TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 6. Labākā telenmoveļu ļaundare 2007. gadā


6. Labākā telenmoveļu ļaundare 2007. gadā

Сообщений 1 страница 14 из 14

Опрос

Labākā telenoveļu ļaundare 2007. gadā
Caterine Siachoque-Ines-Pecados Ajenos

33% - 9
Karla Monroig-Debora-Dame Chocolate

11% - 3
Andrea Lopez-Marianjela-Zorro

25% - 7
Daniela Castro-Lisabetha-Pasion

18% - 5
Martha Julia-Isadora-Destilando Amor

11% - 3
Голосов: 27

1

Lūdzums lūdzu ne tikai nobalsot, bet arī par ko balsojāt. Un lūgums pat ja sarakstā nav jūsu mīļākās noveles, izvēlēties jūsu izpratnē labāko no saraksta. Nominanti tika izvērtējot to popularitātes līmeni forumā, tāpēc lūdzu neapbižojieties, ja kāds jūsu mīlulis nav nominēts, jo iespējams šis mīlulis bija tikai jums, bet kopumā objektīvi ņemot nebija tik populārs...

0

2

Es par Siačoki!

0

3

divi balsojumi - par Caterine un Andrea Lopez.

tik no tām sērijām Caterine parādīja tik elegantas ļaundares lomu. viņas atveidotās ālundares vienmēr ir tik izsmalcināti elegantas un viltīgi rieīgas reizē. cepuri nost, Caterine.

Andrea Lopez - maz gan redzēju. bet tik enerģiski un eleganti attēlot kādu ir patiešām liela māksla. viņa, lūk, ir tā, kas mani ārkārtīgi piesaistīja telenovelē - garlaicīgi tēlot viņa vienkārši nespēj. un es pēdējā laikā vispār uz orandžmatām ķerta.  :rolleyes:

0

4

Man tās ir Karla un Andrea

0

5

neesmu neko daudz no šīm telenovelēm redzējusi, bet Siačokes vards man visu izsaka.. dievinu viņas šarmu un wnk ir mana mīļākā ļaundaru attēlotāja ;)

Отредактировано aNgeL (25.02.2008 19:40)

0

6

Es par DC un DA.. ;)

0

7

Daniela Castro-Lisabetha-Pasion

0

8

Es balsoju par Martu Huliju - Isadoru(DA). :)
Uzreiz, kad izlasīju nominācijas nosaukumu, iedomājos Katerīnu Siačoke. Balsoju arī par viņu.
Vēl balsoju par Danielu Kastro. Man viņa ļoti patīk kā aktrise. :)

Отредактировано rubi (26.02.2008 00:00)

0

9

es par Siačoki, bez šaubām.  :glasses:

0

10

Es nobalsoju par Andreu Lopezu, jo man viņa šķiet visļaunākā, cik es esmu redzējusi no Zorro!!!!
Siačoke arī man liekas viena no labākajām ļaundarēm, bet šoreiz nenobalsoju!!!!

0

11

Caterine Siachoque-Ines-Pecados Ajenos nu nobalsosju jo viņa vienmēr ir bijusi izcila ļaunā un tik cik es redz'ju no grējiekm mani par to noteikti pārliecināja
bet nu manuprāt debora nebija vairāk kā ļaunā - vai arī es esmu kautko pamatīgi pārpratusi - debora tak bija labā māsa

0

12

Beidzot izmantoju iespēju par vairākiem nobalsot. :)
Siačoke - man patīk kā viņa izskatas, kā tēlo. Un patīk, ka Inese tomēr nav caurumcaurēm tikai maita - nu, kā Tierra de pasiones novāca elementāri vienu pēc otra, bez grūtībām, šeit vismaz smagi viņai tas bija ;)
Andrea Lopez - jau no Zorro iemīlēju šo aktrisi!! Un tad vēl Viktorija.. Nu ļoti ļoti ļoti man viņa patīk!!! :)
Un Martha Julia - man viņa jau no "Pamātes" patīk :)

0

13

Sjačoke. Viņa ir izcila ļaundare. :)

0

14

Paloma написал(а):

Un Martha Julia - man viņa jau no "Pamātes" patīk

Man no Olvidarte jamas...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 6. Labākā telenmoveļu ļaundare 2007. gadā