TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 3. Labākais telenoveļu aktieris pozitīvā lomā 2007. gadā.


3. Labākais telenoveļu aktieris pozitīvā lomā 2007. gadā.

Сообщений 1 страница 15 из 15

Опрос

Labākais telenoveļu aktieris pozitīvā lomā 2007. gadā
Christian Meier - Zorro:la espada y la rosa-Zorro/Diego

43% - 10
Carlos Ponce -Dame Chocolate-Bruce Remington

13% - 3
Mauricio Islas -Pecados Ajenos - Adrian Torres

8% - 2
Mauricio Ochmann - Victoria-Jeronimo Acosta

13% - 3
Fernando Colunga - Pasion - Ricardo Salamanca

21% - 5
Голосов: 23

1

Lūdzums lūdzu ne tikai nobalsot, bet arī par ko balsojāt. Un lūgums pat ja sarakstā nav jūsu mīļākās noveles, izvēlēties jūsu izpratnē labāko no saraksta. Nominanti tika izvērtējot to popularitātes līmeni forumā, tāpēc lūdzu neapbižojieties, ja kāds jūsu mīlulis nav nominēts, jo iespējams šis mīlulis bija tikai jums, bet kopumā objektīvi ņemot nebija tik populārs...

0

2

:'(  Tik un tā žēl, ka Huans Pablo Raba te neiekļuva. Man viņš tagad ir Nr.1. Šajā gada laikā noskatījos ar viņu 3 telenoveles. :(
Pat nezinu par ko balsot. No sarakstā minētam telenovelēm redzēju tikai PA. :) Bet Kolunga ir mans mīlulis, arī Kriss. :) Tomēr Krisu dievināju Lunā, La Tormentā, luz Marijā. Zorro man ne īpaši patīk viņa izskats, tā bārda.
Maurisio Očmanu redzēju šodien Marinā. Man viņš kā nepatīka, ta arī nepatīk. :(
Maurisio Islass man ļoti patīka PA, pat vairāk, nekā Amor Gitano.
Ilgi domāju stap Maurisio Islasu un Fernando Kolungu. Tomēr, mēs salidzinām viņus tieši konkretajās telenovelēs. Tāpēc izvēlos Maurisio Islasu. :)

0

3

Nu šeit varēja balsot par vairākiem - tur, kur polos ir chetrstūrītis kur ielikt balsošanas ķeksi - tur var balsot par vairākiem.

0

4

albalonga написал(а):

Nu šeit varēja balsot par vairākiem - tur, kur polos ir chetrstūrītis kur ielikt balsošanas ķeksi - tur var balsot par vairākiem.

Ai cik žēl! :( Kā es gribētu vēl par Kolungu un Krisu nobalsot.

0

5

tātad - tā kā atlkāju, ka var balsot par vairākiem, izmantoju šo iespēju.

un balsis atdevu - chrisam un carlosam.

lai gan ši nu gluži nav man mīļākā chrisa loma, bet viņš ir izcils aktieris un viņš lieliski tika galvā ar šo, jā, sarežģīto lomu. un vispār ir tā, ka pēc tik ilgas būšanas forumā, šķiet, no alablongas ir pielipusi lielā mīlestība pret cristianu.
un carloss. ja man būtu laiks - dame chocolate, būtu telenovele, ko noteikti skatītos. jo jau tie mirkļi, kad pieslēdzos, kad madara skatījās mani sajūsmināja. un zinu, ka tracināju viņu, ka bieži tā nemanot, garām ejot, apsēdos blakus datoram un kopā ar viņu skatījos dame chocolate. un carlosa dēļ, galvenokārt. reti, kuru aktieru tēlojums mani aizgrābj kā viņa.

0

6

Es balsoju par Chrisu un par Fernando!

0

7

Es balsoju par Chrisu... :love:

0

8

Christian Meier - Zorro:la espada y la rosa-Zorro/Diego

0

9

par Mauricio Islas.

0

10

Neapšaubāmi Christians un vēl arī Mau Ochamns - ak, ja jūs redzētu viņu Viktorijā...

0

11

Emm... nu es pat nekomentešu... ^^

0

12

Viennpzīmīgi fernando, jo man viņš vnm lieksies vislabākais aktieris!!!
Un Kris viņš Zorro un Djego izskatā ir vnk neatvairāms!!!!!

0

13

nu protams nobalsoju par carlosu jo tomēr mani iespaido dame chocaolte godīgi vai negodīgi bet tā tas ir turklāt tiklīdz viņš bija vairs neizlutiātais pusītis atriebības nesagraustais viņš tiktiešam bija lbas
un maurichio arī - vienkārši zinucik viņš ir labs pozitīvais teļs gan cik esmu redzējusi no marianas gan no dame chocoalte

0

14

āāāā - nu kāpēc es nzināju laicīgi, ka var par vairākiem??? :(  sirds lūza daloties starp maniem trīs mīluļiem. Ok, Islasu ar smagu sirdi atmetu pirmo... Bet Kolunga... :(  būtu par viņu nobalsojusi arī... Bet nu tomēr atdevu balsi par Mau Ochmanu - man arī viņš nepatika pirms tam, un pirmajās sērijās nepatika, bet tad es viņu vienkārši sāku dievināt!!! Nu viņš tik fantastisk tēlo Jeronimo un pēc izskata, pēc visa tik ļoti iepatikās!!!  :love:

0

15

Balsoju par Kolungu vienkārši tāpēc ka viņš ir Kolunga. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 3. Labākais telenoveļu aktieris pozitīvā lomā 2007. gadā.