TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Tracion 18.-20. sērija - un Soledada jau zina, ka Hugo ir dzīvs.


La Tracion 18.-20. sērija - un Soledada jau zina, ka Hugo ir dzīvs.

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

tik daudz notikumi pa šim sērijām bijuši.

bet tikko vissvaigākie un aizraujošakie.
īsumā  - Soledada jau zina, ka Hugo ir dzīvs (un tā ir tikai 20. sērija)

soledada apmuļķo hugo un redz tajā mājiņā viņu. un tā nav tikai viena no reizēm, kad viņa hugo tikai attālus redz, bet viņi sastopas aci pret aci.
un, protams, ar to arī sērija beidzas.
bet promo - http://youtube.com/watch?v=ZAh58fQwCVg&feature=user
liek tā gaidīt rītdienu. ak dies'!

hugo vainos soledadu nodevībā, jo, muļķis tāds, neredz acīm redzamos mājienus, ka soledada viņu mīl.
un soledada pateiks par bērnu.
bet, zinot hugo muļķību un redzot promo viņa sejas izteksmi, viņš domās, ka bērns ir alsidesa.
ārprāc, ārprāc, ārprāc.

0

2

vot tieši šis fakts mani visvairāk pārsteidza un ieinteresēja, ka Sole jau zina... o.O

0

3

Izklausās interesanti, bet es netieku tālāk par 12. sēriju - laika trūkums.... :(

0

4

albalonga написал(а):

vot tieši šis fakts mani visvairāk pārsteidza un ieinteresēja, ka Sole jau zina...

tik tagad lielas jo lielas cerības liekum, ka scenāriju nesalaidīs galīgi šķērsām,
bet pagriezīs kaut kādā savādākā gaismā.
nevis sole kādas 20 sērijas centīsies izstāstīt patiesību hugo, bet viņš to vispār neuzklausīs.
cerams, cerams.

un starpcitu, albalonga - jaunākā sērija vēl nav pieejama?

0

5

Nav vēl video, ir tikai 22. sērijas promo, pēc kura var spriest, ka Sole ir psihenē un Hugo parādās...

http://www.youtube.com/watch?v=njSPFwTCc30

0

6

es ģibšu, es gībšu.
hugo - riebeklis.

aiii. nesagaidīšu.
tajā pašā youtubē salikti video. skatīšos tur.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Tracion 18.-20. sērija - un Soledada jau zina, ka Hugo ir dzīvs.