TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 1. Labākā telenovele Latvijā (Latvijas tv kanālos rādītā) 2007. g


1. Labākā telenovele Latvijā (Latvijas tv kanālos rādītā) 2007. g

Сообщений 1 страница 18 из 18

Опрос

Labākā telenovele Latvijā (Latvijas TV kanālos rādītā) 2007. gad&
Likme uz mīlestību/Apuesta por un Amor

23% - 5
Vētra/La Tormenta

14% - 3
Mīla lielā pilsētā/Verliebt in Berlin

23% - 5
Neglītais pīlēns/Ne rodis krasovoj

28% - 6
Mīlestības ieleja/Tierra de Pasiones

9% - 2
Голосов: 21

1

Lūdzums lūdzu ne tikai nobalsot, bet arī par ko balsojāt. Un lūgums pat ja sarakstā nav jūsu mīļākās noveles, izvēlēties jūsu izpratnē labāko no saraksta. Nominanti tika izvērtējot to popularitātes līmeni forumā, tāpēc lūdzu neapbižojities, ja kāds jūsu mīlulis nav nominēts, jo iespējams šis mīlulis bija tikai jums, bet kopumā objektīvi ņemot nebija tik populārs...

0

2

Man tā ir La Tormenta. :) Kaut arī aktīvi skatījos Tierra De Pasiones un NRK, tomēr La Tormenta man patīka daudz vairāk. :) Naty un Kriss - tā bija īpašs pāris. :)
P.S. Kāpēc šeit nav Alborada? :O Es noteikti nobalsotu par viņu! Vēl, man patīka arī Mundo de fieras, pateicoties Sārai, Gabijai un Sebastianam, kā arī 3 hiēnam. :)

0

3

Kad lūdzu piedāvāt nominantus - Alboradu neviens nepieminēja. Es jau brīdināju!

0

4

Es laikam izlaidu to momentu. :) Nu, nekas, lai La Tormentai būs punktiņš no manis. :) Vnk zinu, ka Alboradu skatījās daudzi, mmaarriiaa, piemēram, varētu par to nobalsot. :)

0

5

Norkys raud :cry: Nominantos bija Amor a palos, a šeit nav... :(

Bet ja no šiem, tad lai iet pīlēns!

0

6

Viennozīmīgi La Tormenta!!! :love:

0

7

Verliebt in Berlin - mana lielā mīlestība šogad latvijas kanālos.

izlasot kandidātus nešaubījos - bija daudz laba arī citās novelēs, bet ši bija patīkama harmonija manai dvēselei.

0

8

Verliebt in Berlin - mana lielā mīlestība šogad latvijas kanālos.

izlasot kandidātus nešaubījos - bija daudz laba arī citās novelēs, bet ši bija patīkama harmonija manai dvēselei.

0

9

Likme uz mīlestību/Apuesta por un Amor

0

10

Ne rodis krasivoj, Puškarjova bija kruta :)

0

11

vib

0

12

rubi написал(а):

Vnk zinu, ka Alboradu skatījās daudzi, mmaarriiaa, piemēram, varētu par to nobalsot.

Tev taisnība- nobalsotu!!!bet pati jau vainīga, ka aizmirsu piedāvāt nominācijai!!!
Bet tā par VIB!!!!

0

13

Mīla lielā pilsētā/Verliebt in Berlin
nu beigās gan nezbiju starp lielo fanu p'yuli kad visi jšumojabet nu man vispār dikti patika
man tikkai dikti nepatīk masveida jšusmošana
un  beigas varbūt nelikās tādas kā gribēju
bet vispār sākumā un pa vidu cik bija laika tik skatījos un man dikti patika
bet nu tur jau kārtējo reizi bija sāna tēls kas mani piestaistīja - krāsainā meitene hana

0

14

Ak, tiešām, mana vaian arī, ka Alboradu aizmirsu.. Ko lai iesāk ar tādu atmiņu? Eh. Nu neko darīt. No šīm "Likme uz mīlestību" :)  ViB arī mīļš, bet Likmei tomēr vairāk dzīvoju līdzi. Kā nekā ViB pa īstam iemīlēju tikai pēdējā sērijā :D

0

15

Protams, ka balsoju par "Likmi"! :cool: Superīgs seriāls. :) Un es šajā forumā nonācu pateicoties tam. :)

0

16

es nobalsoju par nerodis krasivoj... es no šiem seriāliem viņu vissvairāk skatījos :D

0

17

Es par NRK nobalsoju par godu savai mammai, jo tas ir viņas mīļākais seriāls. Nevarēju izšķirties, jo likme, vētra un vib man arī mīļi...

0

18

es par Neglīto pīlēnu. tomēr šo seriālu °redzēju visu izņemot sākuma sērijas,.. dikti dzīvoju viņam līdzi.. arī ViB mīļš.. bet no tā daudz neredzēju, tā ka..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 1. Labākā telenovele Latvijā (Latvijas tv kanālos rādītā) 2007. g