TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 2. Labākā 2007. gadā radītā telenovele pasaulē.


2. Labākā 2007. gadā radītā telenovele pasaulē.

Сообщений 1 страница 12 из 12

Опрос

Labākā 2007. gadā radītā telenovele pasaulē
Zorro: la espada y la rosa

25% - 4
Pasion

25% - 4
Sin Verguenza

6% - 1
Dame Chocolate

31% - 5
Pecados Ajenos

12% - 2
Голосов: 16

1

Lūdzums lūdzu ne tikai nobalsot, bet arī par ko balsojāt. Un lūgums pat ja sarakstā nav jūsu mīļākās noveles, izvēlēties jūsu izpratnē labāko no saraksta. Nominanti tika izvērtējot to popularitātes līmeni forumā, tāpēc lūdzu neapbižojieties, ja kāds jūsu mīlulis nav nominēts, jo iespējams šis mīlulis bija tikai jums, bet kopumā objektīvi ņemot nebija tik populārs...

0

2

Es vēl padomašu. (laikam PA :)) Žēl, ka nav iekļauta DA, jo tai bija ļoti lieli reitingi, tā saņema kāda žurnāla balvu, kā labāka telenovele, un mēs to tagad diezgan aktīvi skatāmies. :)
Vēl šaubos par Pasion. To neredzēju, bet man liekas, ka telenovele ir ļoti laba. Domāju, ka to radīs Latvijas televīzija, tāpēc to vēl neredzēju. ;)

0

3

Viennozīmīgi - Zorro!

0

4

un šeit man tik ļoti vajadzēja, lai var nobalsot par vairākiem variantiem.  o.O

cīnījos starp sin verguenzu un dame chocolate.
un izvēlējos beigās tomēr dame chocolate. pat tik tā teikt - ar vienu acis skatoties, iemīlēju telenoveli. tās neparastā, aizraujošā sižeta un carlosa dēļ. un es vienkārši mīlu šokolādi.   :love:

piedod man sin verguenza.

0

5

nu es balsoju par dame chocolate, jo tā ir vienīgā telenovele no minētajām kuru es kaut cik esmu redzējusi!!! :D

0

6

Sin Verguenza

0

7

nu, es par PA

0

8

Lai piedod man Gabija, bet - Dame Chocolate...

0

9

man protams viennozīmīgi -Pasion!!!Lieliska telenovele ar burvīgu finālu!!!bet zinu, ka nobalsošu vienīgā, jo vienīgā arī skatījos!!!

0

10

tauata jūs vēl jautāja tur nav nemaz divu variantu
eh
itkā neviens nezinātu manu sokolādes garšu

0

11

Pirmkārt - me pamatīgā šokā, ka nav Victoria  :'( 
Mocījos starp PA un Pasion, bet tomēr uzvarēja Pasion. ;)  Lai gan esmu maz redzējusi, bet grūti PA saukt par labāko telenoveli. Nu nevar to darīt tikai Lores dēļ un vēl dažu sīkumu... :(

0

12

No visām minētajām telenovelēm skatījos PA sākumā, bet neuzskatu, ka tā ir labākā, tāpēc pagaidām nebalsoju.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 2. Labākā 2007. gadā radītā telenovele pasaulē.