TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 4. Labākā telenoveļu aktrise pozitīvā lomā 2007. gadā.


4. Labākā telenoveļu aktrise pozitīvā lomā 2007. gadā.

Сообщений 1 страница 16 из 16

Опрос

Labākā telenoveļu aktrise pozitīvā lomā 2007. gadā
Lorena Rojas -Pecados Ajenos-Natalia Ruis

17% - 4
Gaby Espino-Sin Verguenza-Renata Sepulvida

30% - 7
Zharick Leon-Liliana Herrera-Sobregiro de Amor

13% - 3
Victoria Ruffo-Victoria-Victoria Mendoza

8% - 2
Monica Spear-Graciela-Mi Prima Ciela

30% - 7
Голосов: 23

1

Lūdzums lūdzu ne tikai nobalsot, bet arī par ko balsojāt. Un lūgums pat ja sarakstā nav jūsu mīļākās noveles, izvēlēties jūsu izpratnē labāko no saraksta. Nominanti tika izvērtējot to popularitātes līmeni forumā, tāpēc lūdzu neapbižojieties, ja kāds jūsu mīlulis nav nominēts, jo iespējams šis mīlulis bija tikai jums, bet kopumā objektīvi ņemot nebija tik populārs...

0

2

Es, protams, balsoju par Žariku Leonu - SDA. :) Jūs jau zināt manu mīlestību pret šo telenoveli. :) Man arī ļoti iepatikās Lorēna (man liekas, ka PA ir labāka viņas loma :)) un Gaby. Bet Sin Verguenzā redzēju tikai 1. sēriju. Man Gabija patīka šajā telenovelē, tomēr Žarika SDA man patīka vairāk. :)

0

3

Nu, pacik es neredzēju nievienu no šīm telenovelēm, es izvēlējos Gaby, jo viņa man ir mīļa. 8-)

0

4

Es balsoju par Cielu, jo tā ir vienīgā ko esmu redzējusi, bet šo seriālu es mīlu :love:

0

5

:D Es protams par savu Gabiju un vēl par Moniku...

0

6

viennozīmīgi - gaby espino.

vispirms - tā ir vienīgā telenovele, kuru esmu pie datora noskatījusies līdz galam. un vēl tagad tik skaidri atceros, cik lieliski gaby tēloja. un nenoliegšu, ka manai lielajai telenoveles patikai arī ir liela nozīme.
bet tēloja tik enerģiski, intriģējoši, izjusti un vienkārši skaisti. šajā lomā līdz galama viņu iemīļoju.

0

7

Gaby Espino-Sin Verguenza-Renata Sepulvida

0

8

albalonga написал(а):

Es protams par savu Gabiju un vēl par Moniku...

Ja es zinātu, ka var balsot par divām...

0

9

Lorena Rojas

0

10

Viennozīmīgi par Gabiju!!!Lai arī šajā lomā neredzēju man viņa ļoti patīk, viņa ir ļoti skaista un izcila katrise!!!!!
un ar par Moniku nepārprotami arī nobalsoju!!!!!

0

11

Monica Spear-Graciela-Mi Prima Ciela
nu nobalsoju tiktia tāpēc ka vairāk man viņa kā tēls patika likteņa atradītajā un tā atškirība kā viņa var notēlot cik naiviūn labi māsīcā un kā liktenī tas ir varen augsts līmenis un man jau sākumā ka sāku skat'tiies māsicu likās ka viņa ir aba aktrise gan kā labā gan kā izlutinātā
un parējos vai nu nesmu redz'jusi vai arī pavsaim ntoeikti npiekrītu

0

12

pinocchio написал(а):

gan kā izlutinātā

Nu el Desprecio viņa nemaz nebija tik izlutināta...

0

13

Norkys написал(а):

Nu el Desprecio viņa nemaz nebija tik izlutināta...

nu tur es viņu nesmu redz'jusi
bet nu mn jau no pāša sākuma liekās ka viņa ir varen laba aktrise un to nezinu kas var pārlaust
jo parasti ko esmu pieņemusi pa savam tas nemainās
nu katrā ziņā publiski ta s nemainās

0

14

Lorena Rojas!! Pilnīgi noteikti :)  Viņu es dievinu un dievināšu. :D  Ja ne viņas, droši vien PA neskatītos ;)

0

15

Lorena, jo viņa būtībā glābj PA. Un protams, Zharick. :) Viņa man likās ļoti jauka SDA, kaut gan seriāls nav izdevies īpaši labs.

0

16

Vienozīmīgi Ciela, tikai Ciela !!! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 4. Labākā telenoveļu aktrise pozitīvā lomā 2007. gadā.