bet man patīk šis, kas tagad - un viņs ir platss.

0

26

Man ar dikti patīk šis skins, kas tagad ir!!!!!!

albalonga написал(а):

Nu ta tā. Karaliene šoreiz izmantos savu autoritāi - bilde paliks lai tur plīst vai lūst - galu galā 3 stundas čakarējos un acis sāp...

Liels, liels paldies alby par tavu lielo darbu!!!!Tev perfekti izdevies!!!!!

0

27

Man ļoti patīk bilde un skins arī. Jauki, ka ir tikuši Norkys un Juan!

0

28

nu skins man ne pārāk, bet pieciest var ;)  bilde super - un tik jauki, ka nākamie pēc Gabijas ir Lorena un Simarro :) :) :)

0

29

Nu a man skins kaut kā dikti patīk - tāds netraucējoš, gaišs, bet ne pārāk spilgs... Palomai noteikti daudz labāks bilžuks sanāktu, bet to pataupīsim uz lieldienām. Sarunāts, Paloma - nu, ka tu uztaisi uz lieldienām kaut ko fantastisku, kā parasti, bet līdz tam šī bilde paliks. Un izskatās, ka arī šis pats skins.

0

30

euu - man šī tava bilde ļoooti patīk!!! Vismaz kaut kas oriģināls - manas visas vienā stilā ;)
nu lai jau paliek skins.. pieradīšu.. ;) man vnk šī krāsa ne pārāk patīk, bet gaaaan jau ;)

0

31

Nav nekā oriģināla - ideja no Mastera foruma nošpikota... :rolleyes:

0

32

ok - bet priekš'šī foruma izskata - oriģināla :D  a t ovisu laiku manas tipiskās bildes ;)
he he, bet tagad pateicoties pinocchio man skinam pieskaņots avatars :D viņa kā zinādama kādas krāsas vajag :D

0

33

Paloma написал(а):

he he, bet tagad pateicoties pinocchio man skinam pieskaņots avatars  viņa kā zinādama kādas krāsas vajag

nevis zinādama kādas krāsas pieskanēs foruma skinam bet manuprāt tāda krāsa piestāv palomitai

0

34

danna bildē izskatās vienkārši apburoša. tas priecē visvairāk.  ^_^
un jāsaka - ar skinu tik skaisti iet kopā.

un dzeltans - tā ir mana visvisvismīļākā krāsa.
(māsa man ziemassvētkos uzdāvināja kronīti kā dzeltenās karavalts princesei.  ^_^ )

0

35

prieks pa dzeltneo abrūzum meiteni [tu gadījumā neopelnīji, to ka tu vairs nesi arbūza mteine??? īsti neatceros bet man leikas tu pateiciman (ne)tīkamu frāzi, ai nu labi lai jau paliek ja jau saule nespīd]

nu man prieks par dzelteno
un tikutā ceru kādreiz sagaidīt zaļu
nu bet tagadējai bildei zāš noteikti nepiestāv

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7a2ce39fbde0efeb34001cdd5783511a.gif

0

36

jauki... :))

0

37

Bilde man patīk, forumam tās izskats ir neierasts. :) Tikai ne Rūbijas, ne Amuleta...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Vajadzētu jaunu bildi forumam...