TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 8. Labākie ievada titri 2007. gadā uzņemtā telenovelē pasaulē.


8. Labākie ievada titri 2007. gadā uzņemtā telenovelē pasaulē.

Сообщений 1 страница 13 из 13

Опрос

Labākie ievada titri 2007. gadā uzņemtā telenovelē pasaulē.
Zorro:la espada y la rosa

47% - 8
Sin Vergienza

0% - 0
Pecados Ajenos

23% - 4
Dame Chocolate

11% - 2
Pasion

17% - 3
Голосов: 17

1

Lūdzums lūdzu ne tikai nobalsot, bet arī par ko balsojāt. Un lūgums pat ja sarakstā nav jūsu mīļākās noveles, izvēlēties jūsu izpratnē labāko no saraksta. Nominanti tika izvērtējot to popularitātes līmeni forumā, tāpēc lūdzu neapbižojieties, ja kāds jūsu mīlulis nav nominēts, jo iespējams šis mīlulis bija tikai jums, bet kopumā objektīvi ņemot nebija tik populārs...

0

2

PA

0

3

Es par DC, jo kā jau teicu tā ir vienīgā kuru es redzēju kaut cik un ievadtitri man patika! ;)

0

4

ja pacados ajenos ievadtitri nav mainījušies, tad noteikti tie. tā jauki atbilstoši un tīri harmoniski.
kaut gan mani arī tā fascinēja dame chocolate ievadtitri.

0

5

Zorro:la espada y la rosa

0

6

es izņemot Sin Verguenzas, nevienus ievadtitrus neredzēju. Sin Verguenzas titri man ne īpaši iepatikās. Es youtube paskatīšos, tad nobalsošu. :)

0

7

Pecados Ajenos, kā gan savādāk :D

0

8

PA. Jau kaut kad teicu, ka manā izpratnē tie ir vieni no visu laiku labākajiem.

0

9

Es protams par Pasion- vienīgā nobalsoju!!!Bet es savādāk nevaru, jo man viennozīmīgi šī telenovele lielas viena no vislabākajām!!!!

0

10

nu katrā ziņa ka mana skoolāde
ko gan var gaidīt no tik ļoi školādes mīloša cilvēku
gribot negribot tas ietekmē
bet nu katrā ziņā man gan dziesma gan tiktiri liekās pielāgojamies viens otram un vēl telenovelai

0

11

Noskatījos visus titrus. Visvairāk iepatikās Zorro titri. Arī man patīka DC titri, pat telenoveli sagribēju redzēt, bet dziesma man ne īpaši patīka, kaut arī Karlosa Ponse balss ir lieliska. Arī ļoti patīka Pasion un PA titri, arī man patīka PA titri.
Zorro titri, manuprāt, bija labāki, pateicoties pašam Zorro, Mārlenei un galvenokārt dziesmai. :)

0

12

Zorro! :)  no šiem vislabāk :)  PA tik sākumā patika. ;)
Pasion man daudz kas patīk, bet tikai ne titri.. tie manuprāt ir superneizdevušies :/

0

13

Zorro titri. Tie ir vienīgais ko redzēju no seriāla. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 8. Labākie ievada titri 2007. gadā uzņemtā telenovelē pasaulē.