TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 7. Labākie ievada titri 2007. rādītā telenovelē Latvijā.


7. Labākie ievada titri 2007. rādītā telenovelē Latvijā.

Сообщений 1 страница 12 из 12

Опрос

Labākie ievada titri 2007. rādītā telenovelē Latvijā.
Vētra-La Tormenta

37% - 6
Rītausma-Alborada

18% - 3
Mežonīgā pasaule-Mundo de Fieras

6% - 1
Likme uz mīlestību-Apuesta por un Amor

12% - 2
Neglītais pīlēns-Ne rodis krasivoj

25% - 4
Голосов: 16

1

Lūdzums lūdzu ne tikai nobalsot, bet arī par ko balsojāt. Un lūgums pat ja sarakstā nav jūsu mīļākās noveles, izvēlēties jūsu izpratnē labāko no saraksta. Nominanti tika izvērtējot to popularitātes līmeni forumā, tāpēc lūdzu neapbižojieties, ja kāds jūsu mīlulis nav nominēts, jo iespējams šis mīlulis bija tikai jums, bet kopumā objektīvi ņemot nebija tik populārs...

0

2

Šeit grūti izlemt! Bet laikam jau likme...

0

3

Konstatēju faktu - man ir švaka atmiņa, bet cik atceros, man vislabāk patika La Tormenta!! :D
Ceru, ka nekļūdos ;)

0

4

maz vispār no visiem šiem ievadu titriem iepsiedies atmiņā.
bet visvairāk atceros no La Tormenta - tātad vislabāk ir paticis.

0

5

Neapšaubāmi La Tormenta...

0

6

Mežonīgā pasaule-Mundo de Fieras :)

0

7

Alborada. :) Dievīga Placido Domingo balss. :) Titri vnk lieliski. Arī man ļoti patīka La Tormenta :) un Mundo de Fieras. :)

0

8

Ne rodis krasivoj. dziesmu joprojām no galvas zinu :D

0

9

La tormenta un Alborada- viennozīmīgi!!!Bet nobalsoju tik pa tormentu diemžēl, jo piemirsās, ka šajā balsojumā var balsot par vairākiem!!!!

0

10

Alborada! :) Patīk dziesma, titros tak Kolunga. :D  un vienmēr kusu, skatoties to momentiņu, kad Kolunga Lusero nogulda pļavā  :love:

0

11

Atkal "Likme". :) Tā atgrieza manu ticību seriāliem, atveda pie jums. :)

0

12

Paloma написал(а):

vienmēr kusu, skatoties to momentiņu, kad Kolunga Lusero nogulda pļavā

Tu kā atgādināji to,.. tā viss... es arī par Alboradu!! Kolunga, un to brīdi arī taču dievinu :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 7. Labākie ievada titri 2007. rādītā telenovelē Latvijā.