TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 14. sērija


Destilando amor 14. sērija

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Es pirms šīs sērijas aizdomājos, vai tagad, kad Rodrigo ir šķirts ar Gaviotu, ko radīs? :) Bet to, ko ieraudzīju šodien, man patīka. :)
Pirmkārt, es šodien redzēju manu mīļo Dani. :)  :love:  Cik es sapratu, tas vīrietis, kurš viņu zīmēja, būs viņas boyfriend? :D CSM Danielai arī bija ekstravagants puisis, bet es domāju, ka DA Danielai puisis būs citādāks. :) Kļūdījos, bet lai nu tā ir. :) Man patīka, ka Dani savu vecmāmiņu tracināja. :D Bet vēlāk vecmāmiņa to puisi iemīlēja. :)
Gaviota šodien bija ļoti skaista. Forma viņai tiešām der. :) (laukstrādniece, bet apģērbs viņai vienmēr bija ļoti glīts. :D Scenāristiem nevajadzēja to tā atstā. :) Palomai CSM apģērbs tiešām bija kā lauķenei sākumā, tāpēc, man liekas, viņai vieglāk bija iedzīvoties šajā lomā. ;) Bet Gaviota gan ir tāda stilīga skaistule laukos.  :dontknow: Tas man reizem lika aizmirst viņas izcelšanos. :))
Rodrigo kā vienmēr savā repertuārā meklē Gaviotu, slikti izturas pret sievu.  :no: Tas pat mani sāka tracināt.
Ārons - nu kāds nelietis! Krāpt savu sievu. Turklāt, ja viņa sieva nebūtu glīta, vai ar sliktām manierēm, raksturu. Bet Minerva mīl Āronu, pie ārstiem dodas, dara visu viņa dēļ. Bet viņš.... :mad: Tomēr, viņa pati apprecējas ar brunču mednieku, pati to gribēja, tagad cietīs.  :sceptic:
Isa šodien bija histēriska. Man viņa vairāk Barbaru CSM atgādina. :) Berenise bija klusāka, laikam tāpēc viņa man arī nepatīka.  :sceptic:

0

2

Es šodien noskatījos sēriju no sākuma līdz beigām un varētu pat teikt, ka man patika :) Tomēr no nākamās nedēļas droši vien skatīšos Zorro...

0

3

Pirmkārt, es šodien redzēju manu mīļo Dani. Cik es sapratu, tas vīrietis, kurš viņu zīmēja, būs viņas boyfriend? CSM Danielai arī bija ekstravagants puisis, bet es domāju, ka DA Danielai puisis būs citādāks. Kļūdījos, bet lai nu tā ir. Man patīka, ka Dani savu vecmāmiņu tracināja. Bet vēlāk vecmāmiņa to puisi iemīlēja.

Es arī biju ļoti priecīga, kad ieraudzīju Daniju, lai gan zināju, ka viņai jabūt 14. sērijā :)
Man ļoti patīk moments no šis sērijas, kad Danija kafejnīcā iesaucas, ka "mīlestība vienmēr uzvar", un visi apmeklētāji paskatījās uz viņu.
Elvis būs viņas draugs, tieši tā. Tikai tē, cik es zinu, ne visiem patīk ši līnija, jo ir diezgan "zatjanuto", un dialogi starp vecmamiņu un Elvisu atkārtojas no vienas sērijas otrā.

Rodrigo kā vienmēr savā repertuārā meklē Gaviotu, slikti izturas pret sievu.

Un vēl viņš deva Isadorai solījumu, ka nekad nepametīs viņu, bet pats tikai un dara, ka sapņo par Gaviotu. :sceptic:

0

4

Deyalit написал(а):

Man ļoti patīk moments no šis sērijas, kad Danija kafejnīcā iesaucas, ka "mīlestība vienmēr uzvar", un visi apmeklētāji paskatījās uz viņu.
Elvis būs viņas draugs, tieši tā. Tikai tē, cik es zinu, ne visiem patīk ši līnija, jo ir diezgan "zatjanuto", un dialogi starp vecmamiņu un Elvisu atkārtojas no vienas sērijas otrā.

Jā, man arī iepatikās šīs moments. :)
Nezinu, kad CSM rādīja Dāniju un Haroldu, tas man vienmēr pacela garastāvokli - tik optimistiski tas viss bija. :) Tāpēc domāju, ka arī šeit man tas patīks. :)

Deyalit написал(а):

Un vēl viņš deva Isadorai solījumu, ka nekad nepametīs viņu, bet pats tikai un dara, ka sapņo par Gaviotu.

Mdā... :( Vīrieši, vīrieši...

0

5

Nezinu, kad CSM rādīja Dāniju un Haroldu, tas man vienmēr pacela garastāvokli - tik optimistiski tas viss bija. Tāpēc domāju, ka arī šeit man tas patīks.

Varbūt, ka patīks :) Es arī vēl nezinu 100%, kāda man būs attieksme pret Elvisu un Daniju. Viņš ir jauks, smaids arī ļoti skaists, a Danielai visu laiku nu tik pozitīva sejas izteiksme :D Skatos uz viņu un smaidu :)

0

6

Deyalit написал(а):

Danielai visu laiku nu tik pozitīva sejas izteiksme  Skatos uz viņu un smaidu

Piekritu. Viņa ir ļoti dzīva. Izskatās, ka viņa ir vislaimīgāka šajā telenovelē, prot baudīt dzīvi. :)

0

7

Piekritu. Viņa ir ļoti dzīva. Izskatās, ka viņa ir vislaimīgāka šajā telenovelē, prot baudīt dzīvi.

Aga, un vēl visgudrāka (в смысле умная=рассудительная) no visiem varoņiem un arī sava ģimenē lai gan visjaunāka no Montalvo :)

0

8

šodien diemžēl daudz neredzēju, bet cik redzēju varu tekt, ka Gaviota šajā sērijā bija ļoti skaista!!!!!Tas viņas šefs ar tāds patīkams cilvēks likās, man patika kā viņa runāja ar to viesnīvas iemītnieku(ar zināms aktieris vēl no Nunca te olvidare atceros).
un tad viņas darba biedrene prasa vai tu daudz esi iemīlējusies!!?Tev noteikti ir bijuši daudzi pielūdzēji un Gaviota protams rāda tādu nepriecīgu seju par visu atceroties!!!Un tad man patika Gaviotas satriecošā sejas izteiksme, kad viņa izlēma pie Ārona Montalvo iziet darba praksi!!!!Isa gan tēlo pēc kritiena(man patika labs tēlojums)Un rodrigo,protams,laimīgs braucot Gaviotas meklējumos!!!!
MAN PATIKA ĻOTI TIK, CIK REDZĒJU!!!!

0

9

Deyalit написал(а):

Aga, un vēl visgudrāka (в смысле умная=рассудительная) no visiem varoņiem un arī sava ģimenē lai gan visjaunāka no Montalvo

Jā, viņa vienīga (ja neskaitīt Džeremi :D) pareģoja, ka Rodrigo nebūs laimīgs ar Isu. :)

mmaarriiaa написал(а):

Tas viņas šefs ar tāds patīkams cilvēks likās

Jā, man viņš arī ļoti iepatikās - tik smuks, laipns. :) :love:  :cool: Aizmirsu viņu minēt... :sceptic:

mmaarriiaa написал(а):

Tas viņas šefs ar tāds patīkams cilvēks likās, man patika kā viņa runāja ar to viesnīvas iemītnieku(ar zināms aktieris vēl no Nunca te olvidare atceros).

O! Bet es nevarēju atcerēties, kur es viņu redzēju... :D Paldies, ka atgadināji. ;)

0

10

Es vakar redzēju tikai pašu sākumu. :(
Bet gribas jau redzēt, kā izskatījās Gaviota, ja jūs viņu tik ļoti slavējat.

0

11

Ragana написал(а):

Bet gribas jau redzēt, kā izskatījās Gaviota, ja jūs viņu tik ļoti slavējat.

Viņa tiešām izskatījās ļoti labi!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 14. sērija